logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood
Loe edasi

ERSO Muusikapäeva kampaania

Täna, 1. oktoobril tähistame rahvusvahelist muusikapäeva. See on traditsioon, mis sai alguse juba 1975. aastal ning kutsub inimesi üles teadvustama muusika olulisust oma elus. Selleks, et terve teie aasta oleks täis kauneid muusikaelamusi, pakub ERSO 1.-10. oktoobrini täishinnaga pileteid 25% soodsamalt.

Prime Orchestra Christmas Sympho Show nüüd müügil

Talvepühade maagiline atmosfäär, särav muusika- ja valgusshow, üllatused, spetsiaalselt kutsutud vokalistid, koor, rokkbänd, DJ, eriefektid ja loomulikult maailmahitid – jõulu- ja uusaastahitid PRIME ORCHESTRA erilises esituses!

Noorte sotsiaaldraama 'Eliitkooli juhtum'

Noorte sotsiaaldraama „Eliitkooli juhtum“ Kaari Sillamaa noortedraama „Tütarlaste kooli juhtum“ ainetel.

Indrek Taalmaa 'Parimad palad vol 3' Keila Kultuurikeskuses

Indrek Taalmaa "Parimad palad vol 3" on parim valik pööraselt naljakaid karaktereid, kelles me tunneme ära oma naabri, töökaaslase või sõbra.

Draama 'Tähed hommikutaevas' Von Glehni teatris

Kogu maailm on näitelava ja mehed-naised kõik vaid näitlejad! Kas me kõik oleme ühtviisi müüdavad ja küsimus on vaid hinnas? Kas korra armunult eksinu peab patukoormat kandma terve elu, sest süütust enam tagasi ei saagi ju! Kas ikka veinis peitub tõde, kui hommik toob öise rõõmupeo melanhoolia?

Muusikalise lavastuse ''Minul on vari'' piletid nüüd müügil!

Sel suvel ülimenukaks osutunud muusikaline lavastus „Minul on vari“ etendub ka järgmisel aastal! Toomas Uibo ja Ott Kiluski poolt kirjutatud lugu viib vaatajad rännakule läbi väikese Toomase silmade. Kuna paljudel vaatajatel jäi see suure nõudluse tõttu 2022 aastal nägemata, siis toimuvad kordusetendused 2023 aasta juulis Palmse mõisa pargis.

Dramamama esitleb uut albumit kahe kontserdiga, külalisesinejaks on ansambel Jaxy

12. oktoobril annab Dramamama välja uue albumi pealkirjaga “Doomsday Tango”. Albumi esitluskontserdid toimuvad 21. oktoobril Tallinnas, Kinomajas ning 22. oktoobril Tartus, Genialistide Klubis. Külalisesinejana astub üle aastate lavale ansambel Jaxy. 

VAT Teater alustab sünnipäevahooaega Camus’ 'Võõraga'

VAT Teater saab 1. oktoobril 35-aastaseks ja meil on suur rõõm seda sündmust tähistada esimese täishooajaga oma uues asupaigas, Sakala 3 Teatrimajas. Sünnipäevahooaega alustame trupilavastusega „Võõras”, mis esietendub siin homme, 21. septembril kell 19. 

Loboda esineb oktoobris Tallinnas

Svetlana Loboda on üks eredamaid nähtusi tänapäeva popmaastikul, mis vastab maailma muusikatööstuse uusimatele trendidele.

Marc Martel / Queen Show - müüki tulid piletid 1. rõdule

Tehke kõik selleks, et osaleda sellel aastasündmusel! See ei ole lihtsalt kontsert, vaid võlutablett, millel on imelised omadused, mis ravib, värskendab ja laadib energiaga!

Tallinna Linnateatris esietendub Juhan Smuuli legendaarne 'Polkovniku lesk' särava Anne Reemanniga peaosas

17. septembril jõuab Hobuveskis publiku ette Juhan Smuuli „Polkovniku lesk“, mille on dramatiseerinud Urmas Lennuk. Lesena astub lavale Anne Reemann, sõnatus kõrvalosas toetab teda Argo Aadli, kes katsetab lisaks näitlemisele seekord ka lavastaja rolli.

Hingegala - tasuta kontsert

Esitlusele tuleb eesti autorite kristlik koorimuusika. Esinevad erinevad koosseisud, solistid ning orkester. Kontserdi ajal on lastele eraldi tegevused koos juhendajaga ning ürituse ajal on avatud kirjanduslett.

Algas Rammsteini Leedu kontserdi piletimüük

Saksa bänd Rammstein naaseb Leetu oma seni kõige suurejoonelisema vabaõhu-show’ga. Rammstein esineb Vilniuses Vingise pargis 22. mail 2023. See on bändi 2023. aasta Euroopa staadioniturnee esimene kontsert.

ABBA laulude õhtu Tartus

9. novembril kõlavad legendaarse bändi ABBA laulud Vanemuise kontserdimajas. Selleks õhtuks tuleb kokku tõeline superbänd – ABBA kuulsaid hitte laulavad armastatud lauljad Koit Toome, Rolf Roosalu, Dagmar Oja ja Kaire Vilgats!

Vabakava 'Ala(s)ti Palmiste'

Alati kaunis ja silmapaistev näitlejanna, kes kokku 30 aastat meelitanud publikut Eesti Draamateatrisse lavastusi vaatama, tuleb üsna avatult kui mitte öelda alasti publiku ette lugudega oma elust.

Algab VAT Teatri esimene täishooaeg Sakala Teatrimajas

VAT Teater saab 1. oktoobril 35-aastaseks ja meil on suur rõõm seda sündmust tähistada esimese täishooajaga oma uues asupaigas, Sakala 3 Teatrimajas.

Suur aastalõpukontsert 'A Vision Of Elvis' Rob Kingsley

Rock’n’rolli kuningas on tagasi! UK nr 1 Elvis Presley tribüütartist Rob Kingsley toob Eestisse legendaarse artisti muusika ja show kontserdil „A Vision Of Elvis“. Kokku vaid 3 kontserti Tallinnas, Pärnus ja Tartus.

Tallinna Kammerorkestri uue hooaja kontserdiuudised

Tõnu Kaljuste algatatud ja kuni tänaseni Eesti ainsa püsikoosseisulise keelpilliorkestrina tegev Tallinna Kammerorkester valmistub 2022/2023. hooajal oma 30. tegevusaasta tähistamiseks. Kollektiiv avalikustab oma uued kontserdid.

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi Balti riikide suurim piletimüügiplatvorm Piletilevi tuli täna välja värskenenud kaubamärgi ja uuenenud ühtse digitaalse piletimüügiplatvormiga.

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Måneskini kontserdi lisapiletid tulevad müüki täna kell 10.00

19. mail 2023 esineb globaalne muusikafenomen ja Eurovisiooni võitja Måneskin Tallinnas, Saku Suurhallis oma esimese maailmaturnee “Loud Kids” raames. Kontsert müüdi välja üsna kiirelt, kuid koostöös bändiga on täna võimalik müüki paisata piiratud koguses lisapileteid. Lisapiletite müük algab kell 10.00 Piletilevis.

Elektroonilise muusika staar Bonobo esineb Tallinnas juba selle aasta lõpus

Head uudised jätkuvad! Kontsertagentuur 8 Days A Week, kes korraldas maikuus Tallinnas eduka JUNGLE kontserdi ning toob 9. juunil väljamüüdud kontserdi raames Eesti pealinna Michael Kiwanuka, annab teada, et 14. detsembril 2022 astub Tallinnas Noblessneri valukojas üles Briti muusik ja produtsent, viiekordne Grammy nominent Bonobo.

Pop-soulidiiva Imany esineb 28. novembril Alexela Kontserdimajas

28. novembril astub Alexela Kontserdimajas üles superhiti "Don't Be So Shy" autor Imany. Prantsuse pop-soul diiva astub seekord Eestis üles kavaga "Voodoo Cello", tuues lavale suurejoonilise kontsertlavastuse milles löövad peale Imany kaasa ka 8 tšellot. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 19. aprillil kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Sigur Rós esineb sügisel Riias

Islandi muusikasensatsioon Sigur Rós esineb sügisel Riias. Baltikumi ainus kontsert toimub 15. oktoobril Arena Rigal. 

Legendaarne The Cure esineb järgmisel aastal Riias

6. oktoobril esineb The Cure esmakordselt Riias, Riia Arenal. Tegemist on ainsa kontserdiga Baltikumis ning kuulda saab nii tuntud hitte kui ka palasid bändi uuelt albumilt. 

Rokkstaar Uriah Heep esineb oma 50. sünnipäeva maailmatuuri raames Eestis

Maailma vanimate ja nimekaimate rokkmuusika tegijate reas seisev Uriah Heep sai 50-aastaseks. 15. novembril 2022 esineb üle põlvkondade kestev muusikalegend Alexela Kontserdimajas.

Placebo tuleb taas Eestisse!

Inglise rockbänd Placebo annab 14. oktoobril 2022 Tallinnas, Saku Suurhalli Blackboxis, üle 7 aasta taas kontserdi.

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Rahvusvaheliselt auhinnatud laste ja noorte muusikafestival BIG BANG festival toimub sel aastal Mustpeade majas18.–19. novembril toimub Tallinna Filharmoonia Mustpeade majas BIG BANG muusikafestival lastele ja noortele vanuses 5–13 aastat. Sündmuse sisusse panustavad mitu suuremat Euroopa kultuurikeskust, Eestist osalevad programmis heliloojad Helena Tulve, Tatjana Kozlova-Johannes, Ülo Krigul ja Maria Kõrvits, virtuaalreaalsuse kontserdil juhendab kuulajaid Tarmo Johannes ning muusikatubasid veavad Mari Kalkun ja Reigo Ahven.

Helena Tulve, Tatjana Kozlova-Johannes, Ülo Krigul ja Maria Kõrvits astuvad festivalil üles Eesti Heliloojate Ansamblina, tuues kuulajate ette lavastuslike elementidega muusikalise teose „Nomad: uneuksed“, mis sünnib spetsiaalselt selleks kontserdiks. Lavastuse autor on Kärt Tõnisson. Teoses võetakse helide tekitamiseks kasutusele kõikvõimalikud igapäevased esemed – kristallkausid, joogiklaasid, kahhelkivid, liivapaberiplokid, poldid ja naelad, kruubid ja paberid. Kontserdi lõpus on publikul võimalik nende muusikariistadega lähemalt tutvust teha.

Kogemuskontserdil „Vaata enda ümber, vaata enda sisse“ jagatakse kuulajatele kätte virtuaalreaalsuse prillid. Prillidest nähtav videopilt viib kuulajad loodusesse, kaugele kontserdisaalist – vaatlema erinevaid detaile, süvenema valguste vahetustele ning kohtade meeleoludele. Kuulajaid juhendab ning kuulamiskogemust kommenteerib Tarmo Johannes. Salvestiselt kõlab Märt-Matis Lille "Maa ja mere laul" (2018) ansambel U: esituses.

Mõlemal festivalipäeval toimuvad ka muusikatoad minikontsertidega ning kaasatakse ka publikut. Pärimusmuusiku Mari Kalkuni juhendamisel keskendutakse muusikatoas laulmisele. „Meie esivanemad lubasid hea hääle eest anda kullast õuna või isegi paari härgi, sest hääl teeb meie mõtted kuuldavaks ja suudab mõnikord liigutada lausa mägesid,“ ütleb Mari Kalkun.

Trummivirtuoos Reigo Ahven lubab, et tema muusikatoas ei tunne end mitte keegi mängides kõrvalejäetuna. „Kontsert viib kuulajad rütmilisele rännakule Lääne-Ghanasse, ja ilma lennukile astumata. Me ei külasta Accra turuplatsi, vaid läheme hoopis pealinnast mitmesaja kilomeetri kaugusele ühele karjakasvatajate hõimu lõikuspeole, kus mängitakse davuro-kelli, djembesid, dun-dun’e ja plaksutatakse väga palju,“ ütleb Reigo Ahven. Muusikatubadesse panustavad ka Portugali muusikud.

Kontserdid ja muusikainstallatsioonid lastele ja noortele mujalt Euroopast

Rahvusvahelise festivalina on BIG BANGil võimalik võõrustada Tallinnas erinevaid kõrgetasemelisi kontserte, ning näidata spetsiaalselt lastele ja noortele mõeldud põnevaid muusikainstallatsioone, mille sarnaseid Eestist kohapealt võtta pole. 
Festivali produtsendi Svea Ideoni sõnul panustab BIG BANGi kokku kuusteist suuremat Euroopa kultuurikeskust, neist Eestis saab näha külalisi Belgiast, Prantsusmaalt, Hollandist, Portugalist.

Üleeuroopalise BIG BANGi peakorraldaja Zonzo Compagnie Belgiast toob Tallinna kaasa kontsertlavastuse „3ACH: A Stairway to Heaven – Taevatrepp“, mis tutvustab muusikaajaloo suurkuju Johann Sebastian Bachi helikunsti, teejuhtideks kaks suurepärast viiuldajat. Lisaks kasutatakse kostüüme ja videoid. Lavastus on võitnud Shanghai NOW Festivali peapreemia (2020) ning nomineeritud The Young Audiences Music Awardsil (2017).

Prantsuse trupi Compagnie La Balbutie kontsert „Täiskuu“ pakub muusika kuulamise kogemuse pimeduses, ergutades kujutlusvõimet. Kontsert jutustab öö möödumisest päikeseloojangust kuni esimese valguskiireni, mille käigus nende endi kujutlusvõime muutubki teatriks.

Lisaks põhiprogrammile on BIG BANGi festivali ajal Mustpeade majas tasuta väljapanek muusika- ja heliinstallatsioonidest. Belgiast tuuakse kohale kaks muusikamasinat: StepStrument, millel iga laps saab muusikat teha kõndides, ning Serafyn, millel on 108 vilet, 6 lõõtsa ja 16 vilkuvat tuld.  Samuti saab vaadata interaktiivset näitust elektroonilistest instrumentidest „Mobile Touch“ ning heliinstallatsiooni „Sublumia“, kus muusikat tekitatakse ja võimendatakse läbi ruumi erinevatesse osadesse paigutatud seadmete. Mitme väljapaneku juures toimuvad töötoad ning autorid tutvustavad omaloodud installatsioone.

Festivali korraldab Tallinna Filharmoonia koostöös Zonzo Compagnie’ga (Belgia) UNESCO muusikalinn Tallinn programmi raames. Toetavad Loov Euroopa, Tallinna linn, Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium.
 
Võta pilet Big Bang Tallinn.Muusikainstallatsioonid. TasutaTasutaBig Bang Tallinn.Muusikainstallatsioonid. Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti Tasuta pilet
Osta pilet Big Bang Tallinn.3ACH: A Stairway to Heaven Taevatrepp (Belgia) UusUusBig Bang Tallinn.3ACH: A Stairway to Heaven Taevatrepp (Belgia) Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 9.20
Osta pilet Big Bang Tallinn.3ACH: A Stairway to Heaven Taevatrepp (Belgia) Big Bang Tallinn.3ACH: A Stairway to Heaven Taevatrepp (Belgia) Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 9.20
Osta pilet Big Bang Tallinn.Täiskuu (Prantsusmaa). Big Bang Tallinn.Täiskuu (Prantsusmaa). Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 9.20
Võta pilet Big Bang Tallinn.Muusikainstallatsioonid. TasutaTasutaBig Bang Tallinn.Muusikainstallatsioonid. Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti Tasuta pilet
Osta pilet Big Bang Tallinn.3ACH: A Stairway to Heaven Taevatrepp (Belgia) Big Bang Tallinn.3ACH: A Stairway to Heaven Taevatrepp (Belgia) Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 9.20
Osta pilet Big Bang Tallinn.Täiskuu (Prantsusmaa). Big Bang Tallinn.Täiskuu (Prantsusmaa). Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 9.20
Osta pilet BIG BANG Tallinn.MUUSIKATOAD.Reigo Ahven (Eesti) ja Microscopiofonia (Portugal). BIG BANG Tallinn.MUUSIKATOAD.Reigo Ahven (Eesti) ja Microscopiofonia (Portugal). Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 9.20
Osta pilet Big Bang Tallinn.Vaata enda ümber, vaata enda sisse. Big Bang Tallinn.Vaata enda ümber, vaata enda sisse. Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 6.20
Osta pilet Big Bang Tallinn. Nomad: uneuksed (Eesti). Big Bang Tallinn. Nomad: uneuksed (Eesti). Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 9.20
Osta pilet Big Bang Tallinn.Vaata enda ümber, vaata enda sisse. Big Bang Tallinn.Vaata enda ümber, vaata enda sisse. Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 6.20
Osta pilet Big Bang Tallinn.Muusikatoad.Reigo Ahven (Eesti), Microscopiofonia (Portugal) Big Bang Tallinn.Muusikatoad.Reigo Ahven (Eesti), Microscopiofonia (Portugal) Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 9.20
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti