logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

PALAYE ROYALE - Death or Glory EU/UK Tour 2024

T 3.12.2024 19:00
Helitehas
39.80 - 59.80
PALAYE ROYALE
 
Uue generatsiooni glämmrocki kuningad: Palaye Royale toob oma muusikalise hingepalsami taas Eestisse
 
Täpselt 21 kuud pärast oma esimest Tallinna kontserti on suure nõudluse tõttu tagasi Eestis fenomenaalne trio Palaye Royale! 3. detsembril 2024 astuvad nad taas üles Helitehases ning kahtlemata tuleb see sõu sama vägev kui eelmine – kui mitte veelgi vägevam. Nagu ütleb nende kitarrist Sebastian Danzig: “Palaye Royale on heli-põhjas-meelelahutus!” Lisaks Palaye Royalele astuvad lavale Ameerika Ühendriikidest pärit ansambel I See Stars ja laulja Huddy.
 
Palaye Royale muusikat, mida on striimitud üle miljardi korra, võib kirjeldada kui segu brit-popist, glämmrockist ja art-pungist. Aga nende karjääri algus ei olnud kindlasti lihtsate killast. Las Vegases sündinud vennad Remington Leith (vokaalid), Sebastian Danzig (kitarr) ja Emerson Barrett (trummid) jõudsid murdeealistena Los Angelesse ning murdsid läbi halastamatu “inglite linna” rokiskeene. Sellesse perioodi jäi ka autos elamise aeg, kuid õige pea olid nad juba kontsertide peaesinejad ning tuuritasid selliste maailmanimedega nagu Yungblud. On vähe bände, kes oleksid suutnud noorema põlvkonna südameid sedavõrd vallutada, kui seda on suutnud just nemad.
 
“Meie rolliks on alati olnud pakkuda pelgupaika inimestele, kes meie muusikat kuulavad,” ütleb bändi trummar Emerson Barrett. “Me tahame jätkuvalt luua maailma, kuhu inimesed saavad põgeneda, kus nad saavad end taasluua, kui elamine on nad hävitanud.”
 
Trio viies täispikk album “Death or Glory”, mis annab nime ka sügistalvisele maailmaturneele, tuleb välja augusti lõpus. Esimene singel “Showbiz” on juba väljas ning selle rütmides on kuulda vihjeid nii klassikalisele Red Hot Chili Peppersile (“Californication”) kui ka Lady Gaga “Paparazzile” – mõlemad sobivad ideaalselt ka loo sügavama mõttega kokku: sõubisnes on üks äraütlemata karm ja hingesööv äri. Võib vaid aimata, mis pärle uuel albumil meile veel varuks on.
 
Palaye Royale soontes on alati voolanud rock’n’rolli veri. Puhtalt vajadusest hakkasid nad nooruspõlves oma keldris kontserte andma, kuna nad olid nii noored, et päris klubidesse neid veel esinema ei lubatud. See muidugi tõigi kaasa majast välja viskamise ja autos elamise. Õnneks jäid nad peagi aga silma rockiaristrokraatidele nagu Courtney Love ja Scott Weiland. Esimene plaadileping õnnestus neil sõlmida Sumerian Recordsiga aastal 2015, tänu millele ilmutasid nad oma esimese täispika “Boom Boom Room (Side A)” albumi.
 
“Lepingut sõlmides oli meil vaid üks soov: minna tuurile,” ütleb Emerson. “Me olime olnud nii paljude metal-bändide soojendajaks, kelle fännid absoluutselt vihkasid meid. Kuid see vormis meid osaliselt esinejateks, kes me täna oleme. Me otsustasime, et peame laval olema nii erakordsed, et sa lihtsalt pead austama seda, millise kire ja energia me oma kunsti investeerime, kui väga pühendunud on sellele kogu meie eksistents.”
 
Palaye Royale lavasõud on alati erakordsed, meenutades rändtsirkust  – sageli ripub Remington prožektorite küljes, kontserdilt ei puudu kuninglikud sallid ja kübarad, neerumustrilised särgid ja rohkelt meiki. Oma fänne kutsuvad nad nimega Soldiers of the Royal Council (tlk kuningliku nõukogu sõdurid) ja esinemisi alustades seisid nad uksel ning embasid isiklikult iga inimest, kes neid kuulama tuli. “Ka nüüd anname me endast kõik võimaliku, et meil oleks fännidega, kes meid kuulama tulevad, isiklik side. Ükskõik, kui suur on rahvamass,” ütleb Emerson.
 
Palaye Royale järjekorras teine Tallinna kontsert toimub Helitehases 3. detsembril 2024. Soojendavad I See Stars ja Huddy. Piletid on Live Nation klubiliikmetele juba müügil. Avalik müük algab 5. juulil kell 11 Piletilevi internetipoes ja müügipunktides.
 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PALAYE ROYALE - Death or Glory EU/UK Tour 2024 T 3.12.2024 19:00 Helitehas 39.80 - 59.80
Üritus PALAYE ROYALE - Death or Glory EU/UK Tour 2024
Kuupäev / Kell T 3.12.2024 19:00
Toimumiskoht Helitehas
Hind 39.80 - 59.80
Hinnainfo
Piletite eelmüük algab Live Nationi kontserdiklubi liikmetele 3. juulil kell 11:00, avalik müük algab 5. juulil kell 11:00 Piletilevi veebisaidil ja müügipunktides.
 
Early Bird 38.30 €
Regular Bird 48.30 €
Kallim pilet ei sisalda lisaväärtusi.
 
VIP pilet 58.30 €
*VIP-pileti ostjale on tagatud eraldi sissepääs koos eraldi garderoobi, rõdu, baari ja WC-ga.
 
AJAKAVA:
19:00 uksed

NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet.

Sissepääs alates seitsmendast eluaastast k.a. Soovitatav vanus 10+.
Kuni 10-aastastele on kuulmist kaitsvad kõrvaklapid rangelt soovituslikud
 
Erivajadusi, sealhulgas ratastooli- ja saatjapileteid puudutavate küsimustega palume kirjutada aadressil info@piletilevi.ee
Korraldaja koduleht: www.livenation.ee
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Helitehas
Madara 22A Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus PALAYE ROYALE - Death or Glory EU/UK Tour 2024
Kuupäev / Kell T 3.12.2024 19:00
Toimumiskoht Helitehas
Hind 39.80 - 59.80
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet BEHEMOTH + erikülaline TESTAMENT - O Father O Satan O Svmmer Tour 2024 BEHEMOTH + erikülaline TESTAMENT - O Father O Satan O Svmmer Tour 2024 Noblessneri Valukoda, Tallinn
Osta pilet THE HU - HISHIGTEN Europe Tour 2024 THE HU - HISHIGTEN Europe Tour 2024 Helitehas
Osta pilet BRIT FLOYD - P·U·L·S·E 2024 Tour BRIT FLOYD - P·U·L·S·E 2024 Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet BAMBIE THUG - Crown the Witch Tour BAMBIE THUG - Crown the Witch Tour Paavli Kultuurivabrik
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti