Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

NUKU teatri jõululavastuste piletid on nüüd müügil

1. oktoobrist on võimalik osta pileteid NUKU teatri jõululavastustele, mis etenduvad detsembris Auna teatrimajas, Kultuurikatlas ja NUKU muuseumis.

NUKU teatri jõuluaeg algab 28. novembrist, mil vaatajateni jõuab taas haarav lavastus “Võlupood” (5+). Nädal hiljem, 6. detsembril, esietendub “Vaata, Madlike, lund sajab!” (4+). Muuseumis etenduvad kolm eriilmelist jõululugu programmis “Jõululugu ärkab ellu“. 

 

Mustkunstitrikkidega nukulavastus Herbert George Wellsi lühijutu põhjal sobib kõigile alates 5. eluaastast. Tegemist on põneva ja maagilise maailmaga, kus kaob piir tegelikkuse ja illusioonide vahel. “Võlupoodi” tunnustati Salme Reegi nimelise lasteteatri auhinna nominatsiooniga 2014. aasta Eesti teatri auhindade jagamisel. Etendused toimuvad Auna teatrimajas Pelgulinnas. 

 

Hubases muuseumis toimuvad etendused, kus näitlejad jutustavad ja mängivad neile armsaks saanud lugusid jõuluprogrammis "Jõululugu ärkab ellu". Sel aastal etendab Laura Nõlvak “Lumeeite”, Mihkel Tikerpalu toob vaatajateni loo “Habemega nali” ning Tarmo Männard mängib ette raamatu “Peeter, sõpradele Peetrike” põhjal tehtud lavastuse. Etendused toimuvad NUKU muuseumi aatriumis. 

 

Astrid Lindgreni „Vaata, Madlike, lund sajab!“ on lugu perekonnast. Emast, isast ja lastest. Jõuludest ja kokkuhoidmisest, tülidest ja kadedusest, üksindusest ja hirmust. Sellest, et tihti võtame üksteist üsna enesestmõistetavana ja saame päriselt väärtuslikust aimu alles siis, kui tekib oht kallitest ilma jääda. Astrid Lindgrenile omase oskusega rääkida tõsistest asjadest ausalt, ent samas kergelt, jutustatakse Liisbethi ja Madlikese jõululugu teatrilaval nuku- ja visuaalteatri ning klassikalise sõnateatri kaudu. Lavastust mängitakse uhiuues Kultuurikatla Black Boxis kaks või kolm korda päevas. 

 

Piletid lavastustele "Võlupood" ja "Vaata, Madlike, lund sajab!" maksavad oktoobri eelmüügis 9 eurot. Novembris kehtib piletitele täishind 10 eurot ning Partnerkaardi omanikele soodustus -10%. Muuseumiprogrammi etenduste hind on pidevalt 6 eurot.