logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Ville Valo – Neon Noir tuur 2024

Kultusliku soome bändi "HIM" liider Ville Valo tuleb Eestisse! Ülemaailmse tuuri "Neon Noir Tour" kontsert toimub Tallinnas 2024. aasta 17. aprillil Helitehases. Tuuri kontsertidel tutvustab Ville Valo oma uusimaid soololaule albumilt "Neon Noir" ning esitab legendaarse bändi "HIM" loomingut.

Odessa hing ja hääl Felix Shinder 'Juudi uusaasta Odessa sisehoovis'

Kuulsa Odessa šansoonilaulja suurkontserti. Felix Shinder on oma kodulinna Odessa muusikatraditsioonide, "odessa" keele ja laulukultuuri pärandi jätkaja. Tema kontserdid ei ole ainult kvaliteetne elav muusika, vaid ka sädelev huumor ja kordumatu suhtlus publikuga.

Esmakordselt Tallinnas Kataloonia Rahvusballett vapustava jõuluetendusega 'Pähklipureja'

Ballet de Catalunya – see on balletitrupp, millesse kuulub silmapaistev kunstiline meeskond rahvusvaheliselt tunnustatud tantsijatest, õpetajatest ja koreograafidest, tantsumaailma professionaalidest.

Claire’s Birthday toob kuulajateni seniavaldamata loomingu

Möödunud suvel üle pikkade aastate taas kokkutulnud ansambel Claire’s Birthday annab sel nädalavahetusel kaks viimast kontserti. 1998. aastal loodud bändi kuuluvad Vaiko Eplik (laul, kitarr), Jaan Pehk (kitarr, laul), Margus Tohver (trummid), Siim Mäesalu (klahvpillid) ja Ivo Etti (bass).

Tule naudi suurepärast muusikat ja toredat seltskonda

Selle sügise Virma pubi kontsertkava: 15.09 SMILERS / 16.09 HUNT / 22.09 SUNLIGHT / 23.09 KURJAD PLAANID / 29.09 TRAFFIC / 30.09 PLAYER 

Corelli Music / Hooaja avakontsert. Aastaajad

Corelli Music avab uue hooaja kontsertidega AASTAAJAD, et tähistada suure itaalia barokkhelilooja Antonio Vivaldi 345. sünniaastapäeva.

Tallinnas peetakse Ukraina toetuseks heategevuslik jäähokiturniir

21.-23. septembri turniiril osalevad meeskonnad Ukrainast, Eestist, Lätist, Leedust, Inglismaalt ja Soomest.

2. septembril esietendub Tallinna Linnateatris Andres Noormetsa 'Lear'

2. septembril esietendub Tallinna Linnateatris selle hooaja esimene lavastus, William Shakespeare’il põhinev „Lear“, mille toob publiku ette Ugala lavastaja Andres Noormets. Shakespeare’i üks kuulsamaid tragöödiaid jutustab kuningas Learist, kelle läbimõtlemata otsus riik oma tütarde vahel ära jagada tõukab kogu maa konfliktide keerisesse.

Nils Frahm esineb sügisel Tallinnas / piletid nüüd müügil

17. oktoobril esineb Tallinnas Alexela Kontserdimajas üks maailma tuntumaid ja hinnatumaid nüüdismuusikuid, klaveriuuendaja, elektrooniliste helimaalingute meister ja rahvusvahelise Piano Day asutaja Nils Frahm. Tegu on mitmekülgse muusikalooja tänavu juunis alanud maailmatuuri kontserdiga.

Kirjanduslik-muusikaline kompositsioon Saša Tšornõi luulele 'Sõnast sündinud muusika'

Rahvusvahelisele muusikapäevale pühendatud muusikamaratoni programmi raames kutsub Vene Kultuurikeskus kirjanduslik-muusikalisele õhtule „Sõnast sündinud muusika“, mis toimub 1. oktoobril kell 17 Väikeses saalis.

25. augustil esietendub Bertolt Brechti näidend 'Kolmanda impeeriumi hirm ja viletsus'

Etendus puudutab meile kõigile olulisi teemasid - inimese ja ühiskonna suhted kriitilistel aegadel, vastutus ja vaikimine, inimelu väärtus ja selle devalveerumine. Tänaseks on kirjandusklassikust saanud sõna otseses mõttes meie silme all võib-olla praeguse aja kõige aktuaalsem autor. Võib öelda, et Brecht nägi ühiskonnast läbi ja tal polnud illusioone.  

Tallinna Linnateatri 59. hooajal ootab ees 10 esietendust

Tallinna Linnateater alustab oma 59. hooaega, mis on täis hulgaliselt põnevaid uuslavastusi. Esialgu on teatril plaanis kümme eriilmelist esietendust. Nende hulka jääb nii kirjandusklassikat kui ka värsket dramaturgiat erinevatest riikidest, samuti originaalloomingut ja isegi üks kontsert.

Sügisjazzi avakontserdiga tähistame 'Eesti jazzi ema' Anne Ermi 80. juubelit

Jazzkaare kontserdihooaeg Sügisjazz 2023 toob septembris ja oktoobris publikuni plaadiesitluskontserdid, Kirke Karja interpretatsiooni Paul Hindemithi muusikast ning Anne Ermi juubeli tähistamise Estonian Voicese kontserdiga. 

Ekspeditsioon esietendub Lauri Lagle lavastus 'Reis metsa lõppu'

Sakala 3 teatrimaja kammersaalis jõuab lavale Lauri Lagle uuslavastus “Reis metsa lõppu”. "Reis metsa lõppu" põhineb Lõuna-Eesti müstilise kirjaniku Juhan Jaigi novellil "Ohemäe jahimehed". 

Frédéric Chopini mälestuspäeva kontsert

Vene Kultuurikeskus jätkab suurte heliloojate sünni- ja mälestuspäevadele pühendatud kontsertide sarja.

Boney M and Liz Mitchell - The Original Lead Singer

Boney M Tallinnas - ainult 1 originaalse legendaarse grupi kontsert. Boney M juhtiv solist Liz Mitchell laulab kuulsamaid hitte: Rasputin, Sunny, Rivers of Babylon jt.

Legendaarne 80ndate bänd Secret Service esineb Tallinnas ja Tartus - homme algab avalik müük

Secret Service on legendaarne 1980ndate bänd, mida imetlevad endiselt miljonid fännid üle maailma. New wave’i, popmuusika ja sündipopi elemente ühendava Rootsi bändi Secret Service hitid olid eelmise sajandi klassika.

Rahvusvaheline noore vaataja teatri festival NAKS 2023

Festival NAKS toimub 2. – 4. novembril 2023 kahe riigi piirilinnas, Valgas. ​​​​​​ Festivali fookuses on elu äärealadel ja kiusamine. NAKS festivalil on võimalik näha parimat valikut lastele ja noortele mõeldud professionaalset teatrit nii Eestist kui ka kaugemalt.

Piletilevi Group laieneb Tšehhi

Hiljuti Rumeenia suurimast piletimüügikeskkonnast Bilete.ro enamuse ostnud Baltimaade juhtiv piletimüüja Piletilevi Group jätkab laienemist lähiturgudel, omandades enamuse Tšehhi turuliidrist GoOut.net-ist.

Bad Boys Blue esineb sügisel Tallinnas

Sütitav pidu NOSTALGIE stiilis!

Üleemaailmset edu nautiv kontsertetendus 'Piaf! The Show' toob Eestisse Edith Piafi loomingu

4. jaanuaril saab Alexela Kontserdimajas näha ja kuulda üht Prantsuse edukamat showd – "PIAF ! THE SHOW". Kahes osas toimuv kontsertetendus jutustab loo lauljatar Edith Piafi karjäärist tema unustamatute laulude kaudu läbi vaimustava lauljatari Nathalie Lermitte. Show’d on üle maailma etendatud rohkem kui 600 korda viiekümnes riigis ning müüdud rohkem kui miljon piletit.

Mgzavrebi esineb Tallinnas imelise kontserdiga

Mgzavrebi on Gruusia üks populaarsemaid muusikakollektiive. Grupi fännid on seda sündmust kaua oodanud – 22. oktoobril annab Mgzavrebi Tallinna klubis Helitehas (Madara 22a) suure kontserdi.

Claire's Birthday annab kaks viimast kontserti

Möödunud nädalal üle pikkade aastate kokku tulnud ansambel Claire’s Birthday otsustas anda sel sügisel veel kaks viimast kontserti. 1998. aastal loodud bändi kuuluvad Vaiko Eplik (laul, kitarr), Jaan Pehk (kitarr, laul), Margus Tohver (trummid), Siim Mäesalu (klahvpillid) ja Ivo Etti (bass).

Ugala 104. hooaja avavad kaks lavastust korraga

Ugala teatri 104. hooaja avavad 16. septembril kaks uuslavastust. Suurel laval jõuab publiku ette Tennessee Williamsi maailmakuulus näidend “Tramm nimega Iha” Karl Koppelmaa lavastajakäe all. Väikeses saalis jõuab 16. septembril lavale Tanel Jonase lavastus “Meie klass”.

Piletilevi uus müügipunkti ja internetipoe teenustasu hakkab kehtima alates 19. juulist

Anname teada, et Piletilevi müügipunkti ja internetipoe teenustasu on alates 19. juulist 1,50€ pileti kohta. Teenustasu muutusega kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu. 

Kontsertide tipphooaeg on käes: turvalist ostlemist

Kuna menukate kontserditega kaasnevad sageli ka mitte nii heade kavatsustega loodud hõlptuluskeemid, tuletame allpool meelde, miks ei ole kunagi hea mõte osta oma pileteid järelturult.

Sisselogimise muudatus Piletilevi keskkonnas

Piletilevi keskkonna sisselogimise süsteem uueneb alates 30. maist ja seoses sellega saab Sinu kasutajanimeks Sinu e-maili aadress. 

HND plaadi esitlus

​​​​​​​Legendaarne HND annab vaid ühel õhtul, 14.oktoobril klubis Helitehas, uue albumi kontsertshow! Lisaks HND l astub laval üles ka ERIKÜLALINE! 

Heidy Tamme 80 galakontsert-show 'Aeg annab...'

Igihalja Heidy Tamme helisev hääl paneb ka eakamaid kuulajaid tundma, et nad on noored (kas endiselt või taas), sest Heidy hääl talletus nende mällu ja sai osaks nende elus juba varakult. Nii ongi Heidy neile kui uks nooruspõlve, meenutamaks ammuseid ilusaid aegu ja mõistmaks, kui palju on läbi elatud ja kogetud - ja ikka on Heidy laul taustaks kõlanud nagu ka nüüd ja praegu.

Fear Factory - DisrupTour 2023

Legendaarsed raskemetalli hiiud bändist Fear Factory annavad Tallinnas 15. detsembril 2023 kauaoodatud kontserdi. Üritus toimub Helitehases, kavas on unustamatu õhtu täis toorest energiat. Fear Factory kontserdi erikülaliseks on Butcher Babies (Los Angeles) ja soojendab IGNEA (Ukraina), oodata on veel üht soojendusesinejat.

Sixx Paxx - Magic Tour 2023

The SIXX PAXX on hingemattev meeste erootiline etteaste, fantaasiad ja kujutlusvõime tekitavad südamekloppimist ja pööraseid emotsioone! 

Dagö 25 Suur sünnipäevapidu Alexela Kontserdimajas

Olete väga oodatud üheskoos tähistama meie esimest ja viimast juubelit 20. oktoobril Alexela Kontserdimajja. Valmistame ette erilise kava ainult selleks õhtuks!

The Amy Winehouse Band - Live in Concert

The Amy Winehouse Band (UK) toob 24. septembril Alexela Kontserdimaja lavale Amy unustamatu muusika ning parimad hitid. Bänd on esinenud tõeliselt originaalse ja unustamatu kontsert-showga üle maailma ja nüüd on neid võimalik näha ka Eestis.

'Dissonantsed' - lugu dissidendi saatusest totalitaarses ühiskonnas

20. juulil esietendub Viimsi Artiumis Elmo Nüganeni lavastus “Dissonantsed”, mis põhineb Tom Stoppardi näidendil “Every Good Boy Deserves a Favour”.

Till Lindemann esineb Tallinnas

Eelismüügi algus 04.05 07:00 Avaliku müügi algus 06.05 10:00

Voca People (Iisrael) uue programmiga 'Cosmic Tour'

​​​​​​​Üle 100 kõigi aegade lemmikhiti alates Elton Johnist kuni Beyonce'i, Stevie Wonderi, Bruno Marsi ja paljude teisteni! Teie lemmikmuusikat esitatakse acapella, instrumentideks vaid vokaal ja beatboxi kunst, mis loob terve orkestri kõla kuulsal VOCA PEOPLE moel.

Eestis mitu korda täissaalidele esinenud maailma edukaim koor Gregorian külastab meid taas oma uue kontserttuuri 'Pure Chants' raames

Ülimenukas Saksamaalt pärit Gregorian on tuntud kirikliku gregoriaani laulust inspireeritud pop- ja rokklugude poolest, mis pole 20 aasta jooksul jätnud külmaks ühegi kontserdi publikut. Ebamaised helikeeled ühes võimsa produktsiooniga annavad edasi meeldejääva kontsertelamuse nii helis kui pildis. Gregoriani uue albumi kontserti “Pure Chants” saab näha 1. detsembril Alexela kontserdimajas.

ABBA Chique esineb aasta lõpus kontserdiga 'Happy New Year' ka Jõhvis

Maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique annab Eestis neli suurt aastavahetuse kontserti ning 27. detsembril saab kontserti kuulama tulla Jõhvi kontserdimajja.

Septembris esineb Tallinnas Sharon Corr legendaarsest Iiri bändist The Corrs

Multiinstrumentalist ja auhinnatud laulja Sharon Corr toob oma soolokontserdiga meieni kaasahaarava iiri muusika. Kontserdil saab kuulda nii Sharoni soololugusid kui ka The Corrsi tuntud hitte nagu “The Radio”, “So Young”, “Runaway”. Sharon Corr esineb Alexela kontserdimajas 29. septembril.

Prime orchestra uue programmiga Rock sympho show

Kõlavad armastatud rokihitid sellistelt tegijatelt nagu System of a Down, Prodigy, Scorpions, Queen, AC/DC, Metallica, RHCP, Deep Purple, Depeche Mode, Eminem, Billie Eilish, Sam Smith, Wednesday OST.

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Saksa sündipopi suurkuju Camouflage esineb Eestis

Järgmise aasta 27. oktoobril annab Alexela Kontserdimajas tuuri „Rewind To The Future and goodbye” raames kontserdi Saksa süntpopi legend Camouflage, keda tuntakse lugude “The Great Commandment”, “Love Is A Shield”, “Suspicious Love”, “Bad News”, “X-Ray” ja “Me And You” järgi. 

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Meie peakontor nüüdsest Tallinna kesklinnas!

Piletilevi Groupi uus kontor asub alates 1. septembrist Tallinna kesklinna tuiksoonel, aadressil Maakri 23 A.

Värske ja moodne büroohoone valmis tänavu suvel. Suurem kontor võimaldab Piletilevi Group tiimil veelgi enam laieneda ning pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele parimat teenindust.

Lisainfo: 
Infotelefon: +372 6248 032 (E-R 09:00 - 21:00, L ja P 10:00 - 21:00)
E-mail: info@piletilevi.ee
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti