Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Sadamateatris etendub ballett-draama 'Klaver'

Romantiline ballett-draama tummast klaverimängijast ja tema tütrest.
 
Lavastuse kunstnik on Maarja Meeru, videokunstnik Janek Savolainen Helikujunduses kasutatakse Michael Nymani, Dario Marianelli, René Aubry, Brian Craini ja Keaton Hensoni loomingut.

Osades Maria Engel, Madli Mägi (Vanemuise Tantsu- ja Balletikool), Samuel Lawman / Jack Traylen, George Willé-Williams, Janika Suurmets.
Oma auhinna pälvinud mängufilmis „Piano“ lõi režissöör-lavastaja Jane Campion ainulaadse ja mõjusa armastusloo, mis kütkestas miljoneid filmisõpru. Filmi põhjal valmis romaan, mille kohta ütleb lavastaja Marika Aidla järgmist: „See romaan puudutas, inspireeris, mõjutas...nii nagu tegelased teineteist selles loos. Millist elu pidi elama naine, et olla ühiskondlikult vastuvõetav! Olin lummatud Ada köitvast isiksusest - inimesest, kes kuulab südamega, ei valeta oma tunnetele ja seeläbi ka kellelegi teisele…“