Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

NUKU: Kollektiiv WHS KUMUs ja 2015. aasta suvel TREFFil

Juunis toimuv visuaalteatrifestival Treff toob Eestisse Lõuna-Korea ja Soome ühislavastuse.

 

Visuaalteatrit tutvustav rahvusvaheline festival Tallinn Treff toimub taas 4.–7. juunini 2015. Ühe festivalil üles astuva visuaalteatritrupiga on võimalik tutvuda juba sel nädalavahetusel Tallinnas.

 

24. ja 25. oktoobril etendab Soome nüüdisaegse tsirkuse kollektiiv WHS KUMUs lavastust „Lahkumine“. WHS astub üles ka Tallinn Treff festivalil, kus toob koos Lõuna-Korea trupi Sungsoo Ahn’iga vaatajateni muundumisi ja moondumisi täis pikitud lavastuse „Double Exposure“.

 


Festivali kunstilise juhi Vahur Kelleri sõnul on lisaks Soome ja Lõuna-Korea truppidele festivalil etendusi andmas veel tosin eriilmelist ja põnevat koosseisu üle maailma. „Planeeritavas programmis on nii eelmisel kui varasematel aastatel külas käinud truppe, kuid loomulikult ka meie publikule veel tundmata tegelasi. Visuaalteatrimaailmas on muidugi  kõik need trupid suurepärased ja tuntud tegijad,“ kinnitab Keller. „Jätkame kindlasti eelmisel aastal võetud suunda, kus festivalil on kaks programmi – üks täiskasvanutele, teine nooremale vaatajale. Samas sobib visuaalteater tihti igale vanusele,“ täpsustab ta.

 

Kaheksas Tallinn Treff Festival toimus 5.–8. juunini Tallinna vanalinnas, mida külastas üle paarituhande vaataja. Uue festivali programm avalikustades täismahus veebruaris 2015, piletid etendustele tulevad müüki pärast programmi selgumist.

 

Festivali eesmärk on tutvustada ja populariseerida visuaalteatrit ja nüüdisaegset nukuteatrikunsti ning üllatada vaatajaid teatrivormidega, mille olemasolust nad seni veel ei teadnud.


Osta piletid WHSi 24. või 25. oktoobri lavastusele KUMUs Piletilevist!