logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Les Bohemes 'A Tribute to The Three Tenors'

Tenorite ansambel Les Bohemes Hispaaniast on tagasi, et anda aasta lõpus Eestis viis võrratut kontserti pühendusega kolmele võimsale tenorile - Jose Carreras, Placido Domingo ja Luciano Pavarotti.

'Kummardus Sulle, Queen' Alika, Koit Toome, Ott Lepland ja Madis Arro

See naistepäev tuleb rajumalt kui kunagi varem, sest neli fantastilist lauljat koos saatebändiga teevad kummarduse läbi aegade ühele kuulsaimale ning edukaimale bändile Queen.

Tbilisi riikliku Gribojedovi nimelise teatri külalisetendused (Gruusia)

Eripakkumine: kõikidele piletidele 20% allahindlus

Aed elab edasi

Juba selle nädala reedel, 29. septembril, rändavad Vene Teatri Kirsiaia puukesed oma uutesse kodudesse.

Sügistuuril musitseerivad ning vestlevad Heino Tartes ja lõõtspillimängijatest sõbrad

​​​​​​​Eesti Pärimusmuusika Keskus viib sel aastal viie kontserdiga sügistuurile lõõtspillimaestro Heino Tartese ning tema kolleegid, kellega juhib kontsertkohtumistel vestlust teatrikriitik ja pedagoog Enn Siimer.

Üliedukas show 'Someone Like You - The Adele Songbook' toob taas Eestisse Adele'i suurimad hitid

Eesti publiku poolt ääretult palavalt vastuvõetud ja kõik eelmised esinemised Eestis väljamüünud kontsertkava "Someone Like You" naaseb üheks erakordseks õhtuks 27. märtsil Alexela Kontserdimaja lavale.

The Dire Straits Experience koos Chris White’ga toob Eestisse Dire Straitsi legendaarsed hitid

Legendaarse Dire Straitsi endine liige Chris White koos The Dire Straits Experience’ga toovad Alexela kontserdimaja lavale 18. veebruaril ühe maailma kuulsaima bändi loomingu. Õhtu jooksul tehakse läbivaade Dire Straitsi parimatest paladest, muuhulgas kõlavad hitid „Sultans of Swing“, „Money for Nothing“, „Private Investigations“ ja paljud teised. 

Ville Valo – Neon Noir tuur 2024

Kultusliku soome bändi "HIM" liider Ville Valo tuleb Eestisse! Ülemaailmse tuuri "Neon Noir Tour" kontsert toimub Tallinnas 2024. aasta 17. aprillil Helitehases. Tuuri kontsertidel tutvustab Ville Valo oma uusimaid soololaule albumilt "Neon Noir" ning esitab legendaarse bändi "HIM" loomingut.

Esmakordselt Tallinnas Kataloonia Rahvusballett vapustava jõuluetendusega 'Pähklipureja'

Ballet de Catalunya – see on balletitrupp, millesse kuulub silmapaistev kunstiline meeskond rahvusvaheliselt tunnustatud tantsijatest, õpetajatest ja koreograafidest, tantsumaailma professionaalidest.

Corelli Music / Hooaja avakontsert. Aastaajad

Corelli Music avab uue hooaja kontsertidega AASTAAJAD, et tähistada suure itaalia barokkhelilooja Antonio Vivaldi 345. sünniaastapäeva.

Meie peakontor nüüdsest Tallinna kesklinnas!

Piletilevi Groupi uus kontor asub alates 1. septembrist Tallinna kesklinna tuiksoonel, aadressil Maakri 23 A.

2. septembril esietendub Tallinna Linnateatris Andres Noormetsa 'Lear'

2. septembril esietendub Tallinna Linnateatris selle hooaja esimene lavastus, William Shakespeare’il põhinev „Lear“, mille toob publiku ette Ugala lavastaja Andres Noormets. Shakespeare’i üks kuulsamaid tragöödiaid jutustab kuningas Learist, kelle läbimõtlemata otsus riik oma tütarde vahel ära jagada tõukab kogu maa konfliktide keerisesse.

Nils Frahm esineb sügisel Tallinnas / piletid nüüd müügil

17. oktoobril esineb Tallinnas Alexela Kontserdimajas üks maailma tuntumaid ja hinnatumaid nüüdismuusikuid, klaveriuuendaja, elektrooniliste helimaalingute meister ja rahvusvahelise Piano Day asutaja Nils Frahm. Tegu on mitmekülgse muusikalooja tänavu juunis alanud maailmatuuri kontserdiga.

Kirjanduslik-muusikaline kompositsioon Saša Tšornõi luulele 'Sõnast sündinud muusika'

Rahvusvahelisele muusikapäevale pühendatud muusikamaratoni programmi raames kutsub Vene Kultuurikeskus kirjanduslik-muusikalisele õhtule „Sõnast sündinud muusika“, mis toimub 1. oktoobril kell 17 Väikeses saalis.

25. augustil esietendub Bertolt Brechti näidend 'Kolmanda impeeriumi hirm ja viletsus'

Etendus puudutab meile kõigile olulisi teemasid - inimese ja ühiskonna suhted kriitilistel aegadel, vastutus ja vaikimine, inimelu väärtus ja selle devalveerumine. Tänaseks on kirjandusklassikust saanud sõna otseses mõttes meie silme all võib-olla praeguse aja kõige aktuaalsem autor. Võib öelda, et Brecht nägi ühiskonnast läbi ja tal polnud illusioone.  

Sügisjazzi avakontserdiga tähistame 'Eesti jazzi ema' Anne Ermi 80. juubelit

Jazzkaare kontserdihooaeg Sügisjazz 2023 toob septembris ja oktoobris publikuni plaadiesitluskontserdid, Kirke Karja interpretatsiooni Paul Hindemithi muusikast ning Anne Ermi juubeli tähistamise Estonian Voicese kontserdiga. 

Frédéric Chopini mälestuspäeva kontsert

Vene Kultuurikeskus jätkab suurte heliloojate sünni- ja mälestuspäevadele pühendatud kontsertide sarja.

Boney M and Liz Mitchell - The Original Lead Singer

Boney M Tallinnas - ainult 1 originaalse legendaarse grupi kontsert. Boney M juhtiv solist Liz Mitchell laulab kuulsamaid hitte: Rasputin, Sunny, Rivers of Babylon jt.

Legendaarne 80ndate bänd Secret Service esineb Tallinnas ja Tartus - homme algab avalik müük

Secret Service on legendaarne 1980ndate bänd, mida imetlevad endiselt miljonid fännid üle maailma. New wave’i, popmuusika ja sündipopi elemente ühendava Rootsi bändi Secret Service hitid olid eelmise sajandi klassika.

Rahvusvaheline noore vaataja teatri festival NAKS 2023

Festival NAKS toimub 2. – 4. novembril 2023 kahe riigi piirilinnas, Valgas. ​​​​​​ Festivali fookuses on elu äärealadel ja kiusamine. NAKS festivalil on võimalik näha parimat valikut lastele ja noortele mõeldud professionaalset teatrit nii Eestist kui ka kaugemalt.

Piletilevi Group laieneb Tšehhi

Hiljuti Rumeenia suurimast piletimüügikeskkonnast Bilete.ro enamuse ostnud Baltimaade juhtiv piletimüüja Piletilevi Group jätkab laienemist lähiturgudel, omandades enamuse Tšehhi turuliidrist GoOut.net-ist.

Bad Boys Blue esineb sügisel Tallinnas

Sütitav pidu NOSTALGIE stiilis!

Üleemaailmset edu nautiv kontsertetendus 'Piaf! The Show' toob Eestisse Edith Piafi loomingu

4. jaanuaril saab Alexela Kontserdimajas näha ja kuulda üht Prantsuse edukamat showd – "PIAF ! THE SHOW". Kahes osas toimuv kontsertetendus jutustab loo lauljatar Edith Piafi karjäärist tema unustamatute laulude kaudu läbi vaimustava lauljatari Nathalie Lermitte. Show’d on üle maailma etendatud rohkem kui 600 korda viiekümnes riigis ning müüdud rohkem kui miljon piletit.

Mgzavrebi esineb Tallinnas imelise kontserdiga

Mgzavrebi on Gruusia üks populaarsemaid muusikakollektiive. Grupi fännid on seda sündmust kaua oodanud – 22. oktoobril annab Mgzavrebi Tallinna klubis Helitehas (Madara 22a) suure kontserdi.

Ugala 104. hooaja avavad kaks lavastust korraga

Ugala teatri 104. hooaja avavad 16. septembril kaks uuslavastust. Suurel laval jõuab publiku ette Tennessee Williamsi maailmakuulus näidend “Tramm nimega Iha” Karl Koppelmaa lavastajakäe all. Väikeses saalis jõuab 16. septembril lavale Tanel Jonase lavastus “Meie klass”.

Piletilevi uus müügipunkti ja internetipoe teenustasu hakkab kehtima alates 19. juulist

Anname teada, et Piletilevi müügipunkti ja internetipoe teenustasu on alates 19. juulist 1,50€ pileti kohta. Teenustasu muutusega kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu. 

Kontsertide tipphooaeg on käes: turvalist ostlemist

Kuna menukate kontserditega kaasnevad sageli ka mitte nii heade kavatsustega loodud hõlptuluskeemid, tuletame allpool meelde, miks ei ole kunagi hea mõte osta oma pileteid järelturult.

Sisselogimise muudatus Piletilevi keskkonnas

Piletilevi keskkonna sisselogimise süsteem uueneb alates 30. maist ja seoses sellega saab Sinu kasutajanimeks Sinu e-maili aadress. 

HND plaadi esitlus

​​​​​​​Legendaarne HND annab vaid ühel õhtul, 14.oktoobril klubis Helitehas, uue albumi kontsertshow! Lisaks HND l astub laval üles ka ERIKÜLALINE! 

Heidy Tamme 80 galakontsert-show 'Aeg annab...'

Igihalja Heidy Tamme helisev hääl paneb ka eakamaid kuulajaid tundma, et nad on noored (kas endiselt või taas), sest Heidy hääl talletus nende mällu ja sai osaks nende elus juba varakult. Nii ongi Heidy neile kui uks nooruspõlve, meenutamaks ammuseid ilusaid aegu ja mõistmaks, kui palju on läbi elatud ja kogetud - ja ikka on Heidy laul taustaks kõlanud nagu ka nüüd ja praegu.

Fear Factory - DisrupTour 2023

Legendaarsed raskemetalli hiiud bändist Fear Factory annavad Tallinnas 15. detsembril 2023 kauaoodatud kontserdi. Üritus toimub Helitehases, kavas on unustamatu õhtu täis toorest energiat. Fear Factory kontserdi erikülaliseks on Butcher Babies (Los Angeles) ja soojendab IGNEA (Ukraina), oodata on veel üht soojendusesinejat.

Sixx Paxx - Magic Tour 2023

The SIXX PAXX on hingemattev meeste erootiline etteaste, fantaasiad ja kujutlusvõime tekitavad südamekloppimist ja pööraseid emotsioone! 

Dagö 25 Suur sünnipäevapidu Alexela Kontserdimajas

Olete väga oodatud üheskoos tähistama meie esimest ja viimast juubelit 20. oktoobril Alexela Kontserdimajja. Valmistame ette erilise kava ainult selleks õhtuks!

'Dissonantsed' - lugu dissidendi saatusest totalitaarses ühiskonnas

20. juulil esietendub Viimsi Artiumis Elmo Nüganeni lavastus “Dissonantsed”, mis põhineb Tom Stoppardi näidendil “Every Good Boy Deserves a Favour”.

Till Lindemann esineb Tallinnas

Eelismüügi algus 04.05 07:00 Avaliku müügi algus 06.05 10:00

Voca People (Iisrael) uue programmiga 'Cosmic Tour'

​​​​​​​Üle 100 kõigi aegade lemmikhiti alates Elton Johnist kuni Beyonce'i, Stevie Wonderi, Bruno Marsi ja paljude teisteni! Teie lemmikmuusikat esitatakse acapella, instrumentideks vaid vokaal ja beatboxi kunst, mis loob terve orkestri kõla kuulsal VOCA PEOPLE moel.

Eestis mitu korda täissaalidele esinenud maailma edukaim koor Gregorian külastab meid taas oma uue kontserttuuri 'Pure Chants' raames

Ülimenukas Saksamaalt pärit Gregorian on tuntud kirikliku gregoriaani laulust inspireeritud pop- ja rokklugude poolest, mis pole 20 aasta jooksul jätnud külmaks ühegi kontserdi publikut. Ebamaised helikeeled ühes võimsa produktsiooniga annavad edasi meeldejääva kontsertelamuse nii helis kui pildis. Gregoriani uue albumi kontserti “Pure Chants” saab näha 1. detsembril Alexela kontserdimajas.

ABBA Chique esineb aasta lõpus kontserdiga 'Happy New Year' ka Jõhvis

Maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique annab Eestis neli suurt aastavahetuse kontserti ning 27. detsembril saab kontserti kuulama tulla Jõhvi kontserdimajja.

Prime orchestra uue programmiga Rock sympho show

Kõlavad armastatud rokihitid sellistelt tegijatelt nagu System of a Down, Prodigy, Scorpions, Queen, AC/DC, Metallica, RHCP, Deep Purple, Depeche Mode, Eminem, Billie Eilish, Sam Smith, Wednesday OST.

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Saksa sündipopi suurkuju Camouflage esineb Eestis

Järgmise aasta 27. oktoobril annab Alexela Kontserdimajas tuuri „Rewind To The Future and goodbye” raames kontserdi Saksa süntpopi legend Camouflage, keda tuntakse lugude “The Great Commandment”, “Love Is A Shield”, “Suspicious Love”, “Bad News”, “X-Ray” ja “Me And You” järgi. 

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Tallinna Linnateatri 59. hooajal ootab ees 10 esietendust

Tallinna Linnateater alustab oma 59. hooaega, mis on täis hulgaliselt põnevaid uuslavastusi. Esialgu on teatril plaanis kümme eriilmelist esietendust. Nende hulka jääb nii kirjandusklassikat kui ka värsket dramaturgiat erinevatest riikidest, samuti originaalloomingut ja isegi üks kontsert.

Hooaja esimene esietendus „Lear“ jõuab publikuni Salme Kultuurikeskuse suurel laval juba 2. septembril 2023. Andres Noormets on teinud Shakespeare’i suurest näitemängust „Kuningas Lear“ oma ülekirjutuse, jäädes truuks autori süžeele, kuid loobunud värsist. Lavastaja ja kunstnik Andres Noormets (Ugala), lavastusdramaturg Esko Salervo, kostüümikunstnik Maarja Viiding, valguskunstnik Margus Vaigur (Endla), muusikaline kujundus Andres Noormets ja Hans Noormets, lavavõitlus Indrek Sammul. Osades Rain Simmul, Evelin Võigemast, Ursula Ratasepp, Mari Jürjens (külalisena), Indrek Ojari, Indrek Sammul, Egon Nuter, Mikk Jürjens, Priit Pius, Kait Kall (külalisena) ja Kristo Viiding (Eesti Draamateater).

 7. oktoobril 2023 esietendub Salme Kulutuurikeskuse väikesel laval Markus H. Ilvese „Metazoa“. Lavastus sünnib proovide käigus koostöös trupiga, koos uuritakse kannatusi ja raskusi ning  enesearengu ja kasvamise võimalust nende käigus, samuti helgust ja huumorit, mis võivad isegi kannatusest midagi väga ilusat välja meelitada. Lavastaja Markus H. Ilves, kunstnikud Joel Väli ja Kadi Sink, valguskunstnik Emil Kallas, helikujundus Arbo Maran ja Markus H. Ilves. Osades Simo Andre Kadastu, Jan Ehrenberg, Maris Nõlvak ja Anu Lamp.

Taago Tubina lavastajadebüüt Linnateatris näeb ilmavalgust 4. novembril 2023, kui esietendub „Nõusolek“ (autor Nina Raine) . Tegu on kaasaegse suhtedraamaga, mille eluline dialoog paneb vastamisi erinevate osapoolte tõlgendused, tõstatab küsimusi tegeliku õigusemõistmise võimalikkuse üle. Lavastaja Taago Tubin (Ugala), tõlkija Erkki Sivonen, kunstnik Kristjan Suits, helilooja Vootele Ruusmaa, muusikalised kujundajad Taago Tubin ja Vootele Ruusmaa, valguskunstnik Emil Kallas. Osades Kaspar Velberg, Sandra Uusberg, Tõnn Lamp, Hele Kõrve, Märt Pius, Maiken Pius ja Külli Teetamm.

Diana Leesalu lavastus „Esietendus“ jõuab lavale Hobuveskis 18. novembril 2023. Diana Leesalu ja Kaarel Väljamäe on saanud selle teatriteksti loomiseks inspiratsiooni John Cassavetese 1977. aasta filmist „Opening night”, mille peategelane, hinnatud näitlejanna hakkab loomeprotsessis kaotama piiri päriselu ja väljamõeldu vahel. Lavastaja Diana Leesalu, kunstnik Annika Lindemann, koreograaf Tatjana Jakobson. Osades Elisabet Reinsalu, Argo Aadli, Alo Kõrve, Emma Tross (külalisena), Epp Eespäev, Andero Ermel, Anne Reemann jt

Sügistalvel üllatab Linnateater aga kontserdiga. „Õhtu rannal. Valter Ojakäär 100“ kõlab 20. novembril ja 6. detsembril Salme Kultuurikeskuses, 23. novembril Vanemuise kontserdimajas, 5. detsembril Jõhvi kontserdimajas, 9. detsembril Pärnu kontserdimajas. Meenutamaks suurt muusikameest tema 100. sünniaastapäeval toovad Linnateatri näitlejad ja VHK orkester sel hilissügisel publiku ette valiku Ojakääru loomingust. Muusikajuht Riina Roose, dirigent Rasmus Puur, kunstnik Kristjan Suits, produtsent Jüri Leiten. Esitajad Hele Kõrve, Sandra Uusberg, Evelin Võigemast, Andero Ermel, Indrek Ojari, Rain Simmul, Mart Toome, Kaspar Velberg ja Vanalinna Hariduskolleegiumi orkester.

Uus aasta algab Linnateatri näitleja Jan Ehrenbergi lavastajadebüüdiga: „Kolemees“ (autor Marius von Mayenburg) esietendub Salme Kultuurikeskuse väikesel laval 27. jaanuaril 2024. Kerge huumori varjus uurib ühteaegu naljakas ja salapärane tekst kaasaja ideaale ja ühiskonna allhoovusi. Saksa keelest on näidendi tõlkinud Olev Mengel. Lavastaja Jan Ehrenberg, kunstnik Joel Väli. Osades Priit Pius, Maiken Pius, Argo Aadli ja Simo Andre Kadastu.

Aasta jätkub debüütidega, kui Salme Kultuurikeskuse väikesel laval esietendub 17. veebruaril 2024 „Tikud“ – Johan Elmi esimene lavastajatöö Linnateatris. „Tikud“ on magusvalusalt poeetiline näidend lihtsatest, esmapilgul eesmärkideta inimestest, kes heitlevad masendusele alla andmise ning oma eksistentsi olulisusele kinnituse otsimise vahel. Autor Konstantin Stešik, vene keelest tõlkinud Maria Klenskaja, toimetas Johan Elm. Lavastaja Johan Elm, kunstnik Eugen Tamberg. Osades Indrek Sammul, Mart Toome, Märt Pius, Külli Teetamm ja Anne Reemann.

Markus H. Ilvese teine lavastus sel hooajal – „Kiilaspäine lauljanna“ (autor Eugène Ionesco) – jõuab publikuni Hobuveskis 2. märtsil 2024.  Absurditeatri ühe võtmeteksti tegelaste vestlused koosnevad suuresti möödarääkimistest, kordustest, jaburatest vaidlustest ja tühjadest käibetõdedest, mille käigus sünnib koomiline paroodia, tõstatades samas teravaid küsimusi tõelise, siira suhtluse võimalikkusest inimeste vahel. Lavastaja Markus H. Ilves, kunstnik Joel Väli. Osades Kaspar Velberg, Elisabet Reinsalu, Mikk Jürjens, Evelin Võigemast, Ursula Ratasepp ja Tõnn Lamp.

23. märtsil 2024 esietendub Salme Kultuurikeskuse väikesel laval Linnateatri näitleja Priit Piusi elu teine lavastajatöö „Annapurna“. Ameerika näitekirjaniku Sharr Whfite’i näidend räägib ühe purunenud perekonna loo, mis on ühtaegu naljakas ja nukker, kus mängulaual on korraga nii armastus, kaotus, keerulised suhted, valusad mälestused kui ka rahu tegemine minevikuga. Lavastaja Priit Pius, kunstnik Joel Väli, tõlkinud Kristiina Jalasto. Osades Andres Raag ja Piret Kalda.

Viimane uuslavastus sel hooajal, „Novecento“ (autor Alessandro Baricco) esietendub 6. aprillil 2024 Hobuveskis. 1994. aastal kirjutatud näitemäng räägib loo Ameerika ja Euroopa vahel seilanud luksuslaeva džässorkestri virtuoossest muusikust, kes legendi järgi kunagi kuivale maale polnud astunud. Lavastaja Diana Leesalu, tõlkija Vahur-Paul Põldma, kunstnik Martin Mikson, valguskunstnik Priidu Adlas, helilooja ja muusikaline kujundaja Ardo Ran Varres, helikujundaja Arbo Maran, koreograaf Ingmar Jõela. Mängib Jan Ehrenberg.
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osta pilet Lear PopulaarnePopulaarneLear Salme Kultuurikeskuse suur lava
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti