Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

TEATER NO99 ETENDUSTE PILETID PILETILEVIST!

NO99 repertuaaris hetkel muusikal 'SAVISAAR' ja lavastus 'TÜDRUK, KES OTSIS OMA VENDI'.

 


 

Teater NO99 asutati aastal 2004 ja teatri esimene esietendus oli aastal 2005. Teatril on püsiv trupp. Igal hooajal tuuakse välja kolm kuni neli uuslavastust. Lavastajad Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semper ning näitlejad kasutavad tihti improvisatsiooni, selleks et luua lavastuste stseene ja teksti. Lavastus kujunebki sel moel lavastajate ja näitlejate koostöös. Sellisel meetodil loodud lavastused on teatri repertuaaris olulisel kohal.

 

Mitmed meie lavastused on äratanud rahvusvahelist tähelepanu. Oleme mänginud oma lavastusi Euroopa tipplavadel ja pea kolmekümnel rahvusvahelisel festivalil, sealhulgas Odeon (Pariis), Lyric Hammersmith (London), Münchner Kammerspiele (München), Wiener Festwochen (Viin), Cut & Paste 2 teatris Hau (Berliin), Baltic House (Sankt-Peterburg), Politik im Freien Theater (Köln), auawirleben (Bern), KONTAKT (Torun, Poola), Teatterikesä in Tampere ja mujal.

 

Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semper on koos lavastanud viimased üheksa aastat. Selle aja jooksul on nad välja toonud 22 lavastust. Nad on teatri asutajad, kunstilised juhid ja ainsad koosseisulised lavastajad. Neid on korduvalt premeeritud Eesti parima lavastaja, parima lavastuse ja parima lavakujundaja auhindadega.