logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Sõbralikud teatridiilid 8.-11. veebruarini

Saabuva sõbrapäeva puhul rõõmustame teatrisõpru sõbralike teatridiilidega. 8.-11. veebruarini on Endla Teatri etenduste (sh väljasõiduetenduste) piletid -30%. Valida saab kuni mai lõpuni toimuvate etenduste seast.

Ugala proovisaali jõudis Shakespeare'i romantiline komöödia 'Kaheteistkümnes öö'

Esimese lugemiseni jõudis Ugala hooaja viimane suure saali lavastus - William Shakespeare’ i romantiline komöödia “Kaheteistkümnes öö", mille lavastab teatri loominguline juht Tanel Jonas. Lavastuse kunstnik on Kristjan Suits (Tallinna Linnateater). Lavastus esietendub Ugala suurel laval 6. aprillil.

Suur sõbrakuu loos

Sõbrakuu igal nädalal loosime pileteid ägedatele sündmustele! Sel nädalal loosime ühele õnnelikule 2 pääset suurte sõprade Jarek Kasari ja Jaan Pehki meeleolukale kontserdile "Sõpra kanna süles".

Ugala teatripiletite soodusmüük 6.–11. veebruar

6.–11. veebruaril on piletid Ugala teatri etendustele 16 €, muusikal “Once” etendustele 22 €. Soodusmüügi hinnad kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres.

Naistepäeva galakontserdid 'Meestelt naistele'

Märtsikuu kulgeb ikka naistepäeva meeleolus ning Koit Toome, Karl-Erik Taukar, Kalle Sepp, Robert Linna ja ansambel Noorkuu tähistavad seda erilist tähtpäeva galakontsertidega „Meestelt naistele“ Moostes, Pärnus, Tallinnas ja Tartus.

Dnipro Academic Opera and Ballet Theatre 'Operett Mister X'

Armastuslugu laval, milles on absoluutselt kõike, mis vaatajale huvi pakub: keerukas süžee, lavatagused intriigid, erksad näitlejate kujundid, armuvalu, koomilised situatsioonid, suurejooneline ja ootamatu lõpp.

Galakontserdid 'Vana laul ei roosteta' - Karl Madis, Mait Maltis, Ivo Linna, Meelis Punder & Ansambel Horoskoop

Aeg kaob, laulud jäävad. Vähemalt  kõikide nende aegumatute hittide kohta saab kindlasti nii öelda, mis kõlasid kolmel nostalgilisel õhtul Eesti kaunimates kontsertsaalides ning publiku soovidele vastu tulles kõlavad ka neljal kaunil suveõhtul Eesti eri paigus.

Klaveripäev 2023 Eestis. Alexander Motovilov

19. märtsil kutsuvad pianist ja helilooja Alexander Motovilov ning keelpillitrio Tartus rahvusvahelist Klaveripäeva tähistama!

Autorilaulud Naistepäeval - Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand

Naistepäeval võib rõõmustada iseend või mõnda armast daami ühe ilusa kontserdiga. Kevad, rõõm, ilu ja armastus, miks mitte? Kadri Voorandil on mitmeid lummavaid armastuslugusid, mis kindlasti meele mõnusaks teevad.

Alika @ Fotografiska

Veidi enam kui aasta eest tekkisid esimesed märgid, et Eesti muusikamaastikule on kerkimas värske, omanäoline ja võimsa häälega noor naisartist. Tänaseks on võidetud superstaari tiitel ning saadud nominatsioon EMA auhindadel.

Tallinna Linnateatri repertuaari lisandub sel hooajal veel seitse uuslavastust

Hooaja teine pool tuleb Tallinna Linnateatris otsinguline ja tihe, repertuaari lisandub seitse uut lavastust.

Endla Küünis esietendub 'Dip'

Endla Teatri Küünis esietendub 28. jaanuaril kell 19.00 eksistentsiaalne realism „Dip“. Autori ja lavastaja Toomas Saarepera sõnul on prooviprotsessist näha, et see lugu hakkab mängimise käigus ja ümbritseva maailma muutudes heas mõttes oma elu elama, kuivõrd ükski autorikaitse reegel säärast tegevust ei piira ja näitlejatele on jäetud ruumi improvisatsiooniks.

Pink Floyd, Queen, Deep Purple, Metallica, AC/DC jne parimate hittidega tuleb esmakordselt Eestisse 'Rock the Opera'

Dirigent Friedemann Riehle koostas selle kava, mis on täiuslik koostöö klassikalise- ja rockmuusika vahel. Antud kava debüteeris Viini Riigiooperis ja mida on sellest ajast peale mängitud enam kui 100-s kontserdipaigas üle Euroopa.

Esimest korda tuleb Eestisse klounide pantomiimiteater Mimirichi etendusega 'Paberishow'

12. mail toimub Vene Kultuurikeskuses meeletult rõõmsameelne „Paberishow“, mis rõõmustab igas vanuses vaatajaid üle maailma, olenemata räägitavast keelest – etendus toimub klounikeeles, mis on kõigile tuntud ja arusaadav. Sõnu pole! Ainult emotsioonid!

Daniel Levi & Egert Milder Sõbrapäevakontsert

Sel sõbrapäeval, 14. veebruaril, annavad Daniel Levi ning Egert Milder oma bändidega ühe ütlemata sõbraliku kontserdi.

Tervitage Tallinnas Ukraina 'Superstaari' Verka Serduchkat

Alati noor ja särav Ukraina showbusinessi staar tuleb Tallinnasse kontserti andma. Üritus toimub 5. märtsil Alexela Kontserdimaja laval ning sellel on lausa kaks põhjust sütitav ja lõbus olla. Sest tegu pole vaid algava kevadega. Ukraina lemmik tähistab ka oma sünnipäeva.

Pühajärve jaanituli 2023 esinejad on selgunud

Pühajärve jaanituli 2023 esinejad on selgunud! Eesti suurimat suvepüha tulevad tähistama maailma tantsumuusika tipud eesotsas Showtekiga.

Bi-2 esineb Tallinnas 10. septembril 2023

Grupp esineb Tallinnas uuel kuupäeval, 10. Septembril 2023 Saku Suurhallis.

Kevadise Jazzkaare Grammy nominentidest esimesed esinejad

34. Tallinna rahvusvaheline festival Jazzkaar 2023 toimub 23.-30. aprillini tuues siia põnevaid esinejaid nii Euroopast kui ka Ameerikast ning tutvustades Eesti tähelepanuväärsemaid jazzmuusikuid. Esimesed väljakuulutatud artistid on 5-kordne Grammy nominent The Baylor Project ning 6-kordne Grammy nomiment, legendaarne kitarrist Mike Stern oma bändiga. Kiirematele on piiratud koguses piletid 50% soodsamad ja festivalipass erihinnaga!

Torma Jaanituli 2023 - nüüd müügil

Soodushinnaga piletid müügil kuni 31.12.22.

Positivus Festival 2023

Positivus festivali esimeseks peaesinejaks on kinnitatud üks maailma kuulatuim artist ja see ei ole keegi muu kui Sam Smith, kes vallutab praegu maailma oma viimase superhitiga „Unholy“ ja on teel kuulajate poole uue albumiga. Üle 70 miljoni kuulajaga kuus kuulub Sam Smith maailma 10 enimkuulatud artisti hulka ning esineb 15. Postivus festivalil laupäeval, 15. juulil. Festivali piletid on saadaval aadressil www.positivusfestival.com ja Piletilevis.

Rokkmuusika sümbol Scorpions esineb tuleval suvel suurkontsert Tallinna Lauluväljakul

Võimsate hard rock hittide ja klassikaks saanud rokkballaadide suurmeister Scorpions annab maailmaturnee raames 17. juunil kontserdi Tallinna Lauluväljakul. Viimati kümme aastat tagasi Eestis esinenud muusikalegend toob kaasa oma siiamaani võimsaima live-produktsiooni.

Eestlaste jaanituli Soomes 2023

Kohtume 10. juunil Eestlaste jaanitulel Soomes, Vihtis, nagu eelmiselgi aastal! Nii vanu kui uusi sõpru ootame seda mõnusat suveõhtut nautima, sest üles astuvad armastatud artistid - SMILERS, SHANON, KOIT TOOME & GETTER JAANI ning AG. Üllatusi artistide nimekirja on veel lisandumas!

Cirque du Soleil uus suurejooneline etendus OVO jõuab Eestisse

Cirque du Soleil annab teada, et juuni alguses etendab tsirkus Tallinnas oma kõige kaasahaaravamat ja värvikirevat akrobaatilist näitemängu OVO.

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Semjon Slepakov esineb Tallinnas

26 veebruaril laval Alexela kontserdimajas esineb Semjon Slepakov — terava huumori ja omanäolise stiili eest armastatud artist. Päevakohasus ja kordumatu esitusviis teevad tema iroonilis-sarkastilistest sketšidest YouTube'is miljonite vaatamistega hitid.

Suvelavastus 'Korvpall on saatanast' nüüd müügil

„Korvpall on saatanast“ on lavastus korvpallist, armastusest, usaldusest ja keerulistest valikutest. Lavale jõudvates tegelastes saavad vaatajad ära tunda omaaegseid legende nagu Tammiste, Krikun, Lipso jpt.

The Weeknd: After Hours til Dawn Tour - nüüd müügil

Lõppeva aasta enim auhindadele nomineeritud popstaar The Weeknd avalikustas oma maailmaturnee „After Hours Til Dawn“ järgmised, 2023. aasta sihtpaigad ning nende hulgas on ka Tallinn. The Weeknd astub esmakordselt Eestis üles 12. augustil 2023.

Endla Suures saalis esietendub muusikaline lastelavastus 'Tipp ja Täpp'

Endla Teatri Suures saalis esietendub laupäeval, 3. detsembril Uno Leiese lugudel põhinev muusikaline ja seikluslik lastelavastus „Tipp ja Täpp“. Legendaarsed telenukud Tipp ja Täpp on Endla Teatri lastelavastuses täies elusuuruses vahvad ja lõbusad tegelased, kelle päevad mööduvad mängides ja uusi asju välja mõeldes.

Augustibluus tuleb taas

Festival Augustibluus tegi teatavaks toimumiskuupäevad ning avas festivalipasside eelmüügi.  Eeloleval suvel 4.–6. augustini toimuv Augustibluus toob Haapsallu tippklassi artiste nii Ameerikast kui Euroopast, põnevaid eriprojekte ning kodumaise bluusiparemiku. Festivali peetakse juba 29. korda.

Ugalas esietendub spioonikomöödia '39 astet'

Sel laupäeval, 3. detsembril jõuab aasta viimasena uuslavastusena Ugala suurele lavale maailmas palju menu kogenud spioonikomöödia “39 astet”, mille toob publiku ette Sander Pukk. Mitmeid nimekaid auhindu võitnud lavastust “39 astet” on saatnud tohutu menu nii Broadwayl kui West Endis.  

Tänasest on müügil WRC Rally Estonia 2023 pääsmed

Rally Estonial on suur au ja privileeg taaskord suurriikide ja pikkade traditsioonidega korraldajate kõrval kuuluda hooajaeelsesse ametlikku MM-kalendrisse. Juba neljandat aastat järjest korraldatakse Eestis autoralli MM-etapp ning WRC Rally Estonia 2023 sõidetakse Tartus ning Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ja Mustvee valla teedel 20.-23. juulini. 

Imagine Dragons esineb 2023 suvel Vilniuses

Piletid müügil alates 1. detsembrist kell 10.00 www.piletilevi.ee.

Retrobest Festival 2023 - piletid nüüd müügil

Eesti suurima stiilipeo Retrobest peaesineja on Ricchi E Poveri ning festivalile annab võimsa avapaugu Anne Veski koos saatebändiga.

Šoti folkmuusik Nathan Evans astub üles Viru Folgi pealaval 11. augustil 2023

Nathan Evans, Šoti muusik, kes on praegu vaieldamatult kuulsaim meremeeste laulude ehk shanty'de esitaja, annab kontserdi Briti saarte kultuuri tutvustava festivali Viru Folk pealaval 11. augustil 2023 kell 22.00.

Legendaarne Henry Rollins esineb 18. veebruaril Vene kultuurikeskuses

18. veebruaril astub esmakordselt Eestis publiku ette Henry Rollins, kes on üle maailma tuntud kui näitleja, laulja, kirjanik, saatejuht. Ta on tuntud rollide eest filmides "Heat", "Lost Highway", "Johnny Mnemonic", "Wrong Turn 2" ning muidugi ka rockmuusikukarjääri kaudu.

Saksa sündipopi suurkuju Camouflage esineb Eestis

Järgmise aasta 27. oktoobril annab Alexela Kontserdimajas tuuri „Rewind To The Future and goodbye” raames kontserdi Saksa süntpopi legend Camouflage, keda tuntakse lugude “The Great Commandment”, “Love Is A Shield”, “Suspicious Love”, “Bad News”, “X-Ray” ja “Me And You” järgi. 

Publiku tungival soovil esineb Haapsalu Itaalia Muusika Festivalil taas 'Felicita' laulja Al Bano - piletimüük algab kolmapäeval

Piletid tulevad müügile kolmapäeval, 26. oktoobril kell 9.00. Haapsalu Itaalia Muusika festivalikülastajate palvele vastu tulles saab uuel aastal Haapsalu piiskopilinnuse hoovis kuulda taas Al Bano esituses legendaarseid hitte “Felicita”,  "Ci Sara" ja "Tu Soltanto Tu", mis on romantilise itaalia muusika sünonüümid. 

Ansamblist One Direction tuntud Louis Tomlinson esineb järgmisel aastal Tallinnas

Jah, sa lugesid seda õigesti! Maailmakuulsa poistebändi One Direction liige Louis Tomlinson külastab tuleval sügisel oma „Faith in The Future“ tuuri raames Balti riike ning avakontsert toimub 5. septembril Tallinnas, Saku Suurhallis. 

Tallinna Kammerorkester alustab uut sarja 'Kontsertmeistrid'

Neljapäeval, 20. oktoobril kell 19 esinevad Mustpeade maja Valges saalis Soome muusikaelu eestvedajad, tippviiuldajad Antti Tikkanen ja Minna Pensola. Tikkanen mängib Antonio Stradivari viiulil ning Pensola Stradivari õpilase Bergonzi viiulil, mille kuulsaim omanik on olnud USA viiuldaja Isaac Stern. Mõlema mängija pillid olid varem Soome dirigendi Paavo Berglundi omanduses.

Anne Paluver ikka veel 27! 

Uskumatu, aga Anne Paluver tähistab oma järjekordset juubelit ning saab juba… Stopp! Daamide vanusest ei ole viisakas rääkida, küll aga sellest, et Anne tunneb ennast ikka veel 27-aastasena, nagu oleks äsja lavakunstikooli lõpetanud.

Comedy Estonia & Mick Perrin Worldwide esitlevad... Dylan Moran - We Got This

'Komöödia Oscar Wilde' on tagasi oma uhiuue tuuriga.

Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023

Bändi ainuke Baltimaade kontsert toimub 6. augustil Tallinna Lauluväljakul. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.

Tallinna Linnateatris jõuab esmakordselt publiku ette Jaan Krossi 'Tiit Pagu'

8. oktoobril esietendub Salme Kultuurikeskuse suurel laval Tallinna Linnateatri ja EMTA Lavakunstikooli koostöölavastus „Tiit Pagu“. Jaan Krossi värssromaani on lavastanud Jaak Prints, mängivad lavakooli XXXI lennu tudengid.

Algas Rammsteini Leedu kontserdi piletimüük

Saksa bänd Rammstein naaseb Leetu oma seni kõige suurejoonelisema vabaõhu-show’ga. Rammstein esineb Vilniuses Vingise pargis 22. mail 2023. See on bändi 2023. aasta Euroopa staadioniturnee esimene kontsert.

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Måneskini kontserdi lisapiletid tulevad müüki täna kell 10.00

19. mail 2023 esineb globaalne muusikafenomen ja Eurovisiooni võitja Måneskin Tallinnas, Saku Suurhallis oma esimese maailmaturnee “Loud Kids” raames. Kontsert müüdi välja üsna kiirelt, kuid koostöös bändiga on täna võimalik müüki paisata piiratud koguses lisapileteid. Lisapiletite müük algab kell 10.00 Piletilevis.

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Tallinna Talvefestival tähistab Muusikute fondi PLMF 20. aasta juubelit ning toob Eestisse solistid Lõuna-Koreast ja Itaaliast

14.-21.02 toimuva XVI Tallinna Talvefestivali raames tähistab Muusikute fond PLMF suurejoonelisel galal 19.02 Estonia Kontserdisaalis oma 20. aastapäeva. Kõrvuti koos suurel hulgal Eesti tippsolistidega esinevad galal Tallinna Muusika- ja Balletikooli sümfooniaorkester  Jaan Otsa dirigeerimisel. Öhtut juhib Margit Kilumets. 18.02 Raekojas astuvad ülesse ooperisolistid Lõuna-Koreast ja Itaaliast. Heateoalgatus "Tõsta pilk ja ava süda" kutsub toetama Eesti Vähiliitu liikuva kompuutertomograafi ostmiseks. Festivali korraldab Muusikute Fond PLMF, kunstiline juht on Pille Lill.  

"Juubelifestivali hõngu on tunda nii festivali ettevalmistustöödes kui muusikutega suhtluses," ütleb PLMF looja ja kunstiline juht Pille Lill. "Estonia Kontserdisaali laval saab publik nautida suurel hulgal Eesti tippsoliste ning festivali kontserdid Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas, Tallinna Raekojas ja Rootsi-Mihkli kirikus aitavad praeguse aja meeleolu tõsta ning viia mõtted ilule ja armastusele." 

20. aastane PLMF on ainulaadne kodanikualgatuslik nähtus nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt ning on pühendunud eesti muusikute toetamisele vanusepiiranguid arvestamata. 
"Meie muusikaannete toetamine ja seeläbi eesti muusikaelu rikastamine on olnud minu missioon," ütleb Pille Lill. 


Festivali avakontserdil Rootsi-Mihkli kirikus 14.02 kl 18 rõõmustame linnaelanikke ja külalisi traditsiooniliselt vaba sissepääsuga kontserdiga "Noored talendid söbrapäeval", kus lavale astuvad Tallinna muusikakoolide noored anded. Mustpeade Majas 15.02 kl 18 esinevad Eesti parimad klaveriduod, Tallinna Raekojas 18.02 kl 18 ooperisolistid Itaaliast ja Lõuna-Koreast ning samas saalis lõpetab festivali 21.02 kl 18 keelpillikvartett Prezioso. 

Suurejoonelisel galal Estonia Kontserdisaalis 19.02 kl 17 esineb koos muljetavaldava hulga Eesti tippsolistidega Tallinna Muusika- ja Balletikooli sümfooniaorkester, dirigendipuldis Jaan Ots. Lavale tulevad pianistid Irina Zahharenkova ja Ralf Taal, viiuldajad Anna-Liisa Bezrodny, Sigrid Kuulmann ja Kristina Kriit, sopranid Pille Lill, Maria Veretenina, Kristina Vähi, Maria Listra ja Marion Melnik, metsosopranid Kadi Jürgens ja Annaliisa Pillak, tenor Oliver Kuusik, bariton Aare Saal, bass Pavlo Balakin, organist Tiia Tenno, saksofonist Virgo Veldi, trompetist Neeme Ots ning duo Andreas Lend (tšello) ja Allan Jakobi (akordion). Õhtut juhib armastatud teletäht Margit Kilumets.

Festival teeb kummarduse maestro Jaan Räätsale ning mitmetes kavades kõlab tema looming.
Alates 2006. aastast on festival pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas ja PLMF on selleks loonud heateoalgatuse “TÕSTA PILK JA AVA SÜDA”, mis sel korral kogub vahendeid Eesti Vähiliidule liikuva kompuutertomograafi ostmiseks. PLMF eraldab selleks 20% festivali piletitulust ning kutsume häid inimesi ja organisatsioone ostma nii festivali pileteid kui ka annetama: MTÜ Muusikute täiendõppe keskus, EE037700771003227591, AS LHV Pank, märgusõnaga „Tõsta pilk ja ava süda“.
Festivali kava on nähtav https://plmf.ee/et/xvi-tallinna-talvefestival/.
Piletid müügil hinnaga 10-30€ Piletilevis ja kohapeal.
Osta pilet XVI Tallinna Talvefestivali kontsert: Klaveriduod Kai Ratassepp ja Mati Mikalai; Nataly Sakkos ja Toivo Peäske / Piano duos XVI Tallinna Talvefestivali kontsert: Klaveriduod Kai Ratassepp ja Mati Mikalai; Nataly Sakkos ja Toivo Peäske / Piano duos Mustpeade maja, Eesti 11.20 - 51.20
Osta pilet XVI Tallinna Talvefestivali kontsert "Muusikasillad": Na Kyubo, Yesol Park, Massimiliano Viapiano, Piia Paemurru / Musical Bridges XVI Tallinna Talvefestivali kontsert "Muusikasillad": Na Kyubo, Yesol Park, Massimiliano Viapiano, Piia Paemurru / Musical Bridges Tallinna Raekoda, Eesti 11.20 - 51.20
Osta pilet Muusikute fondi PLMF 20. aastapäeva gala / Music Trust PLMF 20th anniversary gala Muusikute fondi PLMF 20. aastapäeva gala / Music Trust PLMF 20th anniversary gala Estonia Kontserdisaal, Eesti 16.20 - 51.20
Osta pilet XVI Tallinna Talvefestivali kontsert: Keelpillikvartett Prezioso / String Quartet Prezioso XVI Tallinna Talvefestivali kontsert: Keelpillikvartett Prezioso / String Quartet Prezioso Tallinna Raekoda, Eesti 11.20 - 51.20
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti