logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

'Ära vaata tagasi' / Gesher Teatri külalisetendus (Iisrael)

Lavastaja Rimas Tuminas. Eestikeelse sünkroontõlkega

Stefani akustilised kevadkontserdid

Stefan suundub oma esimesele kontserdituurile üle Eesti ning annab viis akustilist kevadkontserti.

Elisa kingib ühele Pöördes kontserdikülastajale nutiteleri

Vaid kolmel aprilli õhtul jõuab publiku ette ainulaadne kontsertformaat PÖÖRDES, mis ühendab laval muusika, stand-upi ja EFTAL parimaks meelelahutussaateks nomineeritud telesaate. 

Elina Gerodes & Bänd 'Päikseline Bluus'

18. aprillil kell 19:00 toimub Tallinna Kinomajas laulukirjutaja Elina Gerodese suur soolokontsert "Sunny Blues", mida saadab spetsiaalselt selle projekti jaoks loodud rokkbänd.

Algas Pärnu muusikafestivali piletimüük

XIII Pärnu muusikafestival avalikustas kontserdiprogrammi ja nimekad solistid, kes 12.–21. juulil astuvad Pärnus lavale Paavo Järvi ja Eesti Festivaliorkestri ees ning Järvi Akadeemia kontsertidel.

Winny Puhh Akustiline Jõulumuinasjutt 'Kuuselõhna Täis On Tuba'

Selle aasta esimene jõulutuur algab juba aprillis Winny Puhh-i Akustiline Jõulumuinasjutt “Kuuselõhna Täis On Tuba”.

Ainulaadsed kontserdid akordionivirtuoosi Kimmo Pohjoneniga

Augustis annab Kimmo Pohjonen soolokavaga 3 enneolematut kontserti Kõltsus, Pangodis ja Pärnus!

Sel kevadel võidab vaatajate südamed  TV3 uus suur muusikasaade - ainult eestikeelsete laulude konkurss 'Uus laul'

„Uus laul” aitab kaasa uue hea eestikeelse muusika sünnile, mida TV3 telesaate kontsertsalvestustel hakkavad esitama väga erinevad artistid.

Homme esietendub Vene Teatri laval Julia Aug'i 'Keisri hull'

Tuntud näitleja ja lavastaja Julia Aug toob Vene Teatris lavale kuulsaima eesti kirjaniku Jaan Krossi romaani „Keisri hull“ ainetel valminud lavastuse. 

Tango (Where the story begins) - Tallinna kontserdile müüki tulid 1.rõdu kohad

Lavastus, mis viib meid juurte juurde, alguse juurde. Alguspunkti, kus kirg ja iha õide puhkevad. Muusikalise tunde juurde, mis muutub kiiresti tantsuks ja kus erinevad ühiskonnaklassid põimuvad.

Kaunid Kontserdid Käsmus 2023 - Urmas Alender 70 mälestuskontsert

Urmas Alender jäi meie mälestustes igaveseks 40-aastaseks ning 70-aastasena ei oskaks teda ettegi kujutada, kuid just nii vanaks oleks ta tänavu sügisel saanud. Kuulame teda meenutades taas tema loodud ja esitatud laule, nii käredaid rokilugusid kui kauneid ballaade.

Jubilate Domino. Ülestõusmispühad

Ülestõusmispühade kontserdid “Jubilate Domino” sarjas „Kirikupühad Maarjamaal” toovad kauni barokiaja muusikaga kodupubliku ette noore ja särava muusiku, kontratenori Martin Karu otse Londonist.

Kannikesed emale - emadepäeva kontsert

Kutsume teid erilisele kontserdile Ivo Linna ja Maire Eliste Muusikakooli laululastega otse emadepäeval, 14. mail kell 12.00. Kõlavad armsaks saanud laulud emadest, vanaemadest ja kaunist kevadest. Kuulete Ema süda, Kannikesed emale, Emmeke hellake lilli sul toon, seekord ei taha ma kiisust ei kutsust jt. 

Endla Suures saalis esietendub Soome kirjanduse ühe omanäoliseima autori, Antti Tuuri '15 meetrit vasakule'

Endla Teatri Suures saalis esietendub 11. märtsil kell 19.00 hädavaresest müügimehe lugu „15 meetrit vasakule“, mille autor on Antti Tuuri ja lavastaja Ingomar Vihmar.

Kunstiajaloo suurnäitus 'SÄH Kunst / SAH Exhibition' SOLARISe keskuses

Alates 24. märtsist saab SOLARISe keskuse II korrusel Apollo raamatupoe taga külastada suuremat ja põhjalikku kunstinäitust “SÄH Kunst / SAH Exhibition”.

Tervitage Tallinnas Ukraina 'Superstaari' Verka Serduchkat

Alati noor ja särav Ukraina showbusinessi staar tuleb Tallinnasse kontserti andma. Üritus toimub 19. mail Alexela Kontserdimaja laval ning sellel on lausa kaks põhjust sütitav ja lõbus olla. Sest tegu pole vaid algava kevadega. Ukraina lemmik tähistab ka oma sünnipäeva.

Dnipro Academic Opera and Ballet Theatre 'Operett Mister X'

Armastuslugu laval, milles on absoluutselt kõike, mis vaatajale huvi pakub: keerukas süžee, lavatagused intriigid, erksad näitlejate kujundid, armuvalu, koomilised situatsioonid, suurejooneline ja ootamatu lõpp.

'NINA' - suurejooneline tantsuetendus Bulgaariast

Tantsuetendus "NINA" on mastaapne ja väga muljetavaldav etteaste, mis viib publiku Broadway kabaree glamuursesse atmosfääri sellele iseloomulike luksuslike kostüümide, fenomenaalse muusika ja stiilsete tantsunumbrite.

Tallinna Linnateatris esietendub Ivar Põllu autorilavastus 'Tunde-märgid'

4. märtsil esietendub Salme Kultuurikeskuse suurel laval Ivar Põllu autorilavastus „Tunde-märgid“, mis vaatleb rea argieluliste situatsioonide kaudu käitumis- ja mõttemustrite edasikandumist ühelt põlvkonnalt teisele. Tegemist on Tartu Uue Teatri loovjuhi esimese tööga Tallinna Linnateatris. 

Palmipuudepüha kontsert toob Kaarli kirikusse Bachi suurteose - Johannese passiooni

Jeesus Kristuse Jeruusalemma saabumist tähistaval palmipuudepühal toimub Tallinna Kaarli kirikus J. S. Bachi suurteose Johannese passioon esitus. Ligi 200 lauljat ja muusikut ühendav kooslus esitab üht tähtsamat kristliku maailma teost 2. aprillil kell 17. 

Måneskini Riia kontsert kolis suurele Mežapark vabaõhuareenile

18. mail esineb fenomenaalne Itaalia rokkbänd Måneskin Riias ja kui esialgu pidi bänd üles astuma Riga Arenal, siis nüüd viiakse kontsert üle suurele Mežapark vabaõhuareenile. See tähendab, et on võimalik vastu tulla suurele nõudlusele piletite järele ning ühtlasi kindlustada ka tehniliselt ambitsioonikam show kui see siseruumides võimalik on.

Elagu tsirkus! Juba aprillis

Nii kutsutakse uut tsirkuseprogrammi, mis algab juba aprillis Unibet Arena juures ning reisib mööda Eestit kuni sügiseni 2023.

Ruutu10 ja MTÜ Peaasjad kutsuvad vaimse tervise improle

Üritusel näeb hoogsat, kaasavat ja naljakat improkomöödia etendust, kus Ruutu10 kogenud improviseerijad loovad lühikesi koomilisi improviseeritud sketše.

Septembris esineb Tallinnas Sharon Corr legendaarsest Iiri bändist The Corrs

Multiinstrumentalist ja auhinnatud laulja Sharon Corr toob oma soolokontserdiga meieni kaasahaarava iiri muusika. Kontserdil saab kuulda nii Sharoni soololugusid kui ka The Corrsi tuntud hitte nagu “The Radio”, “So Young”, “Runaway”. Sharon Corr esineb Alexela kontserdimajas 29. septembril.

Prime orchestra uue programmiga Rock sympho show

Kõlavad armastatud rokihitid sellistelt tegijatelt nagu System of a Down, Prodigy, Scorpions, Queen, AC/DC, Metallica, RHCP, Deep Purple, Depeche Mode, Eminem, Billie Eilish, Sam Smith, Wednesday OST.

Naiste võim? Ohtlikud naised raekoja kunstiteostel

Võiks arvata, et keskaegses raekojas ei ole naiste võimust põhjust rääkida. Mees on valitseja, sest ta on tark, tugev ja vapper. - Tark nagu Aristoteles või kuningas Saalomon, tugev nagu vägilane Simson, vapper nagu rüütel Tristan või kuningas Taavet.

NOËP - Staadionikontsert - piletid nüüd müügil

Äsja uue albumi “Move Your Feet” avaldanud NOËP annab 19. augustil A. Le Coq Arenal viimase kolmekümne aasta suurima kodumaise artisti kontserdi Eestis. 

'Ühega miljoneist' - õhtu 2 Quick Start'i lauludega

Käesoleval aastal saab Eesti legendaarne ansambel “2 Quick Start” 30 aastaseks ja sel puhul teevad muusikalise tänukummarduse neile lauljad Rolf Roosalu, Kaire Vilgats, Marvi Vallaste, Dagmar Oja ja Jelena Juzvik. Nad on kõik olnud suuremal või vähemal määral ansambli ja nende loominguga seotud, kui taustalauljad. 

Eros Ramazzotti annab maailmaturnee raames kontserdi Tallinnas

Eros Ramazzotti maailmaturnee "Battito Infinito World Tour" ja uue albumi ilmumine tähistavad artisti karjääris uut ajastut. Laulja esineb Eestis juba 9. mail ning suurejooneline kontsert leiab aset Tondiraba Jäähallis.

Algas piletimüük laskesuusatamise juunioride maailmameistrivõistlustele Otepääl

Järgmisel talvel võõrustab Eesti laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistluseid, mis peetakse 23. veebruarist 2. märtsini 2024 Otepääl Tehvandi Spordikeskuses. Piletimüük on avatud alates 14. veebruarist 2023.

Beach Grind 2023

Kunagi kui alustasime, oli üks meie ühine sõber vähe entusiastlikum ja täiesti veendunud, et peame vastu vaid paar aastat. Aga siin me nüüd oleme…10 aastat hiljem, suuremad ja tugevamad kui kunagi varem. Valmis kruiisima läbi Pärnu suve parima nädalavahetuse nagu tõelised suveeksperdid, käed püsti ja naeratus näol.

Maksim Galkin suure soolokontserdiga

15. septembril 2023 a. esineb Tallinnas, Alexela kontserdimajas, oma uue kontserdikavaga humorist, showmees ja paroodiameister Maksim Galkin.

Tallinna Linnateatris jõuab lavale uus läti näidend, mis käsitleb pimedate elu

Salme Kultuurikeskuse väikesel laval esietendub 11. veebruaril Läti uue põlvkonna näitekirjaniku Rasa Bugavičute-Pēce näidend „Poiss, kes nägi pimeduses“. Tegu on mullu lavakunstikooli lõpetanud Marta Aliide Jakovski esimese lavastusega Tallinna Linnateatris.

Kevadine Jazzkaar tutvustab tähelepanuväärsemaid artiste hetke jazzmuusika

23.–30. aprillini toimuv 34. Tallina Rahvusvaheline festival Jazzkaar kuulutas välja oma põhiprogrammi – kavas on üle 30 kontserdi ja esinevad 17 maa muusikud. Jazzkaare programm annab ülevaate, kes on A&O tänases kodumaises ja rahvusvahelises jazzmuusikas, lisaks on fookuses meie heliloojate uudislooming, põnevad eriprojektid ja uued albumid.

Calum Scott uue kavaga suvel Noblessneri Valukojas

“Britain’s Got Talent” saatest tuule tiibadesse saanud inglise laulja ja laulukirjutaja Calum Scott tuleb oma uue tuuri raames tagasi Eestisse. Värske kava sisaldab nii uusi lugusid kui ka tuntud hitte nagu “You Are The Reason” ja “Dancing On My Own”. Calum Scotti teist albumit tutvustav “Brides World Tour” jõuab meieni 13. juulil Noblessneri Valukojas. ​​​​​​

Ugala proovisaali jõudis Shakespeare'i romantiline komöödia 'Kaheteistkümnes öö'

Esimese lugemiseni jõudis Ugala hooaja viimane suure saali lavastus - William Shakespeare’ i romantiline komöödia “Kaheteistkümnes öö", mille lavastab teatri loominguline juht Tanel Jonas. Lavastuse kunstnik on Kristjan Suits (Tallinna Linnateater). Lavastus esietendub Ugala suurel laval 6. aprillil.

Galakontserdid 'Vana laul ei roosteta' - Karl Madis, Mait Maltis, Ivo Linna, Meelis Punder & Ansambel Horoskoop

Aeg kaob, laulud jäävad. Vähemalt  kõikide nende aegumatute hittide kohta saab kindlasti nii öelda, mis kõlasid kolmel nostalgilisel õhtul Eesti kaunimates kontsertsaalides ning publiku soovidele vastu tulles kõlavad ka neljal kaunil suveõhtul Eesti eri paigus.

Alika @ Fotografiska

Veidi enam kui aasta eest tekkisid esimesed märgid, et Eesti muusikamaastikule on kerkimas värske, omanäoline ja võimsa häälega noor naisartist. Tänaseks on võidetud superstaari tiitel ning saadud nominatsioon EMA auhindadel.

Tallinna Linnateatri repertuaari lisandub sel hooajal veel seitse uuslavastust

Hooaja teine pool tuleb Tallinna Linnateatris otsinguline ja tihe, repertuaari lisandub seitse uut lavastust.

Endla Küünis esietendub 'Dip'

Endla Teatri Küünis esietendub 28. jaanuaril kell 19.00 eksistentsiaalne realism „Dip“. Autori ja lavastaja Toomas Saarepera sõnul on prooviprotsessist näha, et see lugu hakkab mängimise käigus ja ümbritseva maailma muutudes heas mõttes oma elu elama, kuivõrd ükski autorikaitse reegel säärast tegevust ei piira ja näitlejatele on jäetud ruumi improvisatsiooniks.

Pink Floyd, Queen, Deep Purple, Metallica, AC/DC jne parimate hittidega tuleb esmakordselt Eestisse 'Rock the Opera'

Dirigent Friedemann Riehle koostas selle kava, mis on täiuslik koostöö klassikalise- ja rockmuusika vahel. Antud kava debüteeris Viini Riigiooperis ja mida on sellest ajast peale mängitud enam kui 100-s kontserdipaigas üle Euroopa.

Esimest korda tuleb Eestisse klounide pantomiimiteater Mimirichi etendusega 'Paberishow'

12. mail toimub Vene Kultuurikeskuses meeletult rõõmsameelne „Paberishow“, mis rõõmustab igas vanuses vaatajaid üle maailma, olenemata räägitavast keelest – etendus toimub klounikeeles, mis on kõigile tuntud ja arusaadav. Sõnu pole! Ainult emotsioonid!

Pühajärve jaanituli 2023 esinejad on selgunud

Pühajärve jaanituli 2023 esinejad on selgunud! Eesti suurimat suvepüha tulevad tähistama maailma tantsumuusika tipud eesotsas Showtekiga.

Bi-2 esineb Tallinnas 10. septembril 2023

Grupp esineb Tallinnas uuel kuupäeval, 10. Septembril 2023 Saku Suurhallis.

Kevadise Jazzkaare Grammy nominentidest esimesed esinejad

34. Tallinna rahvusvaheline festival Jazzkaar 2023 toimub 23.-30. aprillini tuues siia põnevaid esinejaid nii Euroopast kui ka Ameerikast ning tutvustades Eesti tähelepanuväärsemaid jazzmuusikuid. Esimesed väljakuulutatud artistid on 5-kordne Grammy nominent The Baylor Project ning 6-kordne Grammy nomiment, legendaarne kitarrist Mike Stern oma bändiga. Kiirematele on piiratud koguses piletid 50% soodsamad ja festivalipass erihinnaga!

Torma Jaanituli 2023 - nüüd müügil

Soodushinnaga piletid müügil kuni 31.12.22.

Positivus Festival 2023

Positivus festivali esimeseks peaesinejaks on kinnitatud üks maailma kuulatuim artist ja see ei ole keegi muu kui Sam Smith, kes vallutab praegu maailma oma viimase superhitiga „Unholy“ ja on teel kuulajate poole uue albumiga. Üle 70 miljoni kuulajaga kuus kuulub Sam Smith maailma 10 enimkuulatud artisti hulka ning esineb 15. Postivus festivalil laupäeval, 15. juulil. Festivali piletid on saadaval aadressil www.positivusfestival.com ja Piletilevis.

Rokkmuusika sümbol Scorpions esineb tuleval suvel suurkontsert Tallinna Lauluväljakul

Võimsate hard rock hittide ja klassikaks saanud rokkballaadide suurmeister Scorpions annab maailmaturnee raames 17. juunil kontserdi Tallinna Lauluväljakul. Viimati kümme aastat tagasi Eestis esinenud muusikalegend toob kaasa oma siiamaani võimsaima live-produktsiooni.

Eestlaste jaanituli Soomes 2023

Kohtume 10. juunil Eestlaste jaanitulel Soomes, Vihtis, nagu eelmiselgi aastal! Nii vanu kui uusi sõpru ootame seda mõnusat suveõhtut nautima, sest üles astuvad armastatud artistid - SMILERS, SHANON, KOIT TOOME & GETTER JAANI ning AG. Üllatusi artistide nimekirja on veel lisandumas!

Cirque du Soleil uus suurejooneline etendus OVO jõuab Eestisse

Cirque du Soleil annab teada, et juuni alguses etendab tsirkus Tallinnas oma kõige kaasahaaravamat ja värvikirevat akrobaatilist näitemängu OVO.

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Suvelavastus 'Korvpall on saatanast' nüüd müügil

„Korvpall on saatanast“ on lavastus korvpallist, armastusest, usaldusest ja keerulistest valikutest. Lavale jõudvates tegelastes saavad vaatajad ära tunda omaaegseid legende nagu Tammiste, Krikun, Lipso jpt.

The Weeknd: After Hours til Dawn Tour - nüüd müügil

Lõppeva aasta enim auhindadele nomineeritud popstaar The Weeknd avalikustas oma maailmaturnee „After Hours Til Dawn“ järgmised, 2023. aasta sihtpaigad ning nende hulgas on ka Tallinn. The Weeknd astub esmakordselt Eestis üles 12. augustil 2023.

Augustibluus tuleb taas

Festival Augustibluus tegi teatavaks toimumiskuupäevad ning avas festivalipasside eelmüügi.  Eeloleval suvel 4.–6. augustini toimuv Augustibluus toob Haapsallu tippklassi artiste nii Ameerikast kui Euroopast, põnevaid eriprojekte ning kodumaise bluusiparemiku. Festivali peetakse juba 29. korda.

Tänasest on müügil WRC Rally Estonia 2023 pääsmed

Rally Estonial on suur au ja privileeg taaskord suurriikide ja pikkade traditsioonidega korraldajate kõrval kuuluda hooajaeelsesse ametlikku MM-kalendrisse. Juba neljandat aastat järjest korraldatakse Eestis autoralli MM-etapp ning WRC Rally Estonia 2023 sõidetakse Tartus ning Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ja Mustvee valla teedel 20.-23. juulini. 

Imagine Dragons esineb 2023 suvel Vilniuses

Piletid müügil alates 1. detsembrist kell 10.00 www.piletilevi.ee.

Retrobest Festival 2023 - piletid nüüd müügil

Eesti suurima stiilipeo Retrobest peaesineja on Ricchi E Poveri ning festivalile annab võimsa avapaugu Anne Veski koos saatebändiga.

Šoti folkmuusik Nathan Evans astub üles Viru Folgi pealaval 11. augustil 2023

Nathan Evans, Šoti muusik, kes on praegu vaieldamatult kuulsaim meremeeste laulude ehk shanty'de esitaja, annab kontserdi Briti saarte kultuuri tutvustava festivali Viru Folk pealaval 11. augustil 2023 kell 22.00.

Saksa sündipopi suurkuju Camouflage esineb Eestis

Järgmise aasta 27. oktoobril annab Alexela Kontserdimajas tuuri „Rewind To The Future and goodbye” raames kontserdi Saksa süntpopi legend Camouflage, keda tuntakse lugude “The Great Commandment”, “Love Is A Shield”, “Suspicious Love”, “Bad News”, “X-Ray” ja “Me And You” järgi. 

Publiku tungival soovil esineb Haapsalu Itaalia Muusika Festivalil taas 'Felicita' laulja Al Bano - piletimüük algab kolmapäeval

Piletid tulevad müügile kolmapäeval, 26. oktoobril kell 9.00. Haapsalu Itaalia Muusika festivalikülastajate palvele vastu tulles saab uuel aastal Haapsalu piiskopilinnuse hoovis kuulda taas Al Bano esituses legendaarseid hitte “Felicita”,  "Ci Sara" ja "Tu Soltanto Tu", mis on romantilise itaalia muusika sünonüümid. 

Ansamblist One Direction tuntud Louis Tomlinson esineb järgmisel aastal Tallinnas

Jah, sa lugesid seda õigesti! Maailmakuulsa poistebändi One Direction liige Louis Tomlinson külastab tuleval sügisel oma „Faith in The Future“ tuuri raames Balti riike ning avakontsert toimub 5. septembril Tallinnas, Saku Suurhallis. 

Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023

Bändi ainuke Baltimaade kontsert toimub 6. augustil Tallinna Lauluväljakul. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.

Algas Rammsteini Leedu kontserdi piletimüük

Saksa bänd Rammstein naaseb Leetu oma seni kõige suurejoonelisema vabaõhu-show’ga. Rammstein esineb Vilniuses Vingise pargis 22. mail 2023. See on bändi 2023. aasta Euroopa staadioniturnee esimene kontsert.

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Måneskini kontserdi lisapiletid tulevad müüki täna kell 10.00

19. mail 2023 esineb globaalne muusikafenomen ja Eurovisiooni võitja Måneskin Tallinnas, Saku Suurhallis oma esimese maailmaturnee “Loud Kids” raames. Kontsert müüdi välja üsna kiirelt, kuid koostöös bändiga on täna võimalik müüki paisata piiratud koguses lisapileteid. Lisapiletite müük algab kell 10.00 Piletilevis.

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Tallinna Kammeorkester tähistab 30. sünnipäeva kontserdisarjaga

Tallinna Kammerorkester tähistab 30. sünnipäeva kontserdisarjaga „Kolm kontserti kolmekümnendaks“. Iga õhtu tõotab uut muusikaelamust ning kõigile kolmele kontserdile korraga on piletid soodsamad!

3. märtsil kell 19 „Kõrvaring V" (Viimsi Artiumis): Kontsert toob fookusesse erinevad loojanatuurid, keda siinmail varem pole elavas ettekandes esitatud. Sufjan Stevens ja Kareem Roustom - neist üks on tugevalt seotud popkultuuriga ja teine väljendab end sageli traditsioonide üleselt. Laval on Eesti Filharmoonia Kammerkoori naislauljad ja Tallinna Kammerorkester dirigent Tõnu Kaljuste juhatusel. Külalisena teeb kontserdil kaasa Valter Soosalu (harpeji, laul).

17. märtsil kell 19 „Sünnipäevakontsert" (EMTA kontserdi- ja teatrimajas): Eesti esiettekandele tuleb Erkki-Sven Tüüri „Deep Dark Shine“; kavas on ka Tüüri „Action. Passion. Illusion“ ning Vivieri „Lonely child" teoses teeb solistina kaasa särav sopran Yena Choi. Haydnilt ja Mozartilt esitavad Tallinna Kammerorkester ja dirigent Tõnu Kaljuste sümfooniaid, mis sünnipäevakontserdile kohaselt kannavad numbrit 30. 

25. märtsil kell 19 „Florian Donderer ja Tallinna Kammerorkester" (EMTA kontserdi- ja teatrimajas): Florian Donderer on enim tuntud kontserte juhatava kontsertmeistrina. Koos Tallinna Kammerorkestriga esitatakse Veljo Tormise ja Tõnu Kõrvitsa, Bartóki ja Haydni muusikat.
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti