logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Lisakontserdid Tartus ja Tallinnas 'Kummardus Sulle, Queen'

Müüki tulid piletid „Kummardus Sulle, Queen“ lisakontsertidele 9. märtsil Tartus, Vanemuise kontserdimajas (algus kl 15.00) ja 23. aprillil Tallinnas, Alexela kontserdimajas.

'Punased kingad' - show-sensatsioon Pariisist / nüüd müügil

See Anderseni kuulsa muinasjutu vaba adaptsioon, see lummav näidend ärkab meie laval ellu ja viib teid romantilisse maailma, kus armastus, tants ja kuulsus saavad kokku puudutavaks loos.

Lisakontsert Pärnus 'Kummardus Sulle, Queen'

Publiku suure huvi tõttu annavad 11. aprillil Alika, Koit Toome, Ott Lepland ja Madis Arro koos professionaalse livebändiga Pärnu kontserdimajas lisakontserdi „Kummardus Sulle, Queen“!

Sensatsioon Vene Teatri laval - 'Anna Karenina' Rimas Tuminase lavastuses / Gesher teater (Iisrael)

See oli alles jaanuaris, kui Tel Avivi Gesher teater jahmatas Pariisi leedulase Rimas Tuminase lavastusega „Anna Karenina“. Lev Tolstoi pole Tuminase tõlgenduses üldsegi mitte moralist, vaid „kirjeldab elu kogu selle vastuolulises täiuses", kirjutasid vaimustunud kriitikud.

Kontsert Mihhail Glinka sünniaastapäevaks

Kutsume teid 31. mail kell 18.00 Vene Kultuurikeskuse Väiksesse saali kontserdile, pühendatud suure helilooja, vene klassikalise muusika alusepanija Mihhail Glinka sünnipäevale.

Imany naaseb Eestisse maagilise kontsertkavaga 'Voodoo Cello'

Prantsuse laulja Imany külastab meid taas ülieduka kontserttuuriga “Voodoo Cello”, mille kava toob esile vokalisti sügava hääle ja kaheksa tšello müstilise koosluse.  “You Will Never Know” ja “Don’t Be So Shy” lugudega populaarseks saanud Imany astub üles 12. juunil Alexela kontserdimajas.

Laupäeval esietendub Johan Elmi esimene lavastus Linnateatris

Lavastaja Johan Elmi debüüt Linnateatris jõuab publikuni 17. veebruaril Salme Kultuurikeskuse väikesel laval, kui esietendub valgevene näitekirjaniku Konstantin Stešiku näidend „Tikud“.

Depeche Mode Party / Forced To Mode (GER) / nüüd müügil

Erikülalisena asub lavale ansambel FORCED TO MODE Saksamaalt kavaga „The Devotional tribute to Depeche Mode“. Kahetunnise kontserdi raames tulevad live-esitluse Briti kultusbändi parimad palad. 

The Prodigy live-tribuutbänd, kes on oma vingete showdega ajanud lõhki kogu Ühendkuningriiki ja Euroopa

Jilted Generation on ka ise Prodigy superfännid, kes pööravad suurt tähelepanu detailidele, tagades autentse ja energilise elamuse kõigile, kes tulevad nende show’le - alates detailsetest kostüümidest kuni lavakujunduseni ja The Prodigy muusika täpse ümbertöötlemiseni ja reprodutseerimiseni.

Jaapanis esietendus koostöös eestlastega valminud maailma teatri legendi Shiro Takatani lavastus, mis jõuab suvel kultuuripealinna Tartusse

Kyotos ROHMi teatris maailmaesietendus visuaaltehnoloogilise teatri legendi Shiro Takatani ja kunstikollektiivi Dumb Type lavastus „Tangent”. Lavateos valmis ROHMi teatri, Kanuti Gildi SAALi ja Tartu 2024 koostöös ning jõuab Euroopa publikuni esimest korda sel suvel kultuuripealinnas Tartus.

Kontsert Pjotr Tšaikovski sünniaastapäevaks

Kutsume teid 7. mail kell 18.00 Vene Kultuurikeskuse Väiksesse saali kontserdile, pühendatud suure vene helilooja, pedagoogi, dirigendi ja muusikakriitiku Pjotr Iljitš Tšaikovski sünnipäevale.

Muusikaline komöödia 'Naised närvivapustuse äärel'

Muusikal "Naised närvivapustuse äärel" põhineb Pedro Almodóvar`i 1998. aastal kirjutatud ja lavastatud samanimelisel filmil. See on humoorikas ja puudutav lugu naistest, kes on viidud viimse piirini ja meestest, kes neid taga ajavad.

Nele-liis Vaiksoo, Märt Avandi, Lauri Liiv, Johan Randvere 'Kolm meest, naine ja teater' / sooduskampaania!

KAMPAANIA kuni 29.02: kasutades sooduskoodi "sõber" ja ostes korraga täpselt 2 piletit on ühe pileti hinnaks 35€, vali ostmisel piletitüüp ERIHIND

Tšempionia / nüüd müügil

„Tšempionia“ on kordumatu lavashow, kus on ühendatud teatri elemendid, akrobaatika, iluvõimlemine ja isegi taekwondo.

Eesti ilu ja võlu. Raivo Tafenau 60!

Corelli Music jätkab oma 20. juubelihooaega, tähistades Eesti Vabariigi sünnipäeva ja särava Raivo Tafenau 60.

Legendaarne rokkbänd Bi-2 esineb koos sümfooniaorkestriga Tallinnas

Bi-2 esineb 31. augustil Unibet Arenal ühe oma siiani kauneima kontsertkavaga. Esitamisele tulevad bändi populaarsete lugude suurejoonelised versioonid ühes 65-liikmelise Riia Sümfooniaorkestriga.

Müügile tulid poliitkomöödia 'Pidu Riigikogus' piletid

Kevadel, alates 18. aprillist, jõuavad erinevatesse Eestimaa kultuurilistesse paikadesse kulturnik, põllumees ja õpetaja poliitkomöödiaga “PIDU RIIGIKOGUS”.

Müügil lisakontsert Tartus 'Kummardus Sulle, Queen'!

10. aprillil on Tartus võimalus saada osa lisakontserdist, kus neli fantastilist lauljat - Alika, Koit Toome, Ott Lepland ja Madis Arro - koos saatebändiga teevad kummarduse läbi aegade ühele kuulsaimale ning edukaimale bändile Queen.

ABBA Chique (UK) – Suur aastavahetuse kontsert 'Happy New Year'

Publiku suurel soovil külastab aasta lõpus Eestit uue kavaga taas maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique. Bänd annab 27.-30. detsembrini neli suurt aastavahetuse kontserti Pärnus, Tartus, Moostes ja Tallinnas!

Endlas esietendub A. H. Tammsaare 'Tõde ja õigus V'

Endla Teatri Küünis esietendub 2. veebruaril A. H. Tammsaare „Tõde ja õigus V”, mille lavastaja on Ingomar Vihmar. Lavastuses kõlavad Ladina-Ameerika ja Aafrika rahvuslikel viisidel ja popmuusika rütmidel põhinevad laulud, millele kirjutas eesti keelesed sõnad Feliks Kütt.

Lavakunstikooli noorte näitlejate terav-poeetiline ukrainateemaline lavastus jõuab Tallinna Linnateatrissse

Tallinna Linnateatri kutsel etendub jaanuaris ja veebruaris viiel korral Salme Kultuurikeskuse suurel laval EMTA lavakunstikooli XXXI lennu üliõpilaste lavakava „Ukraina avastamine“.

Muusikal 'Ooperifantoom' kutsub teid fantastilisele ballile

Riikliku Dnepropetrovski akadeemilise ooperi- ja balletiteatri külalisetenduste turnee suurejoonelise muusikaliga „Ooperifantoom”, kus astuvad üles ooperisolistid ning balleti-, koori- ja sümfooniaorkestriartistid. Ainult 14. aprillil Alexela Kontserdimajas algusega kell 19.00.

David Garrett Iconic Tour 2024 / Nüüd on müügil ka 1. rõdu piletid

Publikut ootab ees südamlik austusavaldus kuldajastu suurepärastele viiuldajatele, kelle meloodiad inspireerisid lapsepõlves David Garretti. Ärge jätke kasutamata võimalust näha David Garretti ainsat kontserti Tallinnas 8. märtsil 2024 Alexela Kontserdimajas.

Rakvere Teatris esietendub 'Madisoni maakonna sillad'

Reedel, 26. jaanuaril jõuab Artjom Garejevi käe all Rakvere Teatri suures majas lavale armastatud menuromaani „Madisoni maakonna sillad” lavaversioon. Ameerika 1960ndate aastate atmosfääri on lavale loonud kunstnik Rosita Raud.

Tallinn Music Week avalikustas tänavuse festivali muusikaprogrammi 165 artistiga 35 riigist

3.–7. aprillil Tallinnas toimuv rahvusvaheline muusika- ja linnafestival Tallinn Music Week (TMW) avalikustas muusikaprogrammi esinejad.

Teulis varjuteater - legendaarne etendus 'Sinu Vari'

TEULISe varjuteater on paelunud ja üllatanud paljusid pealinnu üle maailma. Kõrgeklassilise akrobaatika, optiliste illusioonide, suurepärase heli ja uimastavate videoprojektsioonide originaalne kombinatsioon jätab ainulaadse ja võrratu mulje. Tänapäeval on TEULIS kõige ebatavalisem ja nõutum varjuteater Euroopas.

Jan Ehrenbergi debüütlavastus 'Kolemees' Tallinna Linnateatris

27. jaanuaril jõuab Salme Kultuurikeskuse väikesel laval publikuni Jan Ehrenbergi esimene lavastajatöö„Kolemees“. Näidendi autor on üks tänapäeva saksa populaarsemaid ja enim lavastatud näitekirjanikke Marius von Mayenburg.

Galaõhtu 'Kordumatu' - lisaetendus müügil

Esmakordselt muutub Alexela Kontserdimaja maagiliseks revüüteatriks, kus tavatoolid asenduvad uhkete laudadega. Kõigi aegade parimaid laule esitavad Evelin Võigemast, Tanel Padar, Tanja, Koit Toome, Getter Jaani, Ott Lepland, Birgit Sarrap ja Sepo Seeman. Koos võimsa visuaal- ja tantsushow’ga on võimalik nautida tippkokk Orm Oja õhtusööki.

Laskesuusatamise noorte & juunioride maailmameistrivõistlused

Eesti võõrustab taaskord IBU noorte ja juunioride maailmameistrivõistluseid laskesuusatamises, mis peetakse 23. veebruarist 2. märtsini 2024 Otepääl Tehvandi Spordikeskuses. 

Imekaunis loodus, parimad artistid ja maitsvad toidud hubases taluhoovis - see ongi Rebasemõisa festival!

Rebasemõisal on 5 aasta juubeli puhul varuks kolme päeva jagu erilisi artiste ja tegevusi, mis pakuvad elamusi nii sõpruskondadele kui ka lastega peredele.

Kontsert Johann Sebastian Bachi sünniaastapäevaks

Kutsume 31. märtsil kell 18.00 Väiksesse saali kontserdile, mis on pühendatud barokiajastu muusikakunsti ühele suurimale esindajale – saksa heliloojale Johann Sebastian Bachile.

Paadid, kaatrid ja jahid vallutavad Eesti Näituste Messikeskuse

8.-10. märtsil 2024 jääb Meremessile ankrusse üle 200 erineva veesõiduki. Kohal on üle saja ettevõtja, kes tutvustavad oma tegevust ja pakuvad merendusega seotud tooteid ja teenuseid. Igas vanuses merekarud on oodatud ja pääs pardale on avatud!

Hoffmanni Muinasjuttude Ball

Hoffmanni ball ooperis on ainulaadne uusaasta galakontsert ooperitest ja ballettidest, mis on inspireeritud suure saksa romantiku muinasjuttudest.

Boney M and Liz Mitchell - The Original Lead Singer

Boney M Tallinnas - ainult 1 originaalse legendaarse grupi kontsert. Boney M juhtiv solist Liz Mitchell laulab kuulsamaid hitte: Rasputin, Sunny, Rivers of Babylon jt.

Sloveenia rokisensatsioon Joker Out esineb märtsis Tallinnas

Sloveenia rokisensatsioon Joker Out esineb Helitehas'is 5. märtsil 2024.

Pühajärve jaanituli 2024 - piletid nüüd müügil

Pühajärve Jaanituli 2024 esinejad on avalikud! Festivali peaesinejateks on NERVO ja Luude Austraaliast

Varsti Eestis! Brazilian Carnival Show

Talv Lõuna-Ameerikas on karnevaliaeg, nii et mis võiks olla põnevam kui värviline ja tuline brasiillaste karneval keset talve.

J-Tsoon 5 / JAFF / Noorte- ja Aasia subkultuuride festival

Vana aasta lõpuni vana hinnaga! Soodushinnaga piletite arv on piiratud.

Sümfooniaorkester Lords Of The Sound naaseb Eestisse uue põneva showga 'Music is Coming'

“Music is Coming” on sõnulseletamatu kombinatsioon elavast orkestrihelist, vokaalansamblist ja maagiast, mille leiad vaid oma lemmikfilmide ja arvutimängude fantaasiamaailmast.

Kaunid Kontserdid Käsmus 2024

Vaatamata praegusele paksule lumekattele on selge kõigile, et poole aasta pärast on Käsmu lahe kaldal muru roheline, päike paistab ning kaunid kontserdid käimas juba kuueteistkümnendat aastat. Seekord taas nädal enne jaaniaega, 11.-16.06.

Guano Apes esineb juubelikontserdiga Tallinnas

Järgmise aasta sügisel 24. novembril naaseb Tallinnasse legendaarne saksa rokkbänd Guano Apes, kellel täitub 30 ringi ümber päikese. Viimati esines Guano Apes enam kui 10 aastat tagasi väljamüüdud kontserdiga Rock Cafes. 

Õllesummer tuleb võimsa staariparaadiga: vaata, kes esinevad

Eesti suurim festival Õllesummer tähistab oma 30. sünnipäeva juba eeloleval suvel ning sellega seoses kergitatakse saladuseloori esimestelt artistidest, keda 3.-6. juulini Tallinna Lauluväljakul näha saab. Uhkele juubelipeole kohaselt on artistide nimistu tõeline maasikas igale muusikasõbrale. 

Winny Puhh üllitas albumi ja läheb tuurile

Ansambel Winny Puhh on valmis saanud uue albumi, mis kannab jõuluhõngulist pealkirja “kuusk kuusk kuusk”. Värsket heliteost esitletakse eksklusiivselt 18. detsembril Tallinnas Erinevate Tubade Klubis, kus toimub ka Winny Puhhi Jõuluturu avamine. Uue aasta alguses siirdub bänd aga proovisaali, kus algavad 2024. aasta märtsis üle Eesti toimuvate kogupere kontsert-etenduste “kuusk kuusk kuusk” proovid.

Iceberg / Julia Aug naise rollis, kes arvab, et ta on Alla Pugatšova

Muul ajal oleks see võinud olla liigutav komöödia kergemeelsest punapäisest naisest, kellele keegi kunagi ütles, et ta sarnaneb veidi sellesama Naisega, kes laulab.

2Cellos liige Stjepan Hauser esineb suvel Euroopa kultuuripealinnas Tartus

Südasuvel, 9. juulil, esineb Tartu Laululaval üks maailma kuulsamaid tšellomängijaid Stjepan Hauser koos bändi ja orkestriga. Kuulsa koosluse 2Cellos üks asutajaliige, klassikalise muusika “paha poiss” HAUSER jõuab Eestisse oma kauaoodatud soolotuuri “Rebel with a Cello” raames.

Maailma suurim filmimuusika show tuleb Eestisse

Maailmas enim auhinnatud filmimuusikalooja Hans Zimmeri ainulaadne kontsertetendus “The World Of Hans Zimmer - A New Dimension” jõuab Baltic Music Groupi vahendusel Baltimaadesse. Tallinnas saab seda võimsat kontserti näha 28.oktoobril 2024 Unibet Arenal.

Popist folgini: Järgmise aasta Haapsalu Itaalia Muusika Festivali esinejad on Ricchi e Poveri ja Riccardo Fogli

Uue aasta juuni esimesel nädalavahetusel toimub Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis taas Itaalia Muusika Festival. Armastatud Itaalia muusikat toovad linnuse hoovi sel korral Ricchi e Poveri, Riccardo Fogli, Piero Mazzocchetti ja Canzoniere Grecanico Salentino.

Tuhkatriinu / Cinderella

Koreograaf Cristiano Principato ja kunstiprodutsent Sander Sellin (Eesti Balletiagentuur) on loonud ainulaadse kontseptsiooni, mis ühendab nelja Euroopa juhtiva balletitrupi ja Eesti Rahvusballeti tantsijaid. Rahvusvaheline meeskond jagab lava täispikas muinasjutulises balletis, äratades ellu täiesti uue "Tuhkatriinu" lavastuse.

Galaõhtu 'Kordumatu' nüüd müügil

Esmakordselt Eestis toimub suursündmus, mida võib nimetada "Kordumatuks"! Publik kogeb glamuurset ja pidulikku galaõhtut, kus külalistel on võimalik astuda tõeliselt erilisse maailma, kus ainult selleks õhtuks sündinud musikaalsed ja tantsulised numbrid ning kvaliteetne huumor ühinevad unustamatuks kogemuseks, mida kroonib Eesti tippkoka poolt valmistatud gurmeeõhtusöök.

Endlas esietendub romantiline draama 'Langev täht'

Endla Teatri Küünis esietendub 11. novembril Steven Dietzi „Langev täht”, mille lavastaja on Enn Keerd. See on kibemagusa huumoriga pikitud romantiline draama kahe endise armastaja ootamatust ja elumuutvast taaskohtumisest ühe lummemattunud lennujaama ootesaalis.

Suvelavastus 'Isad ja pojad'

Suvelavastus „Isad ja pojad“ räägib isadest ja poegadest meie oma armsas Eestis, meie enda ajaloo ja ühiskondlike muutuste taustal. Laval on isad-pojad Hannes ja Rasmus Kaljujärv, Indrek ja Leonhard Sass Taalmaa ning alati muhe vanameister Egon Nuter.

Piletilevi paneb õla alla Eesti laskesuusatamisele

Piletilevi Group, Baltimaade juhtiv ja Kesk Euroopa üks suurimaid kultuuri- ja spordisündmuste piletimüüjad alustab nelja-aastast koostööd Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga.

Legendide Laulud - Jaak Joala, Georg Otsa & Raimond Valgre muusika õhtu

Esmakordselt on kolme Eesti jaoks väga olulise muusiku ja suurmehe Jaak Joala, Georg Otsa ja Raimond Valgre looming ja laulud korraga teie ees. Legendide tuntumaid laule esitavad Marko Matvere, Toomas Uibo, Oliver Kuusik, Juss Haasma ja Urmas Lattikase ansambel.

Zucchero - Overdose D'amore - World Tour 2024

13. aprillil 2024 astub Tallinnas Alexela Kontserdimaja lavale legendaarne Itaalia artist Zucchero. Vanameister toob rahva ette oma ajatu klassika, mis on teinud temast rahvusvahelise muusikalise legendi ning õhtu tõotab panna kõik hingekeeled helisema.

Itaalia popooperi sensatsioon The Italian Tenors naaseb Eestisse

Järgmise aasta oktoobris annab ainulaadne The Italian Tenors oma tuuri "Viva La Vita" raames kolm kontserti Eestis. Trio esines esmakordselt Eestis sel kevadel müües kontserdisaalid välja rekordilise kiirusega. 

'Kummardus Sulle, Queen' Alika, Koit Toome, Ott Lepland ja Madis Arro

See naistepäev tuleb rajumalt kui kunagi varem, sest neli fantastilist lauljat koos saatebändiga teevad kummarduse läbi aegade ühele kuulsaimale ning edukaimale bändile Queen.

Üliedukas show 'Someone Like You - The Adele Songbook' toob taas Eestisse Adele'i suurimad hitid

Eesti publiku poolt ääretult palavalt vastuvõetud ja kõik eelmised esinemised Eestis väljamüünud kontsertkava "Someone Like You" naaseb üheks erakordseks õhtuks 27. märtsil Alexela Kontserdimaja lavale.

Ville Valo – Neon Noir tuur 2024

Kultusliku soome bändi "HIM" liider Ville Valo tuleb Eestisse! Ülemaailmse tuuri "Neon Noir Tour" kontsert toimub Tallinnas 2024. aasta 17. aprillil Helitehases. Tuuri kontsertidel tutvustab Ville Valo oma uusimaid soololaule albumilt "Neon Noir" ning esitab legendaarse bändi "HIM" loomingut.

Meie peakontor nüüdsest Tallinna kesklinnas!

Piletilevi Groupi uus kontor asub alates 1. septembrist Tallinna kesklinna tuiksoonel, aadressil Maakri 23 A.

Legendaarne 80ndate bänd Secret Service esineb Tallinnas ja Tartus - homme algab avalik müük

Secret Service on legendaarne 1980ndate bänd, mida imetlevad endiselt miljonid fännid üle maailma. New wave’i, popmuusika ja sündipopi elemente ühendava Rootsi bändi Secret Service hitid olid eelmise sajandi klassika.

Piletilevi uus müügipunkti ja internetipoe teenustasu hakkab kehtima alates 19. juulist

Anname teada, et Piletilevi müügipunkti ja internetipoe teenustasu on alates 19. juulist 1,50€ pileti kohta. Teenustasu muutusega kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu. 

Kontsertide tipphooaeg on käes: turvalist ostlemist

Kuna menukate kontserditega kaasnevad sageli ka mitte nii heade kavatsustega loodud hõlptuluskeemid, tuletame allpool meelde, miks ei ole kunagi hea mõte osta oma pileteid järelturult.

Sisselogimise muudatus Piletilevi keskkonnas

Piletilevi keskkonna sisselogimise süsteem uueneb alates 30. maist ja seoses sellega saab Sinu kasutajanimeks Sinu e-maili aadress. 

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Juubelikontsert 'BLIND 30 – Urmase mälestuseks'

2022. aastal lahkus meie hulgast igaveseks kitarrist, laulja ja laulukirjutaja Urmas Voolpriit (26.5.1976 – 4.2.2022). Just tema mälestuseks tähistab ansambel Blind 30. novembril 2024 oma 30. sünniaastapäeva Nõmmel Von Glehni Teatris, kunagises Rockiklubis 326 - samal laval, kus kõik kord alguse sai. Täpselt aasta pärast toimuval kontserdil astuvad lisaks originaalkoosseisule lavale kitarrist Margus Voolpriit ja solistid Laura Prits, Kristel Aaslaid, Vaiko Eplik ning kindlasti ka mõned üllatusesinejad.

1994. aasta novembris sündis Tallinnas Pelgulinnas ansambel Blind. Nende esimene proov toimus 27. novembril 1994, kell 18:00. Järgnevad kakskümmend aastat kihutasid bändi loojad Urmas Voolpriit, Joel Berg ja Andres Ohu rock'n'rolli kiirteel, jõudes lisaks lugematutele kodumaa lavadele ka välismaale, Lätist USA klubide ja festivalideni, olles teerajajaks ja tõestajaks, et ka Eestis osatakse teha maailmatasemel rokki.

Blind oli eelkõige sõpruskond, aga ka nähtus ning neid saatis erakordne edu. Kolme noore, iseõppinud muusiku loodud bändi looming kõlas Jaapani ja Austraalia raadiojaamades ning nende albumid anti välja USAs, kuid see ei olnud kaugeltki kõige olulisem. Ühised kontsertreisid, stuudiosessioonid ja töö prooviruumis pakkusid eelkõige rõõmu, lõbu ja mõnusat ajaviidet ning just seda võib oodata ka juubelikontserdil “Blind 30 – Urmase mälestuseks”. 
 
Kontserdil tulevad esitusele Blindi menukaimad lood, nagu ”Astronaut””Emmanuelle””One Of A Kind” ning paljud teised, mis on üles kasvatanud põlvkonna kodumaised rokifänne, kes on kõik oodatud veelkord kuulama ja nautima Urmase loomingut selle väärilises tõlgenduses.

Blindi ameerikamägedelikus ajaloos on bändi koosseisuga liitunud, lahkunud ja taasliitunud erinevatel ajajärkudel ka Tarvo Valm (klahvpillid, kitarr), Mallar Prandi(klahvpillid) ja Simmu Vasar (trompet), tegevuse hilisemal perioodil lõid kaasa ka Robert Kõrvits ja Roy Strider (mõlemad basskitarr) ning Abraham Kenny ja Kallervo Karu (mõlemad trummid).

2024. aasta 30. novembril astuvad Nõmmel lavale: Joel Berg (bass), Andres Ohu (trummid), Mallar Prandi (klahvpillid), Tarvo Valm (kitarr), Margus Voolpriit (kitarr) ning solistid Laura Prits, Kristel Aaslaid, Vaiko Eplik. Kontserdi piletid on tänasest müügil Piletilevis ning käesoleva aasta lõpuni on pileti hind soodsam.
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti