logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Tango in the Shadows

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
„Tango varjudes“ („Tango in the Shadows“)
Lavastaja ja koreograaf: Marcos Ayala
 
Mis juhtub, kui külgetõmme (naiivne ja ere ning sügavalt inimlik külgetõmme) alistab mõtte? Kui iga osake sellest, kes me oleme, on ühtäkki, imeliselt ja ohtlikult osa tervikust.
 
Kas on võimalik seda saavutada ilma ennast muutmata?
Kas on olemas viis ennast muuta, ilma, et me natuke sureksime?
 
„Tango varjudes“ tekitab absoluutse osaduse kogemuse Rio de la Plata piirkonna muusikaga. Etenduses juletakse sellele läheneda tõeliste dramaatiliste tunnetega, mis on tango olemuslik osa ja mis põimuvad nende oma keeleks ja avangardseks stiiliks.
 
Võim või iha, isekus ja omamine, impulss armastada kuni surmani; rünnata lava ülevoolavalt ja küsides vaatajalt: kuidas on võimalik, et see, mis meile naudingut pakub, tekitab ka valu? Millisest erakordsest voorusest koosneb tango nostalgia, mis liigub valguse ja pimeduse vahel?
                       
Marcos Ayala (lavastaja, koreograaf ja esineja) ja Paola Camacho (tema partner) kehastavad kahe vastandliku olendi kujutamise läbi kahte vastandlikku maailma, nende olendite ürgset universumit, kes põrkuvad, sõlmivad kokkuleppeid, keda peab proovile panema, kes loovutavad iseennast või siis oma piirid.
 
Kas nad saavad lõpuks omaks võtta valguse ja pimeduse?

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti