logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Bachist Rokini: Aleksander Markov / ''Klassika Kütkes'' Rahvusvaheline Muusikafestival

L 3.8.2024 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Bachist Rockini
Alexander Markov - Uus Paganini Tallinnas

 
Mustpeade Maja - Valge Saal
03.august kell 19:00
 
Solistid:
Alexander Markov, viiul (USA)
Michael Bulychev-Okser, klaver (USA)
Miriam Davis, viiul (Inglismaa)
 
"Klassika Kütkes" Orkester
Dirigent Anatoli Štšura (Eesti)
 
Kavas
G. Tartini, F. Schubert, F. Chopin, F. Liszt, C. Debussy, S. Prokofiev, ja transkriptsioonid The Beatlesi, Boney M, Abba ja teiste esinejate teemadel.
 
Alexander Markov, viiul
Rahvusvaheliselt tunnustatud viiuldajat Aleksander Markovit on peetud üheks maailma parimaks kõige kütkestavamad ja mitmekülgsemad muusikud. Ükskõik, kas ta esineb solistina mainekate orkestrite ees maailma suuremates kontserdisaalides või mängib spordiareenidel NBA mängul 25 000 inimese ees oma kullast elektriviiulil, loob Aleksander Markov alati oma publikuga vahetu ühenduse.
 
Festivali Tutvustus
 
Rahvusvaheline muusikafestival Klassika Kütkes edendab kultuuridevahelisi muusikalisi sidemeid Eesti, Lääne-Euroopa, Aasia ja Ameerika vahel.
 
Festivalil tulevad esitusele maailmatasemel ettekanded viiulil, vioolal, tšellol ja klaveril. Festivali esinejad on pärit Eestist, Ameerika Ühendriikidest, Ukrainast, Šveitsist, Austriast, Inglismaalt, Saksamaalt, Pranstusmaast, Itaaliast, Poolast, Iirimaast, Soomest, Portugalist, Bulgaariast, Hollandist, Leedust, Serbiast, Brasiliiast, Mehhikost, Lõuna-Koreast, Jaapanist, Hiinast, Indiast, Indoneesiast ja Austraaliast.
Suurejooneline kontsertreis toimub nljas Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kohtla-Järvel.
 
Klassika Kütkes rahvusvaheline orkester on loodud 2022. aastal. Orkestris mängivad muusikud Eesti vanimast orkestrist, Vanemuise sümfooniaorkestrist (asutatud 1908), Narva Linna Sümfooniaorkesterist, ja lisaks 15 Eesti tippvirtuoosi.
 
Solistid ja külalisesinejad.
Michael Bulychev-Okser – rahvusvaheliselt tunnustatud Ameerika pianist, helilooja ja produtsent, kes esineb maailma suurimatel kontsertlavadel. Ta on ühtlasi rahvusvahelise muusikafestivali Klassika Kütkes asutaja ja kunstiline juht.
 
Miriam Davis – briti viiuldaja ja modell, kes on tuntud oma julge välimuse, silmipimestava ilu ja tähelepanuväärsete tõlgenduste poolest.
 
Repertuaar
Klassika Kaasahaarav rahvusvaheline orkester esitab Bachi, Mozarti, Beethoveni, Haydni, Griegi ja Mendelssohni teoseid. Lisaks tulevad esitusele Arvo Pärdi "Fratres" ja Aleksei Shori teosed, kes on hetkel üks enim mängitud heliloojaid maailmas.
Kultuuriline sõnum ja missioon
 
Kallistamine on lihtne inimliku soojuse väljendus. Klassikaline kallistus on kiindumuse väljendamine muusika kaudu. Festivali missioon on näidata, kuidas muusika võib tuua armastust ja rahu kogu maailma.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Bachist Rokini: Aleksander Markov / ''Klassika Kütkes'' Rahvusvaheline Muusikafestival L 3.8.2024 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Üritus Bachist Rokini: Aleksander Markov / ''Klassika Kütkes'' Rahvusvaheline Muusikafestival
Kuupäev / Kell L 3.8.2024 19:00
Toimumiskoht Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Hinnainfo
Täispilet 20 €
Õpilane, tudeng, pensionär 10 €
VIP täispilet 50 €
VIP õpilane, tudeng, pensionär 35 €
 
VIP pilet sisaldab:
- Istekoht eraldi tsoonis keskel (esimesed 12 rida)
- 1 tasuta jook
- Aleksander Markovi ja teiste kontserdil osalejate autogrammid
- Pilt artistidega banneri ''Klassika Kütkes'' Muusikafestivali taustal
 
Lastele vanuses kuni 3a (k.a) sissepääs tasuta kui istuvad saatja süles
 
Kestus 2h, ühe vaheajaga
Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Alion Baltic Festival MTÜ
Pärnu mnt 141-59 Tallinn 11314 Harjumaa
+19175359362
globe333@gmail.com
reg.nr: 80400386
Üritus Bachist Rokini: Aleksander Markov / ''Klassika Kütkes'' Rahvusvaheline Muusikafestival
Kuupäev / Kell L 3.8.2024 19:00
Toimumiskoht Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Orkestri Galakontsert Tartus / ''Klassika Kütkes'' Rahvusvaheline Muusikafestival Orkestri Galakontsert Tartus / ''Klassika Kütkes'' Rahvusvaheline Muusikafestival Heino Elleri Muusikakooli Tubina saal
Osta pilet Vertexi ja Gershwini muusikakonkursi võitjate galakontsert / ''Klassika Kütkes'' Rahvusvaheline Muusikafestival Vertexi ja Gershwini muusikakonkursi võitjate galakontsert / ''Klassika Kütkes'' Rahvusvaheline Muusikafestival Tallinna Raekoda
Osta pilet Festivalil osalejate kontsert / Klassika Kütkes Muusikafestival Festivalil osalejate kontsert / Klassika Kütkes Muusikafestival Suurgildi Hoone Väike Saal, Pikk 17
Osta pilet Festivali professorite Gala / Klassika Kütkes Muusikafestival Festivali professorite Gala / Klassika Kütkes Muusikafestival Suurgildi Hoone Väike Saal, Pikk 17
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti