logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

The Ultimate Tribute to Queen - Majesty (UK)

R 10.1.2025 19:00 - L 11.1.2025 23:59
37.20 - 83.20
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Kuni 31.07.2024 “kes ees see mees” - soodustus -25% esimesele 100 piletitele!

OTSE SUURBRITANNIAST! SENSATSIOONILINE ŠÕU!

Pärast suurt edu Eestis 2020 - 2024 aastatel on „Majesty - The Ultimate Tribute To Queen“ tagasi ja rõõmustab meid taas!

Majesty – see on Euroopa üks juhtivamaid Queen Tribute bände, mis on loodud kirega avaldamaks austust maailma suurimale rokigrupile - Queen.

Majesty missiooniks on tuua lavale kogu see maagia ja energia, mille poolest oli Queen tuntud oma kultuslikes lavashowdes. Esinedes üle kogu maailma pöörab Majesty kogu oma tähelepanu detailidele, luues sellega  Brian May 70-ndate ja 80-ndate aastate soundtrackidele kõige lähedasema  esitluse. Majesty on andnud tuhandeid kontserte üle kogu maailma.

Majesty esinedeb üle kogu maailma, pöörates suurt tähelepanu detailidele, loob sellega  Queen’i soundtrackidele kõige lähedasema esitluse.

Rob Lea (Freddy Mercury) oli 2022 aastal Suurbritannia TV show STARSTRUCK Freddy võitja, pälvides suurt tähelepanu kogu maailmas. „Kui ma sulgen silmad, kuulen Freddyt“ – ütles Adam Lambert. „Sa näed välja nagu Freddy, sa kõlad nagu Freddy… ja sa oskad laulda neid suuri noote!“ – ütles Jason Manford.

 

Kontserdi programmis:

“We will rock you

“Crazy thing called love

“We are the champions

Another one bites the dust

Don’t stop me now

Somebody to love

 “Bohemian Rhapsody” ja muud

 

Teil on suurepärane võimalus kuulata QUEEN’i parimaid hitte:

Tallinn, Alexela Kontserdimaja, 10.01.2025

Tartu, Vanemuise Kontserdimaja, 11.01.2025

 

https://www.youtube.com/watch?v=YSuiNe0wvN0 

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet The Ultimate Tribute to Queen - Majesty (UK) The Ultimate Tribute to Queen - Majesty (UK) Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet The Ultimate Tribute to Queen - Majesty (UK) The Ultimate Tribute to Queen - Majesty (UK) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti