logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

LÄBI LINNA: Annelinn (eesti keeles)

R 14.6.2024 19:25
Algus: Tartu Sõpruse silla alune

LÄBI LINNA: Annelinn on rännaklavastus läbi Annelinna majade, hoovide ja tänavate. Etendusele tulles saad valida kahe raja ja kolme keele vahel.

Avastame Annelinna, tutvustame ja tähistame linnaosa, mis on korraga õdus ja avar, kitsas ja kihiline, kaunis ja kaamoslik. 

Lavastus inspireerub nii Tartu magalarajooni inimeste endi lugudest kui ka linnaosa enda miljööst.

Etendused 1+2, 6+7+8 ja 13+14+15 juuni õhtutel

Algus kell: 19:00 ja 19:25 (etendus 2 tundi)

Alguspunkt: Tartu linnamuuseumi parkla (Narva mnt 23) või Sõpruse silla alune (Eedeni juures).

* did you know we also make this play in English и на русском!
RUS - на русском: https://www.piletilevi.ee/est/search:labi%20linna%20vene%20keeles/
ENG - in English: https://www.piletilevi.ee/est/search:labi%20linna%20inglise%20keeles/ 

PRAKTILIST

Palun ole kohal 5-10 minutit varem, et mitte teekonnast maha jääda. Piletit ostes pane tähele konkreetse etenduse alguspunkti:

A) Tartu linnamuuseumis (Narva mnt 23) mine maja taha parklasse, väravate juurde - https://maps.app.goo.gl/ZvsMMnGAPCma71m3A
B) Sõpruse silla alla minnes lähene Eedeni poolt, kergliiklusrada pidi ning leia Tartu 2024 lipud - https://maps.app.goo.gl/uPCpeQNEr9SesfHs6 

Rännak läbi Annelinna kestab 2 tundi. Riietu ilmastikukindlalt, pane jalga mugavad jalanõud. Kõige parem on tulla etendusele jalgsi või bussiga. 

Väikesed lapsed on teretulnud süles või omal jalal. Lapsekäru pole hea valik, kuna teekonnal on trepiastmed.

N.B! Rännaku lõpp-punkt on alguspunktist erinev ning asub 2 km kaugusel.

1 LAVASTUS, 2 RADA, 3 KEELT

Sel korral saad igal etendusõhtul valida kahe rännaku ja kolme keele vahel:

EST: Eestikeelseid etendusi on igal õhtul kaks: algusega kell 19:00 Tartu linnamuuseumi parklas (Narva mnt 23) ja kell 19:25 Sõpruse silla all (Eedeni poolses otsas). Piletid: http://www.piletilevi.ee/.../search:labi%20linna%3A.../

ENG: Performance journey through the secret spots of Annelinn district. English plays start at 19:25 from Tartu City Museum parking lot (corner of Narva mnt 23 and Kivi street). Tickets: http://www.piletilevi.ee/.../search:labi%20linna%3A.../

RUS: Спектакль-путешествие — представления во дворах, и за переулками Аннелинн. Предстовления на русском в 19:00. Начало под мостом Сыпрузе (около Эдэн). Билеты: http://www.piletilevi.ee/.../search:labi%20linna%3A.../

LÄBI LINNA: ANNELINN

Annelinnas on kõik käe-jala juures. Annelinna ei maksa sattuda ilma kohaliku teejuhita. Annelinnas on võrratud kergliiklusrajad ja mänguväljakud. Sa ei satu Annelinna, kui sind pole kutsutud.

Annelinn on kõrgete majade, liiga lähedal elavate naabrite ja üksluise halli tooniga. Annelinn on rahulik ja värviküllane magalarajoon, kus on avaralt ruumi ning vähe plankaaedasid.

Neljanda ja Tartu viimase LÄBI LINNA linnaosalavastuse rännakutega kutsume publiku sisehoovide labürinti uitama ja imetlema seda vastuoluliste kirjeldustega ainulaadsete perspektiividega luhale leiutatud linnaosa. Igal etenduspäeva õhtul stardib kaks eestikeelset, üks inglise ja üks vene keeles juhitud rännak.

Annelinnas astuvad üles professionaalsed näitlejad, kohalikud ja kutsutud kaasalööjad, valitud hoovid ja hooned. Tõenäoliselt ka ilm, kajakad.

LÄBI LINNA: Annelinn kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi.

Loe lisa: tartu2024.ee/programm/labi-linna-annelinn/

INIMESED

LÄBI LINNA näitlejad on Alissija-Elisabet Jevtjukova, Agur Seim, Jordi Ripley (UK), Liisu Krass, Karl Edgar Tammi, Martin Tikk. 

Stseenides teevad kaasa folklooriklubi Folklooriklubi Maatasa ning Tartu Üliõpilasteater kasvandikud, Tartu Tamme gümnaasiumi, Kristjan Jaak Petersoni gümnaasiumi ja Tartu Hansa kooli noored.

Ideeline eestvedaja ja lavastaja on Jaanika Tammaru ja dramaturg on Kirill Havanski. Kunstnik on Inga Vares, helikujunduse loob Kaarel Kuusk, valguslahendused teeb Karolin Tamm. 

Abilisi igalt alalt: Andreas Kangur, Aurelia Kuum, Maria Vera Pšenitšnaja, Laura Ruuder, Sigre Kodasma, Ulla Juske, Evelina Nõmme ja paljud teised!

Annelinna sõbrad on Baltic Applied Theatre School (BATS), Anne Noortekeskus, Arhitektuurikool, Eluringikeskus ja teised.

MEIE LUGU

LÄBI LINNA rännaklavastus valmib linnaruumist inspireerudes ning kohalike endi mälestuste põhjal. “Kogutud lood, kogetud ruum,” on olnud läbivaks jooneks.

Alustasime Karlovast (2021), suundusime Supilinna (2022), ületasime Ülejõe (2023) ja tänavu avastame Annelinna (2024). Viimaks jõuavad Tartust alanud rännakud koguni üle piiri: Valga+Valka (2024) ja Darmstadti, Saksamaal (2025).

Lavastused on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist ja Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammist.

Hoia silm peal: www.instagram.com/labilinnatartu

Haara rännakule pilet: http://www.piletilevi.ee/.../labi-linna-annelinn-87816/

 

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
LÄBI LINNA: Annelinn (eesti keeles) R 14.6.2024 19:25 Algus: Tartu Sõpruse silla alune
Üritus LÄBI LINNA: Annelinn (eesti keeles)
Kuupäev / Kell R 14.6.2024 19:25
Toimumiskoht Algus: Tartu Sõpruse silla alune
Hinnainfo
EESTI KEELES
 
Täispilet 25 €
Õpilane, tudeng, pensionär 18 €
Laps 2-12a (k.a) 12 €
 
Algus: Tartu Sõpruse silla alune (https://maps.app.goo.gl/4Krxew63d6b4ERig8)
 ⚠️ Palun saabu 10 min enne algust!
 
Kestus 2h
Toimumiskoht
Annelinn, Tartu
Annelinn, Tartu Tartu Eesti
Ürituse korraldaja
Prothemus MTÜ
Kentmanni tn 9-16 Tallinn 10116 Harjumaa
labilinna@gmail.com
reg.nr: 80565414
Üritus LÄBI LINNA: Annelinn (eesti keeles)
Kuupäev / Kell R 14.6.2024 19:25
Toimumiskoht Algus: Tartu Sõpruse silla alune
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet LÄBI LINNA: Annelinn (vene keeles) PopulaarnePopulaarneLÄBI LINNA: Annelinn (vene keeles) Algus: Tartu Sõpruse silla alune
Osta pilet LÄBI LINNA: Annelinn (vene keeles) PopulaarnePopulaarneLÄBI LINNA: Annelinn (vene keeles) Algus: Tartu Sõpruse silla alune
Osta pilet LÄBI LINNA: Annelinn (vene keeles) PopulaarnePopulaarneLÄBI LINNA: Annelinn (vene keeles) Algus: Tartu Sõpruse silla alune
Osta pilet LÄBI LINNA: Annelinn (inglise keeles) PopulaarnePopulaarneLÄBI LINNA: Annelinn (inglise keeles) Algus: Tartu Linnamuuseumi parkla
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti