Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Performance-etendus "Rublik" augustis Kultuurikatla Aias

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna praegused ja endised üliõpilased on Tallinnas performance-lavastusega. Esimene etendus Kultuurikatla Aias 17. augustil kell 20:00.
„Rublik“ on performatiivsetest mängudest ja tehnilistest eksperimentidest kokku põimitud lavastus, mis püüab leida alternatiivseid teid publikuga suhtlemiseks. Lavastusmeeskond proovib kombineerida performance'it ja klassikalist teatrit, luues midagi, mis ei määri riideid ega aja haigutama.
 
Varasemate kahe etenduse põhjal võib väita, et ükski vaataja ei lahkunud saalist tavapärase garderoobi lippava teatrikülastajana. See, milline emotsioon külastajat koju minnes valdab, on suuresti tema enda kätes. „Rubliku“ meeskond lubab end kasutada vahendina selle emotsiooni saavutamiseks.
 
Viljandis õppivad või juba lõpetanud noored kunstnikud kutsus kokku lavastaja Siim Maaten. „Ühendasin multimeedia-, valguskunsti-, lavastuskorralduse-, kultuurikorralduse-, dekoraator-butafoori-, tantsu- ja teatri eriala tudengid, et teha lavastus, mis nende endi loomingulise mõtlemise piire nihutaks. Üheks lähteülesandeks oli küsimus: mida mina ise tahaksin laval näha,“ sõnas Maaten.
 
Meeskonda kuuluvad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide ja kultuurikorralduse tudengid Lauri Urb, Ivar Piterskihh, Triin Reilson, Gerda Sülla, Elise Nigul, Artur Linnus, Siim Saarsen ja sel suvel etenduskunstide osakonna teatrikunsti eriala lõpetanud Imre Õunapuu, Kristian Põldma (Teater Ugala), Siim Maaten ning tantsukunsti eriala lõpetanud Evelyn Uisk.
 
Meeldejääva elamuse tagamiseks on publiku hulk ühel etendusel piiratud 50 külastajani. Etendusi on kokku kuus, kõigil algusajaks 20.00. Etendused toimuvad 17., 21., 22., 23., 24. ja 25. augustil 2013 Kultuurikatla Aias, Kalasadama 6 Tallinn.
 
Pileti hind kõigile 6€
Soodustusi ei ole
 
Kestus 1,5h