logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Galaõhtu ''Kordumatu''

R 22.3.2024 19:00 - L 23.3.2024 22:15
81.50 - 200.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Kanal2 esitleb: galaõhtu “Kordumatu”. Esmakordselt muutub Alexela Kontserdimaja maagiliseks revüüteatriks, kus tavatoolid asenduvad uhkete laudadega. Kõigi aegade parimaid laule esitavad Evelin Võigemast, Tanel Padar, Tanja, Koit Toome, Getter Jaani, Ott Lepland, Birgit Sarrap ja Sepo Seeman. Koos võimsa visuaal- ja tantsushow’ga on võimalik nautida tippkokk Orm Oja õhtusööki.
 
Peaesinejad
 
1. Birgit Sarrap - Armastatud laulja, kelle karjääri arengule on kogu Eesti kaasa elanud, sest tegemist on esimese "Eesti otsib superstaari" võitjaga. Birgit esindas Eestit Eurovisioni lauluvõistlusel 2013. aastal.
2. Tanja Mihhailova-Saar - Erakordne artist, kelle laulu- ja tantsuoskus on publikut võlunud juba Nightlight Duo aegadest, “Su nägu kõlab tuttavalt” ja 2014. aastal Eurovisioni laval.
3. Getter Jaani - Suursaate “Tähtede täht” võitja, kellele lavalises tantsus on raske võrdset leida.  Tuntuks saanud “Eesti otsib superstaari” saates ja Eestit esindanud Eurovisionil 2011. aastal.
4. Evelin Võigemast - Eesti teatri tõeline diiva. “Su nägu kõlab tuttavalt” esimene võitja.
5. Tanel Padar - Eesti muusikamaailma legend, kellele rokilavadel võrdset pole. Esindanud Eestit Eurovisionil 2001. aastal ning toonud võidu Eestile.
6. Ott Lepland - Telesaadete “Eesti otsib superstaari” ja “Laulupealinn” võitja. Võimsaima häälega meeslaulja, kes esindas Eesti Eurovisionil 2012. aastal.
7. Koit Toome - Uskumatu hääle ja lavaenergiaga laulja, kes on ainukese artistina Eestit esindanud Eurovisionil kahel korral: 1998. ja 2017. aastal.
8. Sepo Seeman - Näitleja ja koomik, kelle laulunumbrid saadetest “Su nägu kõlab tuttavalt” ja “Pühapäev Sepoga” on osaks Eesti huumoriklassikast.
 
Konferansjeeks on galaõhtu stsenarist, Eesti uue põlvkonna humoristide tipptegija Kait Kall.
 
Gurmeeõhtusöögi loob tipp-kokk Orm Oja, MasterChef Eesti kohtunik ja mitmete hinnatud restoranide peakokk.
Lisaks lauljatele on laval Eesti parimatest tantsijatest, ainult selleks etenduseks kokku pandud, supertrupp.
 
Õhtusöök
 
Alexela kontserdimaja parter muutub sel õhtul täielikult. Kõik istuvad selles saali osas laudades ning etendust saab nautida koos gurmeeõhtusöögiga, mille autoriks on MasterChef Eesti kohtunik, tõeline tippkokk Orm Oja. Suurejooneline elamus lavalt koos 3-käigulise gurmeega muudab õhtu kordumatuks.
 
Etendus
 
Õhtu kulgeb kolmes vaatuses, mis pakuvad ainulaadseid muusikalisi elamusi ja meelelahutust. Staarid astuvad lavale, et esitada oma parimad laulud ja üllatada publikut eriliste etteastetega. Kogu õhtu jooksul saate nautida glamuurset ja pidulikku atmosfääri, mis muudab selle sündmuse tõeliselt "kordumatuks".
 
Etendusel on kaks 30-minutilist vaheaega, kogu õhtu pikkus on 3 tundi.
 
"Kordumatu" on sündmus, kus kunst ja meelelahutus saavad täiuslikult kokku, luues midagi, mida pole varem nähtud. See on õhtu, kus kõik detailid on hoolega läbi mõeldud ja iga hetk on täis sära ja maagiat. Saate luksuslikult aega veeta, kuulata suurepärast muusikat, nautida gurmeeõhtusööki ja jagada oma emotsioone kõikide külalistega. See on sündmus, mis jääb teile kauaks meelde, ja teie osalus muudab selle eriliseks.
 
Galaõhtu on täis üllatusi, mis on väärt ootamist!
 

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet Galaõhtu ''Kordumatu'' Galaõhtu ''Kordumatu'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Galaõhtu ''Kordumatu'' Galaõhtu ''Kordumatu'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti