logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Koguperemuusikal ''Alice Imedemaal''

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Lugu Alice´ist, kes Imedemaal seikleb, teab igaüks. Aga seda möllu, mis 2.-4. juunil Tartu Sadamateatri lavadel toimuma hakkab, sa ilmselt oodata ei oska! Progerokikastmes koguperemuusikal pakub oma vaimukate tekstide ja haarava muusikaga rõõmu ja naudingut eri vanuses vaatajatele.

Loomulikult põhineb etendus Lewis Carrolli raamatul "Alice Imedemaal", mille toob Sadamateatri lavale E STuudio koori- ja tantsukool. Lavale astub 110 last ning noort ning tuntud muusikutest koosnev bänd.  Aga me lubame: see pole lihtsalt järjekordne huvikooli kontsert, vaid päris kultuurielamus!

Lavastaja: Tanel Jonas
Muusika autor: Ardo Ran Varres
Laulutekstid: Aapo Ilves
Stsenarist: Ott Kilusk
Kunstnik: Triinu Pungits

Osades: Emily Mäesepp, Annaliisa Kivi, Rosanna Säälik, Thea-Tikker Pikhoff, Triinu Johanna Sepp, Annabret Albert, Elisabet Bachaus, Aigi-Lii Oja, Anette Nurja, Lisette Leopard, Kirke Miina Tegova, Stella Seim, Kristin Ivan, Ida Aleksandra Lillepuu, Katri Kade, Tuulõ Iva, Berit Järveküla, Ida-Marie Möldre, Kertu Juhkam, Tristan Erik Teniste, Mirtel Aal ja kõik E STuudio koori- ja tantsukooli lauljad

Bänd:
Priit Sootla - klahvpillid
Risto Virkhausen - kitarr
Andres Vago - kitarr
Margus Tammemägi - löökpillid
Felix Verlin - bass
Kristin Müürsepp - flööt

 

 

Etenduse näol on tegemist tänapäevase lähenemisega sisu ja dramaturgiaga etendusega, kus on palju ruumi fantaasiale, põnevusele, tehnilistele lahendustele, koreograafiale ja jazz-, pop-, rock- ning isegi klassikalisele koorimuusikale. Kõik see seotakse kõrgetasemelise heli-, valgus- ja visuaal- ning pürotehnikaga, mida üks fantaasiaetendus nõuab. Muusikali sisu ja dramaturgia on põnev ja lastele ning noortele töö- ja esitusprotsessis suurepärast väljundit pakkuv. Muusikal on mõeldud kõigile, kes peavad lugu teatrist, muusikast, fantaasiast laval, heast naljast, põnevast kaasaelamisest!

E STuudiol on Tartu linna kultuurielus oluline roll ning mitmekesiste kontsertprogrammidega on meie koorid, solistid ja ansamblid rikastanud viimaste aastate kultuurimaastikku Tartus. Meie kooride konkursside tulemused on E STuudio nime viinud rahvusvahelisele tasandile.

Koguperemuusikal "Alice Imedemaal" on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Ürituse koduleht: http://www.muusikalalice.ee

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti