logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Saara Pius ja Toomas Uibo annavad Pangodis kauni suvekontserdi „Olen valind tee“

Fantastilised lauljad Saara Pius ja Toomas Uibo esinevad koos saatebändiga 13. augustil Pangodis, Kiivitaja talu suvelaval suvise kontserdiga „Olen valind tee“.

Kaks päeva kestev Itaalia Muusika Festival toob Haapsallu Umberto Tozzi ja teiste Itaalia muusikute romantilised hitid

Haapsalu Piiskopilinnuse õuel saab juunis taas üle mitme aasta kuulata romantilisi Itaalia superhitte. Esmakordselt 3. ja 4.juunil kahepäevase üritusena toimuva Itaalia Muusika Festivali peaesinejaks on laulja ja laulukirjutaja Umberto Tozzi ning sügav kummardus tehakse ka Adriano Celentano loomingule. Kahe päeva jooksul saavad festivali külastajad nautida ka Itaalia kinokunsti ja maitseelamusi.

Lauri Saatpalu, Pääru Oja, Jaan Sööt 'Vala veini'

Pääru Oja, Lauri Saatpalu ja Jaan Sööt kutsuvad meeleolukatele suvekontsertidele üle Eesti! Kontsertidel „Vala veini“ esitatakse ilusat eestikeelset muusikat, mida ilmestab meisterlik pillimäng. Lauljaid saadavad Ann Kuut ja Indrek Kruusimaa.

Augustibluus avalikustas läbi aegade võimsaima esinejaterivi

5. – 7. augustini toimuv muusikafestival avaldas täna seekordse festivali ajakava ning tegi teatavaks lõpliku esinejaterivi. Varakevadel avaldatud kümnele esinejale lisandus programmi mitmeid bluusimaailma tunnustatud tegijaid USAst ja Kanadast, Itaaliast, Soomest ja Eestist.

TRUBADUURIDE LAUL – valgete ööde kontserdid

Corelli Music jätkab kaunitel suveõhtutel sarjade „Mõisaromantika“ ja “Toompea muusikasalong” kontsertidega, mis seekord seonduvad õhkamapanevate valgete ööde meeleoludega. Salongikontserdid kaunites mõisa ja aadlipalee ballisaalides pakuvad publikule lisaks muusikale ka helgeid ja positiivseid emotsioone lootusrikkast ja heledast suveajast.   

Retrobest toob kuumad tunded ja laheda puhkuse Pühajärve kaldal ka sellel aastal!

Ringmängud, võistlused ja kultuuriprogramm koos kunagiste 80- ja 90-ndate lemmikutega.

Balti visuaalteatri esitlusfestival

Eesti Noorsooteater korraldab koostöös Läti ja Leedu kolleegidega 27.–29. mail ühise Balti visuaalteatri esitlusfestivali. Festivali programmis on 13 lavastust ja 21 etendust Leedust, Lätist ja Eestist.

ÖINE LOOMAAED TÄIS PÕNEVUST!

Tallinna Loomaaed avab taas hilistel õhtutundidel uksed ning kõik huvilised saavad põneval ringkäigul oma silmaga uudistada elu öises loomaaias ja veenduda, et see on hoopis teistsugune kui päevasel ajal. Keskööni toimuvad ekskursioonid pakuvad ainulaadset kogemust, mida täiendavad asjatundlike giidide ülevaated loomaaiaasukate käitumisest, elupaigast, toitumisest ja paljust muust.

Endla Suures saalis esietendub meloodiline draama 'Suvitajad'

Endla Teatri Suures saalis esietendub 14. mail kell 19.00 meloodiline draama „Suvitajad“, mille autor on Maksim Gorki ja lavastaja Ingomar Vihmar. Selle loo tegelased on argielust põgenejad, ootamatud ja ajutised. Nad söövad ja joovad, suudlevad ja kaklevad, kurdavad ja vestlevad, laulavad ja laaberdavad, igavlevad ja igatsevad. Ja kaovad siis nagu tuhk tuulde.

Ülimenukas vestlusshow 'Mida mehed naistele ei räägi?' on tagasi UUES KUUES!

Kahe karismaatilise mehega, Margus Vaheri ja Eero Spriidiga, tuleb seekord lavale hullama ning neile puid alla panema skandaalne ilusüstide kuninganna MARJU KARIN.

ESIMENE JAANIPIDU IKKA SOOMES!

Kaks aastat olete oodanud ja nüüd ta tuleb – EESTLASTE JAANITULI SOOMES! Kohtume 11.juunil Vihtis, Kirkonkylä rannas.

'Ukuaru' Emajõe Suveteatris - piletid nüüd müügil!

Emajõe Suveteater toob Vooremäel publiku ette Veera Saare aegumatu ”Ukuaru”.

Võsu Rannafestival tähistab kümnendat sünnipäeva

Tänavu 29. ja 30. juulil toimuv Võsu Rannafestival on jõudnud märgilise verstapostini – märkamatult on kätte jõudnud esimese suurema sünnipäeva tähistamine. Viimasel juuli nädalavahetusel astuvad Võsul teiste hulgas üles 5miinust, Terminaator, 2 Quick Start, Shanon ja paljud teised. Piletid festivalile on juba müügil.

Nick Cave & The Bad Seeds esineb augustis esmakordselt Eestis

18. augustil astub Haapsalu Piiskopilinnuses üles Nick Cave oma legendaarse bändiga The Bad Seeds.

Ugala toob suvelavastusena publiku ette Alexandre Dumas’ 'Kolm musketäri'

Alexandre Dumas’ maailmakuulsal romaanil põhineva igahalja seikluse “Kolm musketäri” tegevus leiab aset Prantsusmaal. Noor gaskooni aadlik d’Artagnan lahkub isakodust ja suundub Pariisi, et astuda härra de Treville’i musketäride kompaniisse.

Nii kõlab armastus - kontsert kõige ilusamatest eestikeelsetest armastuslauludest

9. juuli kontserdil NII KÕLAB ARMASTUS tulevad esitamisele eestlaste lemmiklaulud, mis kogusid kõige rohkem hääli Vikerraadio kuulajate küsitluses "Kuidas kõlab armastus?". 

Birgitta Festival 2022 - piletid nüüd müügil!

Mis seob tegelaskujusid nagu Eino Leino „ Lalli“, Lorenzo Da Ponte „Don Giovanni“, Anton Tšehhovi „Must munk“ ja William Shakespeare`i„Prospero“ ? Nad kõik ilmutavad end heliloojate Veljo Tormise, Rasmus Puuri, Wolfgang Amadeus Mozarti, Pehr Henrik Nordgreni ja Jean Sibeliuse ooperite kaudu Birgitta festivalil 2022. 

Miljonite lemmik The Rasmus (Fin) esineb 17. juulil Pirita kloostris

17. juulil annab annab Pirita kloostris kontserdi üle maailma rohkem kui 5 miljonit albumit müünud ning tänavu Eurovisioonil osalev soomlaste au ja uhkus The Rasmus. Piletid kontserdile tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti esmaspäeval 2. mail kell 10.00.

Rummu Festival 'RUFE' - 5MIINUST, SMILERS & STEFAN

Saa osa selle suve glamuurseimast suvefestivalist RUFE, mis toimub 18. juunil unikaalses Rummu karjääris!

Eestis annab kontserdi hitimeister Calum Scott

8. septembril annab Alexela Kontserdimajas kontserdi hittide "You Are The Reason", "Dancing On My Own" poolest tuntud inglise laulja ja laulukirjutaja Calum Scott. Kontserdil kõlavad Calumi romantilised lood, mis on vallutanud miljonite fännide südamed üle kogu maailma. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 25. aprillil kell 12:00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Calum Scott sündis ja kasvas üles Inglismaal. Juba väiksest peale oli Calumil huvi muusika vastu. Suurem tuntus saabus Calumile, kui ta otsustas osaleda tõsielusaates „Britain's Got Talent“. Saatekohtunik Simon Cowell vajutas esinemisel kuldset nuppu ja lubas Calumi kohe poolfinaali.

Pop-soulidiiva Imany esineb 28. novembril Alexela Kontserdimajas

28. novembril astub Alexela Kontserdimajas üles superhiti "Don't Be So Shy" autor Imany. Prantsuse pop-soul diiva astub seekord Eestis üles kavaga "Voodoo Cello", tuues lavale suurejoonilise kontsertlavastuse milles löövad peale Imany kaasa ka 8 tšellot. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 19. aprillil kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Einstein ja Margarita kohtuvad Olustvere Mõisas

Juulis ja augustis kohtuvad teatripublikuga “Einstein ja Margarita”, mille tegevus toimub USA-s, Princetonis Albert Einsteini kodumajas 1945. aasta augustis, kaks nädalat pärast tuumapommide heitmist Jaapanile.

Romantiline täiskuu pidu koos õhtusöögiga Pädaste Mõisas

Kutsume teid osa saama võrratust Täiskuu peost – ühest kõige romantilisemast õhtust Pädaste Mõisas, mis kulmineerub lummava häälega Mari Jürjensi esinemisega Pädaste lahes asuval Armastuse saarel.

Narvas algavad orkestrikontserdid 'Helid piiri peal 2022'

6. aprillil algab Narvas kontserdisari „Helid piiri peal 2022“, mis võõrustab piirilinna kontserdisaalides muusikakollektiive erinevatest Eesti linnadest ja välismaalt. Kontserdikavades on Euroopa klassikud ja Eesti autorid. Sel kevadsuvel astuvad sarjas lavale Rootsi barokkansambel Zellbell, pianist Sven-Sander Šestakov ja Narva Linna Sümfooniaorkester ning Pärnu Linnaorkester.

Tallinna Linnateater üllatab suvelavastusega Patarei merekindluses

Helgemate aegade lootuses mõtleb Linnateater juba suvele ja on alustanud oma suvelavastuse proovidega. Nüüd, kus Tallinna Linnateatril enam ajutiselt paariks aastaks vabaõhulava Lavaaugu näol kasutada pole, kolib teater 2022. aasta suveks Patarei Merekindlusesse ja toob publikuni Uku Uusbergi kirjutatud ja lavastatud loo “Kalaranna 28”, mis esietendub 4. juunil.

Pärnu Muusikafestival 2022 piletid on NÜÜD MÜÜGIL

Sel suvel tähistame Maestro Neeme Järvi 85. juubelit. Paavo Järvi juhatab lausa neljal korral Eesti Festivaliorkestrit. Esimest korda külastab festivali Baltic Sea Philharmonic koos Kristjan Järviga.

Sigur Rós esineb sügisel Riias

Islandi muusikasensatsioon Sigur Rós esineb sügisel Riias. Baltikumi ainus kontsert toimub 15. oktoobril Arena Rigal. 

Maailma üks tuntuim akordionimängija Kimmo Pohjonen annab suvel kolm soolokontserti meie väikesaarte eriilmelistes kontserdipaikades

Sel suvel annab maailma üks tuntuim akordionimängija Kimmo Pohjonen kolm soolokontserti meie väikesaarte eriilmelistes kontserdipaikades: Kärdla Yachts-Service ellingus Hiiumaal, Triigi Filharmoonias Saaremaal ja Nargenfestivali kodupaigas Omari küünis.

Festival Augustibluus tegi teatavaks esimesed kümme esinejat

Sel suvel 5. – 7. augustini toimuv muusikafestival avaldas uuel koduleheküljel esimesed esinejaid. Programmi mahub lisaks kodumaistele artistidele ka muusikuid bluusi sünnimaalt USAst, Brasiiliast, Austriast, Ungarist, Inglismaalt ja Soomest. Kokku toimub Haapsalus festivali raames kolmkümmend kontserti, täpne ajakava koos kõikide esinejatega tehakse teatavaks käesoleva aasta mais. Mitmeid häid uudiseid on bluusisõpradele aga juba praegu.

Meeste Tantsupidu 4 Venda

Meeste Tantsupidu 4 Venda jutustab seekord loo nelja Eesti soost venna kulgemisest läbi erinevate ajajoonte eestlaste kujunemisloos.

Kellerteater saab 1.märtsil kolme aastaseks

Piletid Anija mõisas toimuvale „Afäär“ etendustele on tänasest müügil ka Piletilevis!

Kuuekordne Grammy-võitja TOTO (USA) esineb Rakvere Vallimäel

2. augustil esineb Rakvere Vallimäel poproki suurnimi TOTO. Eestisse jõuab Ameerika ansambel uue suurejoonelise „The Dogz of Oz” maailmaturnee raames. TOTO on müünud maailmas rohkem kui 40 miljonit albumit ning bändi varamusse kuuluvad hitid „Africa”, “Rosanna”, “Hold The Line”, “Stop Loving You” kõlavad kindlasti ka suve suurkontserdil Rakvere Vallimäel. 

...ja Margus Nõukogude armeest

Hiiumaal kindlasti ei jää ning taaskord naerutab näitleja Margus Tabor oma sõjaväelugudega publikut Kärdla sadamas asuvas Yachts-Service ellingus, kus ootab kunstnik Kristjan Suitsu kujundatud ainukordne teatrisaal ja muusikalise atmosfääri loob Polgubänd Endrik Üksvärava juhtimisel.

Elektroonilise tantsumuusika superstaar DJ Tiësto kütab juulikuus kuumaks Tallinna Lauluväljaku

6. juulil esineb Tallinna Lauluväljakul tantsumuusika visionäär Tiësto. Pole kahtlustki, et tegu on suve kõige kuumema kontserdiga, kui oma suurimad hitid nagu “The Business” ja “Jackie Chan” ning palju imelist tantsumuusikat toob Eestisse üks aegade kõige parema DJ ja EDMi ristiisa tiitlit kandev superstaar.

Robin Hood / Rakvere Teater

Rakvere Teatri seikluslik suvelavastus "ROBIN HOOD" etendub 7. juunist 2. juulini Lammasmäe Puhkekeskuses Lääne-Virumaal. Kuni 31. märtsini on täispileti hind 20 €, alates 1. aprillist 25 €.

Algas piletimüük suvisele James Arthuri kontserdile ning fännibussile

Täna sai Piletilevis alguse piletimüük James Arthuri 23. augustil toimuvale kontserdile ning fännibussile, mis viib kuulajad mugavalt Tallinnast Haapsallu ning toob peale kontserti tagasi. James Arthur esineb 23. augustil Haapsalu Piiskopilinnuses.

'Another Love' hitimeister Tom Odell toob koos suve saabumisega Tallinnas lavale emotsionaalse uue loomingu

22. juunil esineb Noblessneri valukojas Briti laulja Tom Odell, kes jõuab Tallinnasse “The Monsters Tour” Euroopa turnee raames. Valukoja seinte vahel kõlavad nii Odelli suurimad hitid “Another Love”, “Heal”, “Grow Old With Me” kui ka muusiku värskeim looming möödunud aastal ilmunud neljandalt stuudioalbumilt “Monsters”. 

Soome edukaim metalband Nighwish esineb 15. juulil Pirita kloostris

Järgmise aasta 15. juulil annab Pirita kloostris kontserdi läbi aegade üks edukamaid Soome artiste Nightwish, kes on müünud rohkem kui üheksa miljonit albumit ning võitnud üle 60 kuld- ja plaatinaauhinna, sealhulgas viis esikohaalbumit ning jõudnud edetabelite kõrgemale postitsioonile koguni 13 singliga. Piiratud arv pileteid kontserdile tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel 17.  detsembril kell 10.00.

Legendaarne The Cure esineb järgmisel aastal Riias

6. oktoobril esineb The Cure esmakordselt Riias, Riia Arenal. Tegemist on ainsa kontserdiga Baltikumis ning kuulda saab nii tuntud hitte kui ka palasid bändi uuelt albumilt. 

Suvelavastuse 'Põrgupõhja uus Wanapagan' piletid nüüd müügil

Publiku rõõmuks anname teada, et suure menuga suvelavastus „Põrgupõhja Uus Wanapagan“ jõuab 2022 suvel taas Greni vanas katlamajas lavalaudadele. See on hea võimalus teha kordaminev ja sisukat koosolemist võimaldav jõulukink.

22. juunil esineb Eestis professor Jordan B. Peterson

Tuleva aasta 22. juunil esineb Saku Suurhallis tunnustatud kliiniline psühholoog professor Jordan B. Peterson, kelle populaarset raamatut „12 Rules for Life: An Antidote to Chaos” (eesti keeles: „12 elu mängureeglit. Vastumürk kaosele”) on üle maailma müüdud rohkem kui 4 miljonit eksemplari.

Rokkstaar Uriah Heep esineb oma 50. sünnipäeva maailmatuuri raames Eestis

Maailma vanimate ja nimekaimate rokkmuusika tegijate reas seisev Uriah Heep sai 50-aastaseks. 15. novembril 2022 esineb üle põlvkondade kestev muusikalegend Alexela Kontserdimajas.

Augustibluus tuleb taas!

Festival Augustibluus tegi teatavaks toimumiskuupäevad ning käivitas tänasest festivali passide eelmüügi. Järgmisel suvel, 5. – 7. augustini toimuv Augustibluus toob Haapsallu bluusimaailma kõrgeimasse tippu kuuluvaid artiste nii USAst kui Euroopast, põnevaid eriprojekte ning kodumaise bluusiparemiku. Festival toimub juba 28. korda.

Andrew Lloyd Webberi kuulus muusikal CATS tuleb Tallinnasse

Alates 27. septembrist 2022 etendub Alexela Kontserdimaja laval Andrew Lloyd Webberi rekordeid purustanud muusikal CATS. See on esimene kord, kui Eestis etendub West Endi originaallavastus, mis on köitnud publikut nii West Endis, Broadwayl kui ka mujal maailmas juba üle 40 aasta. Piletid muusikalile on müügil Piletilevis. 

Rootsi indiefolgi täht José González esineb tuleva aasta juunis Tallinnas Alexela Kontserdimajas

Tuleva aasta 11. juunil esineb Tallinnas Alexela Kontserdimajas tuntud Rootsi indiefolgi artist José González. Kontsert toimub muusiku tänavu septembris ilmunud neljanda stuudioalbumi „Local Valley“ maailmatuuri raames. Kontserdi piletid hinnaga 30–50 eurot on müügil Piletilevis.

Kaks päeva kestev Itaalia Muusika Festival toob Haapsallu Umberto Tozzi ja teiste Itaalia muusikute romantilised hitid

Haapsalu Piiskopilinnuse õuel saab 3. ja 4. juunil kuulata üle mitme aasta taas romantilisi Itaalia superhitte. Esmakordselt kahepäevase üritusena toimuva Itaalia Muusika Festivali peaesinejaks on laulja ja laulukirjutaja Umberto Tozzi ning sügav kummardus tehakse ka Adriano Celentano loomingule.

Placebo tuleb taas Eestisse!

Inglise rockbänd Placebo annab 14. oktoobril 2022 Tallinnas, Saku Suurhalli Blackboxis, üle 7 aasta taas kontserdi.

Tänavalt suurtele lavadele jõudnud PASSENGER annab suvel Eestis kontserdi

19. juunil 2022 jõuab oma Euroopa turnee raames Tallinnasse Briti laulja ja laulukirjutaja Passenger, kes aastal 2013 looga “Let Her Go” ka Eestis edetabeleid vallutas. Noblessneri Valukojas toimuva kontserdi piletid tulevad Piletilevis müüki sel reedel, 22. oktoobril, kell 12.00.

Whitesnake - The Farewell Tour

8. juunil 2022  astub Saku Suurhallis lavale üks ajastu suurimaid ja legendaarseimaid rokkbände Whitesnake, et teha neid armastavale publikule suur kummardus ning üheskoos viimast korda tõeliselt tähistada. Hüvastijätuturnee erikülalisena liitub rootslaste rokkansambel Europe.

Piletilevi pikendab kinkepiletite kehtivusaega!

Piletilevi pikendab kõiki kinkepileteid, mille soetamise kuupäev jääb vahemikku 1. jaanuar 2020 – 31. august 2021, kinkepiletite uus realiseerumistähtaeg on 30. september 2022!

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Punkmuusika ristiisaks tituleeritud IGGY POP esineb Tallinnas

14. juunil 2022 esineb Alexela Kontserdimajas skandaalne ja metsik USA punkrokkar Iggy Pop. Esitlusele tulevad lood nii tema varasemast loomingust kui ka 2019. aastal ilmunud albumilt „Free“. 

Rammsteini kontsert Tallinnas lükkub aasta võrra edasi

Uus kuupäev on 20.07.2022. Kõik eelnevalt ostetud piletid kehtivad automaatselt ja neid pole vaja ümber vahetada. Juhul kui Teile uus kuupäev ei sobi, palume teil ära täita tagasiostu avaldus hiljemalt 31.05.2021

Armastatud Pet Shop Boys suvel taas Eesti publiku ees

13. juunil 2022 annab Saku Suurhallis kontserdi eestlaste poolt palavalt armastatud Pet Shop Boys. Turnee “DREAMWORLD – THE GREATEST HITS LIVE piletid tulevad Piletilevis avalikku müüki sel reedel, 22. oktoobril, kell 10. Tegu on Pet Shop Boysi esimese greatest hits tuuriga. 

Pet Shop Boysil (Neil Tennant ja Chris Lowe) kui Ühendkuningriigi muusikaajaloo edukaimal duol on edetabelites ette näidata eeskujulikud kohad. Nii on nende loomingust Briti TOP30 edetabelis lausa 42 singlit; 22 singlit TOP10 edetabelis ning neli esikohta.

Kõrgete tulemustega kaasnevad ka suured kiidusõnad. Nii on ajaleht The Independent öelnud Pet Shop Boysi  viimase maailmaturnee kohta, et “nende karjäär on näidanud, et popmuusika ja kunst ei saa mitte ainult koos eksisteerida vaid ületada kõrgemaid muusikalisi vorme.” Päevaleht Daily Telegraph sõnas, samuti nende viimase turnee kohta, et “etendus hõlmab kõrgkultuuri, klubikultuuri, teatrit, kino, poliitilist satiiri ja meeili painutavat lasershowd”. 

Ka Eesti kontserditele ei ole nad tulnud mütsiga lööma vaid on suutnud alati publikut suurejoonelise kostüümi- ja lavashowga üllatada. Meil jääb ainult oodata, mis neil sel korral varuks on.