logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Rännaklavastus ''Eedeni aed''

N 29.8.2024 19:00 - L 31.8.2024 23:59
25.50 - 63.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Avasta Luke mõisapargi sügavused 5 meele rännakul! Sukeldu unikaalsesse kogemusse, kus minevik ja olevik põimuvad kokku läbi kõrvaklappides edasi antava muusika ja näitemängu, ühel jalutuskäigul.
 
Spetsiaalselt selleks jalutuskäiguks loodud fiktsioonis juhatab sind kõrvaklappides jutustajad- koha vaim, kandes sind läbi aja piiride. Astu koos temaga minevikku, kus saad tunnetada mõisapargi hingamist, tunda ajatut ilu ja avastada varjatud lugusid, mis segunevad ajalooliselt juhtunu ja kunstmuinasjutu kaudu. Nii pole kunagi olnud, kuid kas ikka on nii?
 
Koge õunapuuaia maagiat läbi mõisniku unistuse, preili murede ja kärneri mälestuste. Tunne, kuidas lõhnad äratavad ellu lapsepõlve mälestused ja mõista, et puud ning inimesed on omavahel seotud, jagades ühist saatust. Pargikujude läheduses avaneb sulle võimalus mõista inimeste ja looduse vahelist sügavat seost ning tunnetada armastuse ja piirangute keerukust. Sellel rännakul avaneb sulle võimalus mõista mõisapargi sügavamat tähendust ja elada läbi juhtunud või mitte toimunud ajaloo kihid.
 
Ära jäta kogemata seda ainulaadset teekonda läbi Luke mõisapargi! Kui arvad, et oled selles paigas juba kõike kogenud siis kohe kindlasti pole sinu 5 meelt nii teadlikult suunatud. Lase meil seda teha!  Reserveeri oma koht juba täna ja sukeldu unustamatusse, kõiki meeli haaravasse loodusrännaku rüppe.
 
Idee autor:  Virko Annus
Lavastajad  Astrid Hallik ja Iiri Saar
Teksti autor: Virko Annus, Iiri Saar ja Astrid Hallik
Kunstnik: Marge Nelk
Muusika autorid: Kristiin Hanimägi, Rauno Alliksaar, Janar Sarapu
Teksti loevad: Kärt Kull (Vanemuine), Marko Mäesaar (Teatribuss), Martin Kork (Uus Teater)
Helindas: Neumann Studio
 
Lisaks:
1.      Nägemismeel (visuaalne taju): Nägemismeel võimaldab inimesel tajuda valgust ja värve ümbritsevast keskkonnast. See võimaldab meil näha objekte, värve, kujundeid ja mustrite ning liikumist.
2.      Kuulmismeel (audiatiivne taju): Kuulmismeel võimaldab inimesel tajuda helisid ja helitugevust ümbritsevast keskkonnast. See võimaldab meil kuulda helisid nagu kõne, muusika, loodusmüra ja palju muud.
3.      Kompimismeel (taktiline taju): Kompimismeel võimaldab inimesel tajuda objektide tekstuurit, kuju, suurust ja temperatuuri. See võimaldab meil tunda puudutust, survet, valu ja temperatuurimuutusi.
4.      Maitsetaju (gustatoorne taju): Maitsetaju võimaldab inimesel tajuda erinevaid maitseid nagu magus, hapu, soolane, kibe ja umami. See võimaldab meil nautida erinevaid toite ja jooke ning eristada erinevaid maitseid.
5.      Haistmismeel (lõhnataju): Haistmismeel võimaldab inimesel tajuda lõhnu ümbritsevast keskkonnast. See võimaldab meil eristada erinevaid lõhnu ja lõhnakombinatsioone ning mõjutab meie emotsioone ja meeleolu.
 
Müügil piiratud arv pileteid koos 3 käigulise õhtusöögiga. Menüü ja õhtusöögi asukoha avaldame kodulehel hiljemalt nädal enne etendust. Sisaldab ka maitsevett ja kohv/ tee/ tervitusjook + tervitus suupisted, pearoog ja magustoit
 
Õhtusöögi algus kell 17.30.
Palume kõikidel õhtusöögiga paketi ostnutel kirjutada meile info@lukemois.ee, mitu inimest lauas istub. 
 
Piletite arv on piiratud. 
 
Tegemist on väliüritusega.
Vihma korral on  kohustus kasutada vihmakeepe, soovi korral saab neid soetada ka kohapealt.
Ürituse kestus on 1.5 tundi. 
Üritusele palume kohale tulla 15 minutit enne ürituse algust. 
 
“Projekt Meelterännak looduses on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist”.
Valmib koostöös Luke mõisa ja Nõo vallaga. 
 

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet Rännaklavastus ''Eedeni aed'' Rännaklavastus ''Eedeni aed'' Luke mõisapark, Tartumaa
Osta pilet Rännaklavastus ''Eedeni aed'' Rännaklavastus ''Eedeni aed'' Luke mõisapark, Tartumaa
Osta pilet Rännaklavastus ''Eedeni aed'' Rännaklavastus ''Eedeni aed'' Luke mõisapark, Tartumaa
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti