logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood
Loe edasi

UEFA saalijalgpalli Meistrite Liiga Tallinnas! 

Kutsume kõiki spordisõpru nautima Euroopa tasemel vaatemängu: 25.–28. augustil Kalevi Spordihallis seisavad vastakuti Eesti, Slovakkia, Iirimaa ja Walesi meistrid!

Suurejooneline ooper-oratoorium 'Oedipus Rex' jõuab esmakordselt Eestis esiettekandele

Septembri esimesel nädalavahetusel toimuvatel Narva ooperipäevadel tuuakse esmakordselt Eesti muusikateatrite ajaloos lavale Stravinski ooper-oratoorium „Oedipus Rex“.

Birgitta festivali lõppakordiks on sel aastal Soome akordionivirtuoos Kimmo Pohjonen koos Tallinna Kammerorkestriga

Birgitta festivali lõppakordiks on sel aastal Soome akordionivirtuoos Kimmo Pohjonen koos Tallinna Kammerorkestri ja dirigent Tõnu Kaljustega! Kontsert "Uniko" toimub Pirita kloostri varemetes 13. ja 14. augustil kell 20. 

Tallinna Kammerorkestri uue hooaja kontserdiuudised, piletite soodusmüük Piletilevis kestab kuni 16. augustini

Tõnu Kaljuste algatatud ja kuni tänaseni Eesti ainsa püsikoosseisulise keelpilliorkestrina tegev Tallinna Kammerorkester valmistub 2022/2023. hooajal oma 30. tegevusaasta tähistamiseks. Kollektiiv avalikustab oma uued kontserdid.

Lavale jõuab Lauri Lagle lavastus, kontsert inimesest

Juba 25. augustil jõuab Noblessneri valukoja kaasaegses Nobeli saalis publiku ette Lauri Lagle autorilavastus "Ainult jõed voolavad vabalt". Ainulaadne kontsert inimesest on laval vaid loetud õhtutel augustis ja septembris. 

Juudi Uus Aasta. Pidulik kontsert. The Shuk (Iisrael)

Eesti Juudi Kogukond kutsub Teid Iisraeli grupi The Shuk pidulikule kontserdile, mis on pühendatud juudi kalendrijärgse uue 5783. aasta (Rosh Hashanah) tulekule.

Nick Cave kinnitas Haapsalu kontserdi külalisesinejaks Anna Kaneelina

Juba 18. augustil esineb Nick Cave & The Bad Seeds esmakordselt Eestis. Kontserdi külalisesinejaks kinnitati Anna Kaneelina. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.

Elina Nechayeva annab kolm imekaunist klassikalist kontserti

Selle suve lõpus annab Elina Nechayeva kolm kaunist klassikalist kontserti pealkirjaga “The Sound of Beauty”. Piletid kontsertidele Kiivitaja talus (19.08), Ammende villa aias (20.08) ja Tallinna Vene Teatris (15.09) on müügil Piletilevis.

Neljapäeval, 4. augustil esietendub Emajõe Suveteatri kargeõhulavastus 'Ukuaru'

Veera Saare samanimelise romaani põhjal valminud lavastus räägib sooja südame, targa pea ning selgete väärtustega eesti naistest. Nende valikutest või ka valikute puudumisest, südame hääle järgimisest ja mitte järgmisest.

Meie Mees 25 aastat pidu! Kontsert kõigile tasuta!

Meie Mees otsustas teha rahvale kingituse - pidu on kõigile tasuta!

Muusikaline jalutuskäik läbi särava Salzburgi koos humoorikate lugude ja lauludega!

Mitmekülgsed muusikud ja näitlejad Katrin Lehismets ja Peeter Kaljumäe kutsuvad teid muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi.

Jaan Tätte suvekontserdid "Tuulevaiksel ööl"

Kodumaa muhedaim laulja ja laulukirjutaja Jaan Tätte kutsub kõiki muusikasõpru oma augustikuu suvekontsertidele!

Sumedad suveõhtud Marek Sadama ja Sadamasillaga

Kontsertkava kannab pealkirja “Sina ja pojengid”, mille käigus antakse 4 unustamatut kontserti laternate valgel Kõltsu mõisas, Tartus, Pärnus ja Tallinnas.

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi Balti riikide suurim piletimüügiplatvorm Piletilevi tuli täna välja värskenenud kaubamärgi ja uuenenud ühtse digitaalse piletimüügiplatvormiga.

The Swingers, Birgit ja Mikk Saar alustavad suvekontsertidega

Alati särtsakas The Swingers alustab sel nädalal suvekontserte uute ja vanade lugudega, mõnusate juttude ja ilusa ilmaga!

Teatrifestivali Draama piletid tulid müügile

Alates tänasest, 1. juulist on müügil teatrifestivali Draama 2022 etenduste piletid.

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

FlexFesti piletid on nüüd müügil!

27.-28. augustini Tallinnas toimuva FlexFesti üks peaesineja on BBNO$

Esmakordselt Eestis: hittloo 'Roses' autor SAINt Jhn

Selle suve suurim räpipidu toimub 19. augustil Tallinnas arendatavas Franz krulli kvartalis, kus astub üles hittlooga „Roses“ edetabelite tippe vallutanud räppar Saint Jhn!

Narva Ooperipäevade programmis annavad tooni esiettekanded, külla tuleb Leedu ooper

Narva Ooperipäevad 2022 jätkavad eelmiste aastate joont – idüllilises Kreenholmi Manufaktuuris toimuvad muusikateatrite esiettekanded ning lavale astuvad külalisteatrid ja -solistid. Sel aastal kestab festival ühe pika nädalavahetuse, 1.–4. septembrini, pakkudes kultuuriprogrammile lisaks ekskursioone Narva Kreenholmis.

Mõisapargis jõuab esietenduseni Ugala suur suvelavastus 'Kolm musketäri'

Reedel, 17. juunil jõuab publiku ette Ugala teatri kauaoodatud suvelavastus „Kolm musketäri”, mille toob lavale Ugala loominguline juht Tanel Jonas. Värske dramatiseeringu on teinud lavastaja koos Ugala dramaturgi Liis Aedmaa ja Laura Kallega. Laval näeb suurt osa Ugala trupist. Etendused toimuvad Õisu mõisa pargis Viljandimaal 15 õhtul juunis ja augustis.

Måneskini kontserdi lisapiletid tulevad müüki täna kell 10.00

19. mail 2023 esineb globaalne muusikafenomen ja Eurovisiooni võitja Måneskin Tallinnas, Saku Suurhallis oma esimese maailmaturnee “Loud Kids” raames. Kontsert müüdi välja üsna kiirelt, kuid koostöös bändiga on täna võimalik müüki paisata piiratud koguses lisapileteid. Lisapiletite müük algab kell 10.00 Piletilevis.

Elektroonilise muusika staar Bonobo esineb Tallinnas juba selle aasta lõpus

Head uudised jätkuvad! Kontsertagentuur 8 Days A Week, kes korraldas maikuus Tallinnas eduka JUNGLE kontserdi ning toob 9. juunil väljamüüdud kontserdi raames Eesti pealinna Michael Kiwanuka, annab teada, et 14. detsembril 2022 astub Tallinnas Noblessneri valukojas üles Briti muusik ja produtsent, viiekordne Grammy nominent Bonobo.

Maailmamuusika tipp Ukrainast annab Eestis kontserdi

Viljandi pärimusmuusika festival esitleb augustis kontsertidega kaht väliskülalist. 27. augustil tuleb Alexela Kontserdimajas lavale üks maailmas tuntumaid Ukraina ansambleid DakhaBrakha.

Heategevuslik kontserdisari 'EESTI MÕISAD 2022'

24 aastat mõisamuusikat ja metseenlust 104-aastases Eesti Vabariigis. Eesti Mõisate Ühenduse tunnustuspreemia „Parim mõisate loo jutustaja“. Toetame koos Corelli mõisamuusikuid!

Vanemuise teatri uue hooaja piletid on müügil

Vanemuise teatri 153. hooajal esietendub 13 uuslavastust: seitse draamalavastust ning kuus muusika- ja balletilavastust. Jätkuvalt on laval mitmed publiku südame võitnud lavastused, muusikasõprade rõõmuks toimuvad arvukad kontserdid ning aset leiavad mitmed eriüritused. Uue hooaja piletid on müügil Vanemuise teatri kodulehel ja teatri kassas.

Saara Pius ja Toomas Uibo annavad Pangodis kauni suvekontserdi 'Olen valind tee'

Fantastilised lauljad Saara Pius ja Toomas Uibo esinevad koos saatebändiga 13. augustil Pangodis, Kiivitaja talu suvelaval suvise kontserdiga 'Olen valind tee'.

Endla Suures saalis esietendub meloodiline draama 'Suvitajad'

Endla Teatri Suures saalis esietendub 14. mail kell 19.00 meloodiline draama „Suvitajad“, mille autor on Maksim Gorki ja lavastaja Ingomar Vihmar. Selle loo tegelased on argielust põgenejad, ootamatud ja ajutised. Nad söövad ja joovad, suudlevad ja kaklevad, kurdavad ja vestlevad, laulavad ja laaberdavad, igavlevad ja igatsevad. Ja kaovad siis nagu tuhk tuulde.

Nick Cave & The Bad Seeds esineb augustis esmakordselt Eestis

18. augustil astub Haapsalu Piiskopilinnuses üles Nick Cave oma legendaarse bändiga The Bad Seeds.

Birgitta Festival 2022 - piletid nüüd müügil!

Mis seob tegelaskujusid nagu Eino Leino „ Lalli“, Lorenzo Da Ponte „Don Giovanni“, Anton Tšehhovi „Must munk“ ja William Shakespeare`i„Prospero“ ? Nad kõik ilmutavad end heliloojate Veljo Tormise, Rasmus Puuri, Wolfgang Amadeus Mozarti, Pehr Henrik Nordgreni ja Jean Sibeliuse ooperite kaudu Birgitta festivalil 2022. 

Eestis annab kontserdi hitimeister Calum Scott

8. septembril annab Alexela Kontserdimajas kontserdi hittide "You Are The Reason", "Dancing On My Own" poolest tuntud inglise laulja ja laulukirjutaja Calum Scott. Kontserdil kõlavad Calumi romantilised lood, mis on vallutanud miljonite fännide südamed üle kogu maailma. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 25. aprillil kell 12:00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Calum Scott sündis ja kasvas üles Inglismaal. Juba väiksest peale oli Calumil huvi muusika vastu. Suurem tuntus saabus Calumile, kui ta otsustas osaleda tõsielusaates „Britain's Got Talent“. Saatekohtunik Simon Cowell vajutas esinemisel kuldset nuppu ja lubas Calumi kohe poolfinaali.

Pop-soulidiiva Imany esineb 28. novembril Alexela Kontserdimajas

28. novembril astub Alexela Kontserdimajas üles superhiti "Don't Be So Shy" autor Imany. Prantsuse pop-soul diiva astub seekord Eestis üles kavaga "Voodoo Cello", tuues lavale suurejoonilise kontsertlavastuse milles löövad peale Imany kaasa ka 8 tšellot. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 19. aprillil kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Romantiline täiskuu pidu koos õhtusöögiga Pädaste Mõisas

Kutsume teid osa saama võrratust Täiskuu peost – ühest kõige romantilisemast õhtust Pädaste Mõisas, mis kulmineerub lummava häälega Mari Jürjensi esinemisega Pädaste lahes asuval Armastuse saarel.

Sigur Rós esineb sügisel Riias

Islandi muusikasensatsioon Sigur Rós esineb sügisel Riias. Baltikumi ainus kontsert toimub 15. oktoobril Arena Rigal. 

Algas piletimüük suvisele James Arthuri kontserdile ning fännibussile

Täna sai Piletilevis alguse piletimüük James Arthuri 23. augustil toimuvale kontserdile ning fännibussile, mis viib kuulajad mugavalt Tallinnast Haapsallu ning toob peale kontserti tagasi. James Arthur esineb 23. augustil Haapsalu Piiskopilinnuses.

Legendaarne The Cure esineb järgmisel aastal Riias

6. oktoobril esineb The Cure esmakordselt Riias, Riia Arenal. Tegemist on ainsa kontserdiga Baltikumis ning kuulda saab nii tuntud hitte kui ka palasid bändi uuelt albumilt. 

Rokkstaar Uriah Heep esineb oma 50. sünnipäeva maailmatuuri raames Eestis

Maailma vanimate ja nimekaimate rokkmuusika tegijate reas seisev Uriah Heep sai 50-aastaseks. 15. novembril 2022 esineb üle põlvkondade kestev muusikalegend Alexela Kontserdimajas.

Andrew Lloyd Webberi kuulus muusikal CATS tuleb Tallinnasse

Alates 27. septembrist 2022 etendub Alexela Kontserdimaja laval Andrew Lloyd Webberi rekordeid purustanud muusikal CATS. See on esimene kord, kui Eestis etendub West Endi originaallavastus, mis on köitnud publikut nii West Endis, Broadwayl kui ka mujal maailmas juba üle 40 aasta. Piletid muusikalile on müügil Piletilevis. 

Placebo tuleb taas Eestisse!

Inglise rockbänd Placebo annab 14. oktoobril 2022 Tallinnas, Saku Suurhalli Blackboxis, üle 7 aasta taas kontserdi.

Piletilevi pikendab kinkepiletite kehtivusaega!

Piletilevi pikendab kõiki kinkepileteid, mille soetamise kuupäev jääb vahemikku 1. jaanuar 2020 – 31. august 2021, kinkepiletite uus realiseerumistähtaeg on 30. september 2022!

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Pärnu muusikafestival täidab suvepealinna kontserdimeluga, osaleb üle 200 muusiku13. juulil algab Pärnus muusikafestival, mis toob suvepealinna kontserdimelu ning osaleb üle 200 muusiku. Neeme Järvi tähistab dirigeerides 85. sünnipäeva, Kristjan Järvi 50. sünnipäeva, toimuvad kontserdid Pärnu kontserdimajas, Ammende villas ja aias. Programmist leiab ka tasuta kontserte vabas õhus.
 
Taas on kohal tippviiuldaja Joshua Bell, Eesti Festivaliorkestri kontsertmeister Florian Donderer, Berliini Filharmoonikute juhtiv metsasarvemängija Stefan Dohr ning põnevad muusikud Wayne Marshall ja David Nebel. Lisaks maailma absoluutsesse tippu kuuluva Kuninganna Elizabethi muusikakonkursi III koha laureaat tšellist Marcel Johannes Kits, maineka Carl Nielseni konkursi võitja viiuldaja Hans Christian Aavik, mitmekordselt Grammy-nominatsiooni pälvinud fagotimängija Martin Kuuskmann ja paljud teised.
 
„Eesti noorte muusikute hiljutised konkursivõidud on olnud festivali eel rõõmustavaks sündmuseks, seda enam, et nüüd on meil nende musitseerimist võimalik jälgida Pärnusse saabuvate välismaiste tippmuusikute kõrval. Järgmised kaks nädalat saavad olema töised, sest lisaks tihedale kontserdiprogrammile oleme paljud tipud kaasanud noorte meistrikursuste läbiviimisse,“ ütleb Pärnu muusikafestivali tegevjuht Kristjan Hallik.
 
Eesti muusika ja uudisteosed on läbi aastate olnud Pärnu muusikafestivali üheks oluliseks tahuks. Seekord tuleb esiettekandele festivali tellimusel valminud Mari Vihmandi uudisteos – kolmikkontsert kahele flöödile ja fagotile. Traditsiooniliselt antakse festivalil üle Eesti Heliloojate Liidu ja Eesti Autorite Ühingu algatatud Lepo Sumera nimeline heliloomingu preemia.
 
Festivali kunstilise nõustaja Paavo Järvi sõnul on Pärnu muusikafestival suvepealinnas oodatud sündmus. „Tipud, kes varem siin käinud, avaldavad sageli soovi Pärnusse tagasi tulla. Samuti on meil hea meel, et sel aastal on festivalil tagasi Neeme Järvi, kes viimastel aastatel oli koroona tõttu sunnitud eemale jääma. Kokku annab Pärnu muusikafestivali lavadel kontserte üle 200 muusiku, sealhulgas Järvi Akadeemia noorte dirigeerimise kursuse 20 tulevikulootust, nende hulgas neli tubli noort Eesti dirigenti – Valle-Rasmus Roots, Imre Rohuväli, Nele Erastus ja Kasper Joel Nõgene,“ ütleb Paavo Järvi. 
 
Dirigendina astub Paavo Järvi Pärnus üles neljal õhtul Eesti Festivaliorkestrit juhatades. Festivaliorkester on seekord 85-liikmeline, lisaks kontsertidele valmistutakse ka sügiseseks Lõuna-Korea turneeks ning salvestatakse järgmist plaadimaterjali. Vahetult enne festivali ilmus Eesti Festivaliorkestril kolmas CD koostöös plaadifirmaga Alpha Classics, millel kõlab peamiselt festivali tellimusel valminud eesti helilooming. Plaadil kõlab Ülo Kriguli, Helena Tulve, Tõnu Kõrvitsa, Tauno Aintsi ja Lepo Sumera muusika.
 
Lisaks moodustub Järvi Akadeemias osalevatest pillimängijatest 75-pealine Järvi Akadeemia Noorte Sümfooniaorkester, keda täies koosseisus näeb laval Järvi Akadeemia lõppkontserdil 20. juulil. Järvi Akadeemia on osa festivali traditsioonist ja missioonist, pakkuda suvel Eestis noortele instrumentalistidele ja dirigentidele intensiivõpet maailma parimate muusikute juhendamisel. Esmakordselt toimub Järvi Akadeemia dirigeerimiskursuste Tallinna osa koostöös vastvalminud Viimsi Artiumiga, mille avamispidustuste kuu on tulemas augustis, aga noored dirigendid ja muusikud üle maailma saavad olla esimesteks, kes vastvalminud kontserdimaja akustikat ja võimalusi kogevad.
 
Pärnu muusikafestivali kümnepäevases programmis toimub kontserte iga päev. Põnev õhtu on ees ootamas ka Sander Möldri ja Estonian Voicese eksklusiivse Dubai EXPO jaoks koostatud kavaga. Samuti toimub koostöös Arvo Pärdi Keskusega kontsert Arvo Pärdi Keskuses.
 
Pärnu muusikafestivali kuulamissoovitused
 
Pärnu muusikafestivalile eelneval päeval, 12. juulil toimub koostöös Arvo Pärdi Keskusega kontsert Arvo Pärdi Keskuses. Lisaks annab festival samal õhtul kontserdi Tallinna Jaani kirikus. Esitusele tuleb lisaks Arvo Pärdi loomingule ka maailmaklassika. Solistina esineb maineka Saksa klassikaauhinna Opus Klassik noore interpreedi preemia 2021. aastal pälvinud David Nebel ja Baltic Sea Philharmonic. Kontserti juhatavad noored dirigendid.
 
Festivali avapäev suvepealinnas on pühendatud maestro Neeme Järvi hiljutisele 85. sünnipäevale. 13. juuli õhtul dirigeerib Neeme Järvi Pärnu muusikafestivali avakontserti. Koos solisti Maarika Järviga flöödil ja Tallinna Kammerorkestriga kõlab Pärnu kontserdimajas Mozarti „Väike öömuusika“ ja katkend Glucki ooperist „Orpheus ja Eurydike” ja Dvořáki „Serenaad“.
 
14. juulil on Pärnu kontserdimaja laval Järvi Akadeemia osalejad, õpetajad ja Baltic Sea Philharmonic. Kontserdikavas on Raveli „Le tombeau de Couperin”, Stravinski kammerkontsert „Dumbarton Oaks” ja Bartóki „Rumeenia rahvatantsud”. Kontserdi esimese poole täidavad Järvi Akadeemia õppejõud, kes esitavad eesti muusikat rahvusvahelise lähenemisega. Kontserdi teises pooles astuvad üles Järvi Akadeemia noored dirigendid. 
 
15. juuli pühendab festival Kristjan Järvi hiljutisele 50. sünnipäeva tähistamisele erilise kontseptsiooniga kontserdiga „Nordic Amazonia“. Dirigent omakorda teeb kummarduse mõjukale USA modernismiklassikule Philip Glassile helilooja 85. sünnipäeval. Sel õhtul kõlab Pärnu kontserdimajas Kristjan Järvi ja Philip Glassi helilooming.  Musitseerivad Zürichi viiuldaja David Nebel ja Baltic Sea Philharmonic Kristjan Järvi dirigeerimisel.
 
16. juulil ja 17. juulil kohtuvad publikuga kaks nimekat tippmuusikut, Eesti Festivaliorkester ja dirigent Paavo Järvi. Esimesel õhtul on solistina laval Berliini Filharmoonikute metsasarvemängija, metsasarverühma kontsertmeister Stefan Dohr, teisel õhtul USA tippviiuldaja Joshua Bell. Eesti Festivaliorkestri koosseisus on laval Järvi Akadeemia meistrikursustel osalevad pillimängijad. Kontsertidel kõlab Lutosławski „Musique funèbre”, Tšaikovski Sümfoonia nr 5, lisaks on eri õhtutel kavas Straussi Metsasarvekontsert nr 2 ja Bruchi Viiulikontsert nr 1.
 
18. juulil tuleb Pärnu kontserdimajas esitamisele suurteos Vivaldi „Neli aastaaega“, kus solistideks nimekad noored viiulimängijad. „Kevade“ solist on Katariina Maria Kits , „Suve“ Hans Christian Aavik, „Sügise“ Florian Donderer  ja „Talve“ Robert Traksmann. Lisaks esitab trio Hans Christian Aavik viiulil, Theodor Sink tšellol ja Reinut Tepp klavessiinil barokkhelilooja Biberi „Sonata Representativa“. Kontsert toimub koostöös Eesti Pillifondiga ja solistid mängivad neile kasutada antud rariteetsetel pillidel.
 
19. juulil on Pärnu muusikafestivali kavas kuurordikontsert. Pärnu Ammende villa aias esinevad Sander Mölder ja Estonian Voices sama koosseisuga, millega nauditi publikumenu tänavu Dubai EXPOl Eestit tutvustaval rahvuspäeval, kus kava tuumpunktiks oli pilguheit eesti rahvamuusika traditsiooni läbi laulu. Vokaalmuusikuid saadab Jonas. F.K. kitarril ja keelpillikvartett FourEst koosseisusEgert Leinsaar ja Marge Uus viiulil, Sandra Klimaitė  vioolal ja Theodor Sink tšellol.
 
19. juulil toimub teinegi kontsert – kammergala, mis toob Pärnu kontserdimaja lavale Eesti Festivaliorkestri tähed.  Rahvusvahelise karjääriga viiuldaja Ben Baker mängib Tubina Sonaati sooloviiulile. Tüüri „Dedication” kõlab fagotimängija Martin Kuuskmanni esituses, teda saadab klaveril Kärt Ruubel. Enescu Viiulisonaati esitab Hans Christian Aavik koos Karolina Žukovaga klaveril. Dvořáki Keelpillitriot esitavad Eugenia KarniEmma Yoon ja Gilad Karni, ning Ljatošõnskõi Keelpillikvartetti nr 4 Artur Podlesniy, Grace Kyung Eun LeeMari Adachi ja Benjamin Nyffenegger. Tšaikovski Serenaadi keelpillidele mängivad neljal tšellol Benjamin NyffeneggerThomas RugeTheodor Sink ja Marcel Johannes Kits.
 
20. juuli kontserdil kõlab Mari Vihmandi uudisteose „Kolmikkontsert kahele flöödile ja fagotile“ esiettekanne. Solistidena astuvad üles Maarika Järvi ja Monika Mattiesen flöötidel, Martin Kuuskmann fagotil, nendega koos on laval Järvi Akadeemia Noorte Sümfooniaorkester. Lisaks on kontserdikavas Haydni Sümfoonia nr 95, Tubina “Pidulik prelüüd” ja Schumanni Sümfoonia nr 4.
 
21. ja 22. juulil toimuvad Pärnu muusikafestivali lõppkontserdid dirigent Paavo Järvi juhatusel. Esimesel õhtul on solistidena laval Triin Ruubel viiulil ja Marcel Johannes Kits tšellol ning teisel õhtul USA pianist Wayne Marshall. Kontserdil on kavas Bacewiczi Kontsert keelpilliorkestrile ning Sibeliuse Süit “Lemminkäinen“. Lisaks tuleb eri õhtutel esitamisele Brahmsi topeltkontsert viiulile ja tšellole ning Gershwini Klaverikontsert.
 
Festivali põhiprogrammile lisaks korraldab Pärnu Muusikafestival tasuta kontserte linnaruumis. 13. juulil kell 12 mängib Ammende villa aias Tallinna Politseiorkestri bigbänd dirigent Siim Aimla juhatusel ning 17. juulil kell 13 Rannapargis Pärnu Linnaorkester Kaspar Männi dirigeerimisel.
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti