logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Kosutusretk: Kas kiirustan, et aeglustada, või aeglustan, et kiirustada? (inglise keeles) / Walkshop: Am I rushing to slow down or slowing down to rush?

L 13.7.2024 11:00
Viljandi
49.50 - 69.50
Lihtsalt Rahulikult kosutusretk viib sind mõnusale jalutuskäigule, et üheskoos mõtiskleda ajast ning kiire elutempoga paremini toimetulekust.
Võtame looduskaunis kohas hetke endale ja avastame viise, kuidas kiirest elutempost paremini taastuda.


Ühildame tervisliku aktiivsuse, kauni looduse, hetkes kohalolu, oma kogemuste mõtestamise ja toetavad kaaslased, mis kõik on olulised tegurid oma tervise toetamisel. Jalutame ning naudime maalilist pikniku maitsva toidu ja põneva aruteluga.

- Jalutuskäik on kokku maksimaalselt 10 kilomeetrit ning ei eelda eelnevat füüsilist ettevalmistust.

- Retkejuht: Maret Kesküla
Maret on psühholoogia ja orienteerumise taustaga aeglustamise koolitaja ja nõustaja. Maret juhendab osalejaid metsas liikumisel ning pakub tuge oma kogemuste mõtestamisel ja positiivsete muutuste planeerimisel.

- Grupi suurus: kuni 10 inimest

- Antud Kosutusretk toimub inglise keeles.

See on Sinu puhkehetk, mis loob hoopis pikemaajalist mõju!
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kosutusretk: Kas kiirustan, et aeglustada, või aeglustan, et kiirustada? (inglise keeles) / Walkshop: Am I rushing to slow down or slowing down to rush? L 13.7.2024 11:00 Viljandi 49.50 - 69.50
Üritus Kosutusretk: Kas kiirustan, et aeglustada, või aeglustan, et kiirustada? (inglise keeles) / Walkshop: Am I rushing to slow down or slowing down to rush?
Kuupäev / Kell L 13.7.2024 11:00
Toimumiskoht Viljandi
Hind 49.50 - 69.50
Hinnainfo
Pilet 68 €
Tudeng 48 €
 
Alates 10.04
Pilet 92 €
Tudeng 64 €
Antud Kosutusretk toimub inglise keeles.
Vanusepiirang 12+
Toimumiskoht
Viljandi
Viljandi Viljandi Eesti
Ürituse korraldaja
Kosutushetk OÜ
Mõisavahe tn 60-52 Tartu 50707 Tartumaa
53542315
info@lihtsaltrahulikult.ee
reg.nr: 16344026
Üritus Kosutusretk: Kas kiirustan, et aeglustada, või aeglustan, et kiirustada? (inglise keeles) / Walkshop: Am I rushing to slow down or slowing down to rush?
Kuupäev / Kell L 13.7.2024 11:00
Toimumiskoht Viljandi
Hind 49.50 - 69.50
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Kosutusretk: Millist pidurit tõmmata? (inglise keeles) / Walkshop: Which brake to pull? Kosutusretk: Millist pidurit tõmmata? (inglise keeles) / Walkshop: Which brake to pull? Kiidjärve
Osta pilet Kosutusretk: Minimalism tegudes - teen vähem, aga kvaliteetsemalt! Kosutusretk: Minimalism tegudes - teen vähem, aga kvaliteetsemalt! Võru-Kubija
Osta pilet Kosutusretk: Laiskuse eri! Kosutusretk: Laiskuse eri! Ihaste, Tartu
Osta pilet Kosutusretk: Aeg on raha ja aega pole kunagi piisavalt (inglise keeles) / Walkshop: Time is money, but there is never enough time Kosutusretk: Aeg on raha ja aega pole kunagi piisavalt (inglise keeles) / Walkshop: Time is money, but there is never enough time Emajõe-Suursoo looduskeskus
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti