logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Minu esimene kontsert. Pärnu Linnaorkester

L 25.1.2025 11:00
Pärnu Kontserdimaja
7.00 - 50.00

L, 25. jaanuar 2025, kell 11.00 Pärnu kontserdimaja 

Minu esimene kontsert  
„MINU ESIMENE KONTSERT“ on sobiliku pikkusega just kõige pisemate esimeseks kontserdiks. Muusikaline lavastus on loodud spetsiaalselt pere pesamunadele ja nende peredele. Kontserti juhatab Pärnu Linnaorkestri esimene külalisdirigent Mikk Murdvee ning kaastegevad on Laine Mägi Tantsukooli tantsijad ja Margrit Kitse Laulustuudio laululapsed. See on suurepärane võimalus pakkuda lastele esimest meeldejäävat kontserdielamust.  

Ingrid Jasmin, lavastaja
Mikk Murdvee, dirigent
Pärnu Linnaorkester

 

Pärnu Linnaorkester on üle kolme aastakümne rikastanud Pärnu kultuurimaastikku kui ainus professionaalne sümfooniaorkester Lääne-Eesti piirkonnas. See kogukonda ühendav muusikaline kollektiiv on loonud mitmekülgset kultuuriruumi ning pakub unikaalseid elamusi nii Pärnu kui kogu Eesti publikule. Orkester ühendab Pärnu andekaid muusikuid, moodustades dünaamilise kogukonna, mis on tuntud oma mobiilsuse ja žanrilise mitmekülgsuse poolest. 
Pärnu Linnaorkester on pühendunud eesti muusika esiletõstmisele, olles igal aastal uute teoste esmaettekandja ja salvestaja. 
Pikaajaline koostöö nii erinevate kontserdiorganisatsioonide kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud tippmuusikutega on teinud neist Eesti muusikamaastikul silmapaistva kollektiivi.   
 
Alates 2024/25 hooajast on Pärnu Linnaorkestri peadirigent Eesti noorema generatsiooni esindajate hulka kuuluv ja 2022. aastal Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia pälvinud dirigent Henri Christofer Aavik. 
Ta on äratanud tähelepanu V Jevgeni Svetlanovi nimelise rahvusvahelise dirigeerimiskonkursi ja VIII rahvusvahelise Jorma Panula nimelise konkursi laureaadina ning seisnud dirigendina arvukate tunnustatud kollektiivide ees, sh Zürichi Tonhalle Orkester, Monte-Carlo Filharmoonia Orkester, 18. Sajandi Orkester (Amsterdam), Sinfonia Rotterdam, Weimari Riigikapell, Jena Filharmoonia Orkester ja Orchestra Senzaspine (Bologna). 

 

 

www.parnuorkester.ee 
www.facebook.com/ParnuLinnaorkester 
www.instagram.com/parnucityorchestra 

Kontakt:
Nikolai 3, Pärnu 80010 Eesti
info@parnuorkester.ee

Ürituse koduleht: http://www.parnuorkester.ee

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Minu esimene kontsert. Pärnu Linnaorkester L 25.1.2025 11:00 Pärnu Kontserdimaja 7.00 - 50.00
Üritus Minu esimene kontsert. Pärnu Linnaorkester
Kuupäev / Kell L 25.1.2025 11:00
Toimumiskoht Pärnu Kontserdimaja
Hind 7.00 - 50.00
Hinnainfo
Pilet kõigile 7 €
Alla 1-aastastele lastele dokumendi esitamisel sissepääs tasuta
 
Parteris on istekohad määramata, rõdul nummerdatud
Kontserdi kestus ca 30 minutit

Kõikidele Pärnu Linnaorkestri kontsertidele on võimalus soetada toetajapilet hinnaga 50 €, mis sisaldab lavatagust tuuri, tasuta kavaraamatut ning kontserdi vaheajal kohvi või teed.

*Lavatagune tuur eelregistreerimisega info@parnuorkester.ee või 5252705 vähemalt 1 päev enne kontserti. Kavaraamat ja kuuma joogi voucher väljastatakse 30 minutit enne kontserti kutsete lauast. 

Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Pärnu Linnaorkester
Nikolai 3 Pärnu 80010 Pärnumaa
kristi.raidla@parnuorkester.ee
reg.nr: 75000489
Üritus Minu esimene kontsert. Pärnu Linnaorkester
Kuupäev / Kell L 25.1.2025 11:00
Toimumiskoht Pärnu Kontserdimaja
Hind 7.00 - 50.00
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Aavik & Brahmsi Kolmas - 31. hooaja avakontsert. Pärnu Linnaorkester Aavik & Brahmsi Kolmas - 31. hooaja avakontsert. Pärnu Linnaorkester Pärnu Kontserdimaja
Osta pilet Pärnu Linnaorkester 31. HOOAJA PASS Pärnu Linnaorkester 31. HOOAJA PASS - Pärnu Kontserdimaja
Osta pilet Kristjan Randalu & Pärnu Linnaorkester. Jazzliit 20 Kristjan Randalu & Pärnu Linnaorkester. Jazzliit 20 Pärnu Kontserdimaja
Osta pilet Advendikontsert - Maria Listra, Raiko Raalik & Mozart. Pärnu Linnaorkester Advendikontsert - Maria Listra, Raiko Raalik & Mozart. Pärnu Linnaorkester Pärnu Kontserdimaja
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti