Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Tänasest on müügil Vanemuise teatri uue Lotte-teemalise muusikali piletid!

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Tänasest on müügil Vanemuise teatri uue Lotte-teemalise muusikali piletid!

28. novembril jõuab publikuni muusikal lastele - "Lotte Unenäomaailmas". Esietendus toimub Vanemuise teatri suures majas ning 10. detsembril Nordea Kontserdimajas.

 

Uue teose autoriteks on lastemuusikalide „Detektiiv Lotte“ ja „Kosmonaut Lotte“ loojad Janno Põldma, Heiki Ernits, Leelo Tungal ja Priit Pajusaar. „Lotte Unenäomaailmas“ lavastaja on Tanel Jonas, muusikaline juht ja dirigent Martin Sildos, kunstnikud Iir Hermeliin ja Rosita Raud ning koreograaf Janek Savolainen. 

 

Lotte rollis tulevad publiku ette Linda Kolde ja Adeele Sepp, teistes osades Jaanus Tepomees, Kaarel Targo, Rasmus Kull, Priit Strandberg, Simo Breede, Jaan Willem Sibul, Pirjo Püvi, Merle Jalakas, Karol Kuntsel, Lauri Liiv, Veiko Porkanen, Markus Dvinjaninov, Marian Heinat, Hedi Maaroos, German Gholami, Alo Kurvits, Oliver Timmusk, Leino Rei, Kärt Tammjärv, Marin Mägi – Efert ning Vanemuise ooperikoor.

 

Esimest korda kohtus Vanemuise publik Lottega 2005. aastal Janek Joosti lavastuses „Lotte reis lõunamaale“. Järgmised Lotte-lood on lavastanud Ain Mäeots  – muusikali „Detektiiv Lotte“ (2008), haridusprojekti „Lotte ja Bruno muusikatund“ (2009), lastekontserti „Lotte jõulupidu“ (2012) ja taas muusikali „Kosmonaut Lotte“ (2012).

 

Vanemuise tuleva hooaja mängukavasse jääb jätkuva publikuhuvi tõttu ka „Detektiiv Lotte“.
 

Muusikali „Lotte Unenäomaailma“ sisu ja etenduskordade kohta saab lähemat infot siit: http://www.vanemuine.ee/repertuaar/lotte-unenaomaailmas/

 

Muusikali lavaletoomist toetavad EMT ja ELION.


Piletid Piletilevist!