logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood
Loe edasi

Suurejooneline ooper-oratoorium 'Oedipus Rex' jõuab esmakordselt Eestis esiettekandele

Septembri esimesel nädalavahetusel toimuvatel Narva ooperipäevadel tuuakse esmakordselt Eesti muusikateatrite ajaloos lavale Stravinski ooper-oratoorium „Oedipus Rex“.

Birgitta festivali lõppakordiks on sel aastal Soome akordionivirtuoos Kimmo Pohjonen koos Tallinna Kammerorkestriga

Birgitta festivali lõppakordiks on sel aastal Soome akordionivirtuoos Kimmo Pohjonen koos Tallinna Kammerorkestri ja dirigent Tõnu Kaljustega! Kontsert "Uniko" toimub Pirita kloostri varemetes 13. ja 14. augustil kell 20. 

Tallinna Kammerorkestri uue hooaja kontserdiuudised, piletite soodusmüük Piletilevis kestab kuni 16. augustini

Tõnu Kaljuste algatatud ja kuni tänaseni Eesti ainsa püsikoosseisulise keelpilliorkestrina tegev Tallinna Kammerorkester valmistub 2022/2023. hooajal oma 30. tegevusaasta tähistamiseks. Kollektiiv avalikustab oma uued kontserdid.

Lavale jõuab Lauri Lagle lavastus, kontsert inimesest

Juba 25. augustil jõuab Noblessneri valukoja kaasaegses Nobeli saalis publiku ette Lauri Lagle autorilavastus "Ainult jõed voolavad vabalt". Ainulaadne kontsert inimesest on laval vaid loetud õhtutel augustis ja septembris. 

Juudi Uus Aasta. Pidulik kontsert. The Shuk (Iisrael)

Eesti Juudi Kogukond kutsub Teid Iisraeli grupi The Shuk pidulikule kontserdile, mis on pühendatud juudi kalendrijärgse uue 5783. aasta (Rosh Hashanah) tulekule.

Suveooperi kontsert-etendused Katariina kirikus jätkuvad juba sel reedel

Ooperimuusikat saab kuulata Tallinna vanalinna müstilises Püha Katariina kirikus nii reede kui ka laupäeva õhtul algusega kell 20.00 (Vene tn 14a). Kostümeeritud kontsert-etendustel kõlavad tuntud ooperisolistide esituses kuulsad aariad, duetid ja tertsetid. Suveooperit korraldab Muusikute fond PLMF, kunstnik Riina Vanhanen ning produtsendid Pille Lill ja Alar Haak.

Nick Cave kinnitas Haapsalu kontserdi külalisesinejaks Anna Kaneelina

Juba 18. augustil esineb Nick Cave & The Bad Seeds esmakordselt Eestis. Kontserdi külalisesinejaks kinnitati Anna Kaneelina. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.

Elina Nechayeva annab kolm imekaunist klassikalist kontserti

Selle suve lõpus annab Elina Nechayeva kolm kaunist klassikalist kontserti pealkirjaga “The Sound of Beauty”. Piletid kontsertidele Kiivitaja talus (19.08), Ammende villa aias (20.08) ja Tallinna Vene Teatris (15.09) on müügil Piletilevis.

Neljapäeval, 4. augustil esietendub Emajõe Suveteatri kargeõhulavastus 'Ukuaru'

Veera Saare samanimelise romaani põhjal valminud lavastus räägib sooja südame, targa pea ning selgete väärtustega eesti naistest. Nende valikutest või ka valikute puudumisest, südame hääle järgimisest ja mitte järgmisest.

Kuressaare Kitarrinädala eriilmelises programmis on kõrvuti maailma tippkitarrist ja Duo Ruut

8. augustil algab Kuressaare Kitarrinädal, mille keskmes on juba 16. korda toimuv kitarrilaager ja eripalgelised kontserdid linnarahvale ja -külalistele.

Terminaatori suvekontsert Pangodis

10. augustil paneb Terminaator Kiivitaja talu publiku rokkima vingeimate hittide saatel!

Augustikuus etendub muusikalis-teatraalne lavastus "Orfeus"

Etenduse luuletused ja muusika on valitud näitlejanna Tšulpan Hamatova ja muusiku Aleksandr Boldatševi südamehäältest lähtudes – seepärast saab „Orfeus“ kindlasti olema teejuhiks suure poeesia ning puhta kunsti ja muusika maailma.

Meie Mees 25 aastat pidu! Kontsert kõigile tasuta!

Meie Mees otsustas teha rahvale kingituse - pidu on kõigile tasuta!

Muusikaline jalutuskäik läbi särava Salzburgi koos humoorikate lugude ja lauludega!

Mitmekülgsed muusikud ja näitlejad Katrin Lehismets ja Peeter Kaljumäe kutsuvad teid muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi.

Jaan Tätte suvekontserdid "Tuulevaiksel ööl"

Kodumaa muhedaim laulja ja laulukirjutaja Jaan Tätte kutsub kõiki muusikasõpru oma augustikuu suvekontsertidele!

Kuressaare Kitarrinädala eriilmelises programmis on kõrvuti maailma tippkitarrist ja Duo Ruut

8. augustil algab Kuressaare Kitarrinädal, mille keskmes on juba 16. korda toimuv kitarrilaager ja eripalgelised kontserdid linnarahvale ja -külalistele.

Sumedad suveõhtud Marek Sadama ja Sadamasillaga

Kontsertkava kannab pealkirja “Sina ja pojengid”, mille käigus antakse 4 unustamatut kontserti laternate valgel Kõltsu mõisas, Tartus, Pärnus ja Tallinnas.

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi Balti riikide suurim piletimüügiplatvorm Piletilevi tuli täna välja värskenenud kaubamärgi ja uuenenud ühtse digitaalse piletimüügiplatvormiga.

The Swingers, Birgit ja Mikk Saar alustavad suvekontsertidega

Alati särtsakas The Swingers alustab sel nädalal suvekontserte uute ja vanade lugudega, mõnusate juttude ja ilusa ilmaga!

Teatrifestivali Draama piletid tulid müügile

Alates tänasest, 1. juulist on müügil teatrifestivali Draama 2022 etenduste piletid.

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Maksim Galkin - lisakontsert Tartus

Müügile on tulemas piletid Maksim Galkini lisakontserdile Tartus, 8. augustil 2022. Lisaks on müügil rõdupiletid Maxim Galkini kontserdile Tallinnas, Alexela Kontserdimajas.

FlexFesti piletid on nüüd müügil!

27.-28. augustini Tallinnas toimuva FlexFesti üks peaesineja on BBNO$

Esmakordselt Eestis: hittloo 'Roses' autor SAINt Jhn

Selle suve suurim räpipidu toimub 19. augustil Tallinnas arendatavas Franz krulli kvartalis, kus astub üles hittlooga „Roses“ edetabelite tippe vallutanud räppar Saint Jhn!

Narva Ooperipäevade programmis annavad tooni esiettekanded, külla tuleb Leedu ooper

Narva Ooperipäevad 2022 jätkavad eelmiste aastate joont – idüllilises Kreenholmi Manufaktuuris toimuvad muusikateatrite esiettekanded ning lavale astuvad külalisteatrid ja -solistid. Sel aastal kestab festival ühe pika nädalavahetuse, 1.–4. septembrini, pakkudes kultuuriprogrammile lisaks ekskursioone Narva Kreenholmis.

Mõisapargis jõuab esietenduseni Ugala suur suvelavastus 'Kolm musketäri'

Reedel, 17. juunil jõuab publiku ette Ugala teatri kauaoodatud suvelavastus „Kolm musketäri”, mille toob lavale Ugala loominguline juht Tanel Jonas. Värske dramatiseeringu on teinud lavastaja koos Ugala dramaturgi Liis Aedmaa ja Laura Kallega. Laval näeb suurt osa Ugala trupist. Etendused toimuvad Õisu mõisa pargis Viljandimaal 15 õhtul juunis ja augustis.

Måneskini kontserdi lisapiletid tulevad müüki täna kell 10.00

19. mail 2023 esineb globaalne muusikafenomen ja Eurovisiooni võitja Måneskin Tallinnas, Saku Suurhallis oma esimese maailmaturnee “Loud Kids” raames. Kontsert müüdi välja üsna kiirelt, kuid koostöös bändiga on täna võimalik müüki paisata piiratud koguses lisapileteid. Lisapiletite müük algab kell 10.00 Piletilevis.

Elektroonilise muusika staar Bonobo esineb Tallinnas juba selle aasta lõpus

Head uudised jätkuvad! Kontsertagentuur 8 Days A Week, kes korraldas maikuus Tallinnas eduka JUNGLE kontserdi ning toob 9. juunil väljamüüdud kontserdi raames Eesti pealinna Michael Kiwanuka, annab teada, et 14. detsembril 2022 astub Tallinnas Noblessneri valukojas üles Briti muusik ja produtsent, viiekordne Grammy nominent Bonobo.

Maailmamuusika tipp Ukrainast annab Eestis kontserdi

Viljandi pärimusmuusika festival esitleb augustis kontsertidega kaht väliskülalist. 27. augustil tuleb Alexela Kontserdimajas lavale üks maailmas tuntumaid Ukraina ansambleid DakhaBrakha.

Heategevuslik kontserdisari 'EESTI MÕISAD 2022'

24 aastat mõisamuusikat ja metseenlust 104-aastases Eesti Vabariigis. Eesti Mõisate Ühenduse tunnustuspreemia „Parim mõisate loo jutustaja“. Toetame koos Corelli mõisamuusikuid!

Vanemuise teatri uue hooaja piletid on müügil

Vanemuise teatri 153. hooajal esietendub 13 uuslavastust: seitse draamalavastust ning kuus muusika- ja balletilavastust. Jätkuvalt on laval mitmed publiku südame võitnud lavastused, muusikasõprade rõõmuks toimuvad arvukad kontserdid ning aset leiavad mitmed eriüritused. Uue hooaja piletid on müügil Vanemuise teatri kodulehel ja teatri kassas.

Saara Pius ja Toomas Uibo annavad Pangodis kauni suvekontserdi 'Olen valind tee'

Fantastilised lauljad Saara Pius ja Toomas Uibo esinevad koos saatebändiga 13. augustil Pangodis, Kiivitaja talu suvelaval suvise kontserdiga 'Olen valind tee'.

Endla Suures saalis esietendub meloodiline draama 'Suvitajad'

Endla Teatri Suures saalis esietendub 14. mail kell 19.00 meloodiline draama „Suvitajad“, mille autor on Maksim Gorki ja lavastaja Ingomar Vihmar. Selle loo tegelased on argielust põgenejad, ootamatud ja ajutised. Nad söövad ja joovad, suudlevad ja kaklevad, kurdavad ja vestlevad, laulavad ja laaberdavad, igavlevad ja igatsevad. Ja kaovad siis nagu tuhk tuulde.

Nick Cave & The Bad Seeds esineb augustis esmakordselt Eestis

18. augustil astub Haapsalu Piiskopilinnuses üles Nick Cave oma legendaarse bändiga The Bad Seeds.

Birgitta Festival 2022 - piletid nüüd müügil!

Mis seob tegelaskujusid nagu Eino Leino „ Lalli“, Lorenzo Da Ponte „Don Giovanni“, Anton Tšehhovi „Must munk“ ja William Shakespeare`i„Prospero“ ? Nad kõik ilmutavad end heliloojate Veljo Tormise, Rasmus Puuri, Wolfgang Amadeus Mozarti, Pehr Henrik Nordgreni ja Jean Sibeliuse ooperite kaudu Birgitta festivalil 2022. 

Eestis annab kontserdi hitimeister Calum Scott

8. septembril annab Alexela Kontserdimajas kontserdi hittide "You Are The Reason", "Dancing On My Own" poolest tuntud inglise laulja ja laulukirjutaja Calum Scott. Kontserdil kõlavad Calumi romantilised lood, mis on vallutanud miljonite fännide südamed üle kogu maailma. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 25. aprillil kell 12:00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Calum Scott sündis ja kasvas üles Inglismaal. Juba väiksest peale oli Calumil huvi muusika vastu. Suurem tuntus saabus Calumile, kui ta otsustas osaleda tõsielusaates „Britain's Got Talent“. Saatekohtunik Simon Cowell vajutas esinemisel kuldset nuppu ja lubas Calumi kohe poolfinaali.

Pop-soulidiiva Imany esineb 28. novembril Alexela Kontserdimajas

28. novembril astub Alexela Kontserdimajas üles superhiti "Don't Be So Shy" autor Imany. Prantsuse pop-soul diiva astub seekord Eestis üles kavaga "Voodoo Cello", tuues lavale suurejoonilise kontsertlavastuse milles löövad peale Imany kaasa ka 8 tšellot. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 19. aprillil kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Romantiline täiskuu pidu koos õhtusöögiga Pädaste Mõisas

Kutsume teid osa saama võrratust Täiskuu peost – ühest kõige romantilisemast õhtust Pädaste Mõisas, mis kulmineerub lummava häälega Mari Jürjensi esinemisega Pädaste lahes asuval Armastuse saarel.

Sigur Rós esineb sügisel Riias

Islandi muusikasensatsioon Sigur Rós esineb sügisel Riias. Baltikumi ainus kontsert toimub 15. oktoobril Arena Rigal. 

Algas piletimüük suvisele James Arthuri kontserdile ning fännibussile

Täna sai Piletilevis alguse piletimüük James Arthuri 23. augustil toimuvale kontserdile ning fännibussile, mis viib kuulajad mugavalt Tallinnast Haapsallu ning toob peale kontserti tagasi. James Arthur esineb 23. augustil Haapsalu Piiskopilinnuses.

Legendaarne The Cure esineb järgmisel aastal Riias

6. oktoobril esineb The Cure esmakordselt Riias, Riia Arenal. Tegemist on ainsa kontserdiga Baltikumis ning kuulda saab nii tuntud hitte kui ka palasid bändi uuelt albumilt. 

Rokkstaar Uriah Heep esineb oma 50. sünnipäeva maailmatuuri raames Eestis

Maailma vanimate ja nimekaimate rokkmuusika tegijate reas seisev Uriah Heep sai 50-aastaseks. 15. novembril 2022 esineb üle põlvkondade kestev muusikalegend Alexela Kontserdimajas.

Andrew Lloyd Webberi kuulus muusikal CATS tuleb Tallinnasse

Alates 27. septembrist 2022 etendub Alexela Kontserdimaja laval Andrew Lloyd Webberi rekordeid purustanud muusikal CATS. See on esimene kord, kui Eestis etendub West Endi originaallavastus, mis on köitnud publikut nii West Endis, Broadwayl kui ka mujal maailmas juba üle 40 aasta. Piletid muusikalile on müügil Piletilevis. 

Placebo tuleb taas Eestisse!

Inglise rockbänd Placebo annab 14. oktoobril 2022 Tallinnas, Saku Suurhalli Blackboxis, üle 7 aasta taas kontserdi.

Piletilevi pikendab kinkepiletite kehtivusaega!

Piletilevi pikendab kõiki kinkepileteid, mille soetamise kuupäev jääb vahemikku 1. jaanuar 2020 – 31. august 2021, kinkepiletite uus realiseerumistähtaeg on 30. september 2022!

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Tähista koos meiega juba 50. WRC juubelihooaega!

  • Rally Estonial on au olla osa WRC 50. juubelihooajast
  • Tänavu on ees ootamas põnevad ning tehnilised kiiruskatsed ja kuhjaga meelelahutust
  • Kolmel päeval näeb WRC Rally Estonia katsetel ka Eesti meistrivõistlustel osalejaid

Autoralli MM-sari tähistab tänavu 50. juubelit ja Rally Estonial on suur au olla osa juubelihooajast. Kuldset MM-hooaega 2022. alustati nagu ka aastal 1973. Monte-Carlo ralliga ja sarnaselt 50 aastat tagasi sõidetud esimesele MM-hooajale on ka tänavu MM-kalendris 13 etappi, millest järjekorras seitsmendana sõidetakse 14.-17.juulini Rally Estonia.

MM-hooaja 2022 algus on pakkunud palju põnevust

Uute hübriid ehk Rally1 autode avaetapp Monte-Carlos kujunes kahe Sébastieni duelliks, millest väljus võitjana 47.aastane Loeb, kellele luges esmakordselt kaarti Isabelle Galmiche. Üheksakordsele maailmameistrile oli see tema karjääri 80. MM-ralli võiduks ja prantslasest sai selle triumfiga läbi aegade vanim MM-ralli võitja. Sarnaselt 2017. aasta WRC uue generatsiooni debüüdiga võitis ka Rally1 ajastu esimese ralli tootjatest Ford.  Nii Rootsi lumel, kui Horvaatia asfaldil võtsid võidu Kalle Rovanperä / Jonne Halttunen ja Toyota. Kui Rootsis ei pidanud noored soomlased viimasel võistluspäeval endast kõike välja panema, siis Horvaatias tuli neil viimasel katsel anda enda 100% ja olla seal kiiremad Rally Estonia kolmekordsetest võitjatest Ott Tänakust ja Martin Järveojast. Lõpuks jäi kahte võistluspaari lahutama kõigest 4,3 sekundit. Eestlastele oli see hooaja esimeseks poodiumikohaks.

WRC2 klassis tänavu võistlevad Egon Kaur / Silver Simm ja Georg Linnamäe / James Morgan näitasid hooaja teisel etapil Rootsis head minekut ning teenisid vastavalt neljanda ja viienda koha. Kaur / Simm võitlesid välja koguni absoluudi 10. koha, mille eest tasuks ka üldarvestuse üks MM-punkt.

Linnamäe / Morgan läksid Horvaatia MM-ralli starti jagatud WRC2 Junior esikohalt. Kuigi võistluse avapäev jäi tänu keerulistes oludes toimunud väljasõitu pooleli, siis eelviimasel katsel näitas Eesti / Briti ekipaaž Rally2 autoga absoluudi 7. aega ja said kogu ralliga väärt kogemuse võrra rikkamaks.

WRC3 Junior ehk JWRC hooaja kahe etapi järel hoiavad Robert Virves / Aleks Lesk MM-arvestuse kolmandat kohta. Kui Rootsis piirdusid eestlased kuuenda kohaga, siis Horvaatia asfaldil tundsid Virves / Lesk end väga hästi ja olid teel karjääri esimese MM-etapivõidu poole, kuid pidid kahjuks enda tehtud vea tõttu viimase katse eel võtma vastu nelja minutilise trahvi, mis kukutas nad lõpuks teiseks.  MM-hooaeg 2022 jätkub kõikide eelpool mainitud klasside jaoks 19.-22.maini Portugalis.

WRC Rally Estonia 2022 sisaldab endas ligi 80 unikaalset pealtvaatamisala ja enneolematut meelelahutust

Juuli kolmandal nädalavahetusel saab kodune rallipublik esmakordselt näha Eestis sõidetaval WRC etapil uusi Rally1 hübriidautosid. 14.-17. juulini sõidetav võistlus saab alguse neljapäeva õhtul, kui Tartu Raekoja platsil asuval poodiumil saavad stardi kõik võistlusstarti tulnud maailmameistrivõistlustel ja Eesti meistrivõistlustel osalevad võistluspaarid. Samal õhtul sõidetakse võistluse avakatse, milleks on 1,7 km pikkune Tartu kiiruskatse. Reedel ootavad võistlejaid ees lisaks Rally Estonia klassikutele möödunud aastal debüteerinud Peipsiääre ja Mustvee kiiruskatsed. Laupäeval liigub ralli Otepää ja Elva suunal ning võistluse lõpetab pühapäeval 15,95 km pikkune Kambja kiiruskatse, mis on tänavuse WRC Rally Estonia Powerstage. Võistluse punktikatse finišeerib tänavu maaliliste Leigo järvede ääres, kus asub ka Powerstage poodium. Kokku sõidetakse tänavusel WRC Rally Estonial 24 kiiruskatset ja läbitakse 323,76 katsekilomeetrit. Eesti meistrivõistlustel osalejad võistlevad seitsmel kiiruskatsel ja nende võistlus lõpeb laupäevase päevaga, millele järgneb laupäeva õhtul finišipoodium Tartu Raekoja platsis. WRC Rally Estonia 2022 parimaid autasustatakse vingel WRC Rally Estonia finišipoodiumil Tartu Raekoja platsis juba pühapäeva, 17. juuli õhtupoolikul.

Tänavu on rõõm korraldada piirangutevabamat rallit ning seeläbi oleme pealtvaatajatele loonud ligi 80 unikaalset pealtvaatamisala, mille hulgast saab iga rallifänn panna endale kokku meelepärase programmi kogu ralli nädalavahetuseks. Pealtvaatamisalad jagunevad kolme erinevasse kategooriasse – ARENA, AREA ja SPOT – vastavalt oma suurusele ning teenustevalikule. Rallipassid ja VIP pääsmed on müügiRally Estonia kodulehe e-poes ning alates 19.maist on kõigil soovijatel võimalik neid soetada ka Circle K teenindusjaamadest üle Eesti.

Lisaks põnevale võistlusele on Rally Estonia ka sel aastal publikule pakkumas palju enneolematut meelelahutust. WRC Rally Estonia avamise õhtul on kõigil võimalik jälgida Tartu kesklinnas enneolematut avatseremooniat ja -kontserti koos Eesti parimate artistidega ning lisaks sellele on kõikidel võistluspäevadel Tartu kesklinnas avatud ka EXPO ala, mis tänavu keskendub eelkõige innovatsioonile ja tehnoloogiale, kuid pakub endas ka erinevaid teenuse- ja kaubanduspindasid – Sportlandi fännitoodete pood, WRC fännitoodete müügiala, toitlustus, lasteala ja palju muud põnevat. Kõik Tartu kesklinnas toimuv on ligipääsetav tasuta.
Kui stardi- ja finišipoodium on peale kahte aastat kolinud tagasi Tartu Raekoja platsi, siis Service Park ja võistluskeskus jäävad enda varasemasse asukohta Eesti Rahvamuuseumi territooriumil.

Rally Estonia on 2022. aasta seitsmes FIA WRC autoralli maailmameistrivõistluste etapp, mis sõidetakse Tartus, Tartu vallas, Otepää vallas, Elva vallas, Kanepi vallas, Kambja vallas, Peipsiääre vallas ja Mustvee vallas 14.-17. juulini. 

Näeme juba 14. juulil!

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti