logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

AC/DC Tribute Show ''Highway to Symphony'' with Symphony Orchestra

T 5.11.2024 19:00 - N 7.11.2024 23:59
32.90 - 99.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
AC/DC Tribute Show “Highway to Symphony” with Symphony Orchestra
 
Kuulda legendaarse AS/DC lugusid kontserdil lives, on paljude rokisõprade unistus! “Highway to Symphony” on show, mis teeb need unistused teoks! See, esimene ja ainus kontsert sümfooniaorkestriga, on pühendus AC/DC bändile, milles astuvad erikülalistena üles: Jack Frost (Bon Scotti parim hääl) ja ansambel "The Jack". Sellisele showle lihtsalt ei ole analooge!
 
Üheks õhtuks koondub lavale kaks erinevat ajastut! AC/DC ja sümfooniaorkester, kaasaeg ja klassika. Sellisest kontserdist tulvav energia on puudutanud tuhandeid kuulajaid erinevatest vanusegruppidest.
 
Rock’n’rolli nn. kõrge-pinge kultusperiood, on lahtutamatult seotud Bon Scotti isiksusega, keda kehastab Boni ametlik hääl Jack Frost. Jack Frost on The Jack’i trbüütvokalist ning AC/DC fännklubide hinnangul, maailma parim Bon Scotti hääle immitaator!
 
Austraalia rokkarite teist eduperioodi seostatakse kindlasti Brian Johnsoniga, keda showl kehastab erikülaline vokalist Dodo "Brian" Shimun.
 
"The Jack" on AC/DC tribuutbänd ja sümfooniaorkestriks on "Lords Of The Sound", see kokku on 2 tundi nn. kõrgepingega Austraalia rock’n’rolli tema parimas live-esituses.
 
Publikut ootab plahvatuslik-mastaapne show: kahe ajastu parimad Austraalia rokkarite kitarririfid ja hitid; ülevoolav energia; sümfoonilised hard rocki tõlgendused ja interpretatsioonid; vapustav kõla, mis on võimalikult originaalilähedane! Ja mis kõige tähtsam –fantastilised emotsioonid sinu lemmik AC/DC lugudest!
 
AC/DC rock'n'rolli sulandumine sümfooniaorkestriga toimub esimest korda! Unikaalne show, Austraalia roki puhas energia, juhtiv heli ja sümfooniaorkestri harmoonia uues kordumatus võtmes pakuvad fantastilisi emotsioone! AC/DC kaks ajastut ühes – "Highway to Symphony".

www.artpartner.ee

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet AC/DC Tribute Show ''Highway to Symphony'' with Symphony Orchestra AC/DC Tribute Show ''Highway to Symphony'' with Symphony Orchestra Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet AC/DC Tribute Show ''Highway to Symphony'' with Symphony Orchestra AC/DC Tribute Show ''Highway to Symphony'' with Symphony Orchestra Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti