logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Gesher Teatri külalisetendus 'Ära vaata tagasi' 3. ja 4. juunil

Lavastaja Rimas Tuminas. Gesheri teatri tuntus teatrisõprade seas ulatub üle kogu maailma, New Yorgist Pekingini.

Pärnu muusikafestival toob klassikamelu suvepealinna

12.–21. juulil toimub Pärnu muusikafestival koos avakontserdiga Neeme Järvi dirigeerimisel, Jüri Reinvere uudisteose maailmaesiettekandega, Kristjan Järvi kontserdiprojektiga „Babylon Pärnu“ seriaali Babylon Berlin muusikaga ning Eesti Festivaliorkester ja Paavo Järvi annavad neli kontserti, salvestavad uut plaadimaterjali ja samuti valmistuvad augustikuiseks Euroopa turneeks.

Nargenfestival 2023 / Kreegi päevad 2023 Haapsalus ja Tallinnas

Tänavustele Kreegi päevadele tuleb külla Põhja-Ameerika professionaalsete kooride üks silmapaistvamaid esindajaid – Vancouveri Kammerkoor Kanadast.

Sisselogimise muudatus Piletilevi keskkonnas

Piletilevi keskkonna sisselogimise süsteem uueneb alates 30. maist ja seoses sellega saab Sinu kasutajanimeks Sinu e-maili aadress. 

Virtsu kogukond korraldab Lääneranna Festivali väikekoolide toetamiseks

Marko Matvere, Põhja-Tallinn ja paljud teised tuntud esinejad astuvad üles Virtsu Rannahoones 18. juunil esmakordselt toimuval Lääneranna Festivalil, mis pakub publikule võimaluse nautida suurepärast muusikat ning seeläbi toetada ka Lääneranna väikekoole.

Ansambel FIX esineb suvekontsertidega üle Eesti

FIX annab 5 kontserti „Tuulehoog“, kus kõlavad parimad laulud ja uued palad.

HND plaadi esitlus

​​​​​​​Legendaarne HND annab vaid ühel õhtul, 14.oktoobril klubis Helitehas, uue albumi kontsertshow! Lisaks HND l astub laval üles ka ERIKÜLALINE! 

Dagö Veerand Sajandit!

Veerand sajandit tagasi tegi üks tundmatu ansambel oma esimese laululaagri Hiiumaal ja "Dagö" oligi sündinud. Tähistame tõsiasja 29ndal juunil Orjaku sadamas täislaks põhjaliku kontserdiga.

Heidy Tamme 80 galakontsert-show 'Aeg annab...'

Igihalja Heidy Tamme helisev hääl paneb ka eakamaid kuulajaid tundma, et nad on noored (kas endiselt või taas), sest Heidy hääl talletus nende mällu ja sai osaks nende elus juba varakult. Nii ongi Heidy neile kui uks nooruspõlve, meenutamaks ammuseid ilusaid aegu ja mõistmaks, kui palju on läbi elatud ja kogetud - ja ikka on Heidy laul taustaks kõlanud nagu ka nüüd ja praegu.

Fear Factory - DisrupTour 2023

Legendaarsed raskemetalli hiiud bändist Fear Factory annavad Tallinnas 15. detsembril 2023 kauaoodatud kontserdi. Üritus toimub Helitehases, kavas on unustamatu õhtu täis toorest energiat. Fear Factory kontserdi erikülaliseks on Butcher Babies (Los Angeles) ja soojendab IGNEA (Ukraina), oodata on veel üht soojendusesinejat.

Anne Veski annab suvel kolm kaunist kontserti 'Nii valged on ööd'

Anne Veski, kes on armastatud nii kodu- kui välismaistel lavadel, rõõmustab Eesti publikut kontsertidel Laitses, Pangodis ja Pärnus. Esitusele tulevad tema tuntud hitid ja uuemad palad, aga ka mõned laulud, mida tihti esinemistel ei kuule.

Rakvere Summerfest 2023

Päike kuumutab ja annab suvele vaid hoogu juurde uue linnafestivaliga - Rakvere Summerfest!

Kasepää Rannapidu 2023

Juuli viimasel laupäeval on aeg seada sammud kauni Peipsi äärde, sest legendaarne Kasepää Rannapidu tuleb taas!

Marek Sadam ja Sadamasild - 'Sina ja pojengid'

Kontsert on südamlik kingitus enda lähedastele ja inimestele, kes väärivad tänu, mälestust ja kätel kandmist.

Vanemuise teatri uue hooaja piletid on müügil

Vanemuise teatri 154. hooajal esietendub 13 uuslavastust: seitse draamalavastust, neli muusika- ja balletilavastust ning kaks lastelavastust. Publiku ette tuuakse tagasi muusikal „Hüljatud“ ning balletilavastus „Romeo ja Julia“.

Sixx Paxx - Magic Tour 2023

The SIXX PAXX on hingemattev meeste erootiline etteaste, fantaasiad ja kujutlusvõime tekitavad südamekloppimist ja pööraseid emotsioone! 

Pärnu päike, Ammende Villa hoov ja imeline muusika

22. juulil Pärnu Ammende Villa Hoovis imeline Suvekontsert.  Laval aasta naisartist Rita Ray ja New Yorgist pärit disco-soul bänd Tortured Soul! Mai lõpuni piletid soodushinnaga! 

Dagö 25 Suur sünnipäevapidu Alexela Kontserdimajas

Olete väga oodatud üheskoos tähistama meie esimest ja viimast juubelit 20. oktoobril Alexela Kontserdimajja. Valmistame ette erilise kava ainult selleks õhtuks!

The Amy Winehouse Band - Live in Concert

The Amy Winehouse Band (UK) toob 24. septembril Alexela Kontserdimaja lavale Amy unustamatu muusika ning parimad hitid. Bänd on esinenud tõeliselt originaalse ja unustamatu kontsert-showga üle maailma ja nüüd on neid võimalik näha ka Eestis.

Endla Teatris räägitakse 'helluse keeles'

Endla Teatri Suures saalis esietendub 13. mail kell 19.00 Larry McMurtry romaanil ja James L. Brooksi viis Oscarit võitnud filmil põhinev Dan Gordoni näidend „Helluse keeles”, mille lavastaja on Kaili Viidas. See on kaasahaaravalt koomiline ja liigutavalt südamlik lugu ühe ema ja tütre erakordsest sidemest, mis säilib kõigi elu ja armastuse keerdkäikude kiuste ning aitab mõlemal leida tee mõistmise ja läheduseni.

Kuum Tuur: 5Miinust x nublu ühiskontsert

Kodumaa kuumim kombo 5MIINUST ja nublu lähevad esmakordselt koos tuurile! Üheskoos reisitakse pealinnast välja ning rahvas köetakse kuumaks üllatusliku ühis-show’ga 21. juulil Tartu Laululaval, WRC Rally Estonia ametlikul kontserdil ja 11. augustil Rakvere Vallimäel.

'Dissonantsed' - lugu dissidendi saatusest totalitaarses ühiskonnas

20. juulil esietendub Viimsi Artiumis Elmo Nüganeni lavastus “Dissonantsed”, mis põhineb Tom Stoppardi näidendil “Every Good Boy Deserves a Favour”.

Igavesti Teie... Raimond Valgre

Raimond Valgre ja suvine Pärnu kohtusid enne Teist maailmasõda igasuviselt ja armastasid teineteist jäägitult - Valgre mängis, Pärnu kuulas.

Buduaari suve alguspidu toimub juba 8. juunil Butterfly Lounge's

Üles astuvad: Dr Mart Eller, The Health Clinic; Margit Kurn, Elamus Spa juht; Maria Baydar, koolitaja ja coach jpt

Ugala hooaja lõpetab 27. mail Ugala ajaloo kõige esimene kikilipsupidu

​​​​​​​Laupäeval, 27. mail lõpetab Ugala teater oma 103. sisehooaja, et liikuda Õisu mõisa maalilisse parki suveteatrisse “Kolme musketäri” viimaseid etendusi andma.

Kaluriküla Jaanipäev 2023 & Ansambel Kukerpillid

Kas teate miks Kaluriküla jaanipäev on nii populaarne ja on üks parim jaaniõhtu Eestis? Aga sellepärast, et oleme jäänud klassikalise joone juurde ja siin jagub tegevust kõigile. Meil on alati lahe esineja, kvaliteetsed toidud, sadamakohviku kokteilid, jaanimängud, tegevused suurtele ja väikestele ning koos teiega on meil parim publik. Ja teate mis, me teeme seda südamega!

Terminaatori suvekontserdid Pangodis ja Pärnus

12. ja 13. juulil paneb Terminaator Pangodis ja Pärnus publiku rokkima oma vingeimate hittide saatel!

Nublu & Lenna valmistuvad ühiseks kontsertprojektiks Käsmus

Viimaste aastate Eesti räpi sensatsioon Nublu ühendab jõud Lenna Kuurmaaga, et anda ühine kontsert laupäeval, 17. juunil Käsmu rannakülas.

Till Lindemann esineb Tallinnas

Eelismüügi algus 04.05 07:00 Avaliku müügi algus 06.05 10:00

Black Velveti suvekontserdid 'Greatest Hits'

Eesti läbi aegade edukaim poistebänd Black Velvet annab juulis kolm vinget suvekontserti oma parimate hittidega!

Military Truck Weekend koos Singer Vingeri ja Mandoterroriga

Militaarmasinate show ja näitus. Huvisõidud külastajatele erinevate masinatega. USA autode kokkutulek.

Voca People (Iisrael) uue programmiga 'Cosmic Tour'

​​​​​​​Üle 100 kõigi aegade lemmikhiti alates Elton Johnist kuni Beyonce'i, Stevie Wonderi, Bruno Marsi ja paljude teisteni! Teie lemmikmuusikat esitatakse acapella, instrumentideks vaid vokaal ja beatboxi kunst, mis loob terve orkestri kõla kuulsal VOCA PEOPLE moel.

Suvine kogupere linnafestival SUME toimub 29.-30. juulil Tallinnas, esmakordselt Kadrioru pargis

Järjekorras kolmas SUME Festival on sümbioos ilusatest vaadetest ja kaunist kunstist, kõrvupaitavatest helidest ning meeliülendavatest maitsetest. SUME eesmärk on pakkuda kvaliteeti ning tegevusi kogu perele.  

Eestis mitu korda täissaalidele esinenud maailma edukaim koor Gregorian külastab meid taas oma uue kontserttuuri 'Pure Chants' raames

Ülimenukas Saksamaalt pärit Gregorian on tuntud kirikliku gregoriaani laulust inspireeritud pop- ja rokklugude poolest, mis pole 20 aasta jooksul jätnud külmaks ühegi kontserdi publikut. Ebamaised helikeeled ühes võimsa produktsiooniga annavad edasi meeldejääva kontsertelamuse nii helis kui pildis. Gregoriani uue albumi kontserti “Pure Chants” saab näha 1. detsembril Alexela kontserdimajas.

Zaz - Organique Tour - nüüd on müügil ka 1. rõdu

Särav ja võrratu prantsuse laulja Zaz esineb 5. juunil Alexela Kontserdimajas oma „Organique Touri” raames suure soolokontserdiga.

Positivus Festivali esinejate nimekirja on lisandunud Metro Boomin, Earthgang ja paljud teised

Maailma edukaim hip-hopi hittide produtsent, lugude autor ja DJ Metro Boomin astub Positivus festivalil suurejoonelise sõuga üles reedel, 14. juulil.

Endla Küünis esietendub tükk suve '25 °C ja päike'

Endla Teatri Küünis esietendub täna, 5. aprillil kell 19.00 Laura Jaanholdi lavastatud „25 °C ja päike“. Lavastus sündis soovist, et oleks olemas koht, kus kestaks igavene suvi.

Nino Katamadze - Insight / Gruusia akadeemiline meeskoor Rustavi

3. juulil toimub Alexela kontserdimajas Gruusia jazz-diiva Nino Katamadze suur kontsert koos muusikalise kollektiiviga "Insight" ja Gruusia Riikliku Akadeemilise Rahvalaulu- ja Tantsuansambli "Rustavi" kooriga.

ABBA Chique esineb aasta lõpus kontserdiga 'Happy New Year' ka Jõhvis

Maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique annab Eestis neli suurt aastavahetuse kontserti ning 27. detsembril saab kontserti kuulama tulla Jõhvi kontserdimajja.

Võsu Rannafestivali väliskülalisteks on Example (UK) ja Netsky (BEL)

Tänavu 28. ja 29. juulil toimuva Võsu Rannafestivali väliskülalisteks on eestlaste poolt palavalt armastatud drum’n’bass artist Netsky Belgiast, kes on tihe külaline suurtel festivalidel nagu Coachella, Tomorrowland või Glastonbury ning lugudega „Changed The Way You Kiss Me”, „Kickstarts” ja „Stay Awake” kuulsust kogunud edetabelite lemmik Example Suurbritanniast.

Kogu suguvõsale mõeldud suvelavastus 'Suur Boy ja Väike Boy'

Müügile jõudsid 20. juulil esietenduvale kogu suguvõsa suvelavastusele „Suur Boy ja Väike Boy”. TEMUFI uuslavastuse “Suur Boy ja Väike Boy” alusteksti autor on James Krüss, kelle kuulsamate teoste hulka kuulub “Timm Thaler ehk müüdud naer”.

Algas Pärnu muusikafestivali piletimüük

XIII Pärnu muusikafestival avalikustas kontserdiprogrammi ja nimekad solistid, kes 12.–21. juulil astuvad Pärnus lavale Paavo Järvi ja Eesti Festivaliorkestri ees ning Järvi Akadeemia kontsertidel.

Ainulaadsed kontserdid akordionivirtuoosi Kimmo Pohjoneniga

Augustis annab Kimmo Pohjonen soolokavaga 3 enneolematut kontserti Kõltsus, Pangodis ja Pärnus!

Kaunid Kontserdid Käsmus 2023 - Urmas Alender 70 mälestuskontsert

Urmas Alender jäi meie mälestustes igaveseks 40-aastaseks ning 70-aastasena ei oskaks teda ettegi kujutada, kuid just nii vanaks oleks ta tänavu sügisel saanud. Kuulame teda meenutades taas tema loodud ja esitatud laule, nii käredaid rokilugusid kui kauneid ballaade.

Endla Suures saalis esietendub Soome kirjanduse ühe omanäoliseima autori, Antti Tuuri '15 meetrit vasakule'

Endla Teatri Suures saalis esietendub 11. märtsil kell 19.00 hädavaresest müügimehe lugu „15 meetrit vasakule“, mille autor on Antti Tuuri ja lavastaja Ingomar Vihmar.

Septembris esineb Tallinnas Sharon Corr legendaarsest Iiri bändist The Corrs

Multiinstrumentalist ja auhinnatud laulja Sharon Corr toob oma soolokontserdiga meieni kaasahaarava iiri muusika. Kontserdil saab kuulda nii Sharoni soololugusid kui ka The Corrsi tuntud hitte nagu “The Radio”, “So Young”, “Runaway”. Sharon Corr esineb Alexela kontserdimajas 29. septembril.

Prime orchestra uue programmiga Rock sympho show

Kõlavad armastatud rokihitid sellistelt tegijatelt nagu System of a Down, Prodigy, Scorpions, Queen, AC/DC, Metallica, RHCP, Deep Purple, Depeche Mode, Eminem, Billie Eilish, Sam Smith, Wednesday OST.

Naiste võim? Ohtlikud naised raekoja kunstiteostel

Võiks arvata, et keskaegses raekojas ei ole naiste võimust põhjust rääkida. Mees on valitseja, sest ta on tark, tugev ja vapper. - Tark nagu Aristoteles või kuningas Saalomon, tugev nagu vägilane Simson, vapper nagu rüütel Tristan või kuningas Taavet.

NOËP - Staadionikontsert - piletid nüüd müügil

Äsja uue albumi “Move Your Feet” avaldanud NOËP annab 19. augustil A. Le Coq Arenal viimase kolmekümne aasta suurima kodumaise artisti kontserdi Eestis. 

Beach Grind 2023

Kunagi kui alustasime, oli üks meie ühine sõber vähe entusiastlikum ja täiesti veendunud, et peame vastu vaid paar aastat. Aga siin me nüüd oleme…10 aastat hiljem, suuremad ja tugevamad kui kunagi varem. Valmis kruiisima läbi Pärnu suve parima nädalavahetuse nagu tõelised suveeksperdid, käed püsti ja naeratus näol.

Maksim Galkin suure soolokontserdiga

15. septembril 2023 a. esineb Tallinnas, Alexela kontserdimajas, oma uue kontserdikavaga humorist, showmees ja paroodiameister Maksim Galkin.

Calum Scott uue kavaga suvel Noblessneri Valukojas

“Britain’s Got Talent” saatest tuule tiibadesse saanud inglise laulja ja laulukirjutaja Calum Scott tuleb oma uue tuuri raames tagasi Eestisse. Värske kava sisaldab nii uusi lugusid kui ka tuntud hitte nagu “You Are The Reason” ja “Dancing On My Own”. Calum Scotti teist albumit tutvustav “Brides World Tour” jõuab meieni 13. juulil Noblessneri Valukojas. ​​​​​​

Galakontserdid 'Vana laul ei roosteta' - Karl Madis, Mait Maltis, Ivo Linna, Meelis Punder & Ansambel Horoskoop

Aeg kaob, laulud jäävad. Vähemalt  kõikide nende aegumatute hittide kohta saab kindlasti nii öelda, mis kõlasid kolmel nostalgilisel õhtul Eesti kaunimates kontsertsaalides ning publiku soovidele vastu tulles kõlavad ka neljal kaunil suveõhtul Eesti eri paigus.

Pink Floyd, Queen, Deep Purple, Metallica, AC/DC jne parimate hittidega tuleb esmakordselt Eestisse 'Rock the Opera'

Dirigent Friedemann Riehle koostas selle kava, mis on täiuslik koostöö klassikalise- ja rockmuusika vahel. Antud kava debüteeris Viini Riigiooperis ja mida on sellest ajast peale mängitud enam kui 100-s kontserdipaigas üle Euroopa.

Pühajärve jaanituli 2023 esinejad on selgunud

Pühajärve jaanituli 2023 esinejad on selgunud! Eesti suurimat suvepüha tulevad tähistama maailma tantsumuusika tipud eesotsas Showtekiga.

Bi-2 esineb Tallinnas 10. septembril 2023

Grupp esineb Tallinnas uuel kuupäeval, 10. Septembril 2023 Saku Suurhallis.

Torma Jaanituli 2023 - nüüd müügil

Soodushinnaga piletid müügil kuni 31.12.22.

Positivus Festival 2023

Positivus festivali esimeseks peaesinejaks on kinnitatud üks maailma kuulatuim artist ja see ei ole keegi muu kui Sam Smith, kes vallutab praegu maailma oma viimase superhitiga „Unholy“ ja on teel kuulajate poole uue albumiga. Üle 70 miljoni kuulajaga kuus kuulub Sam Smith maailma 10 enimkuulatud artisti hulka ning esineb 15. Postivus festivalil laupäeval, 15. juulil. Festivali piletid on saadaval aadressil www.positivusfestival.com ja Piletilevis.

Rokkmuusika sümbol Scorpions esineb tuleval suvel suurkontsert Tallinna Lauluväljakul

Võimsate hard rock hittide ja klassikaks saanud rokkballaadide suurmeister Scorpions annab maailmaturnee raames 17. juunil kontserdi Tallinna Lauluväljakul. Viimati kümme aastat tagasi Eestis esinenud muusikalegend toob kaasa oma siiamaani võimsaima live-produktsiooni.

Eestlaste jaanituli Soomes 2023

Kohtume 10. juunil Eestlaste jaanitulel Soomes, Vihtis, nagu eelmiselgi aastal! Nii vanu kui uusi sõpru ootame seda mõnusat suveõhtut nautima, sest üles astuvad armastatud artistid - SMILERS, SHANON, KOIT TOOME & GETTER JAANI ning AG. Üllatusi artistide nimekirja on veel lisandumas!

Cirque du Soleil uus suurejooneline etendus OVO jõuab Eestisse

Cirque du Soleil annab teada, et juuni alguses etendab tsirkus Tallinnas oma kõige kaasahaaravamat ja värvikirevat akrobaatilist näitemängu OVO.

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Suvelavastus 'Korvpall on saatanast' nüüd müügil

„Korvpall on saatanast“ on lavastus korvpallist, armastusest, usaldusest ja keerulistest valikutest. Lavale jõudvates tegelastes saavad vaatajad ära tunda omaaegseid legende nagu Tammiste, Krikun, Lipso jpt.

The Weeknd: After Hours til Dawn Tour - nüüd müügil

Lõppeva aasta enim auhindadele nomineeritud popstaar The Weeknd avalikustas oma maailmaturnee „After Hours Til Dawn“ järgmised, 2023. aasta sihtpaigad ning nende hulgas on ka Tallinn. The Weeknd astub esmakordselt Eestis üles 12. augustil 2023.

Augustibluus tuleb taas

Festival Augustibluus tegi teatavaks toimumiskuupäevad ning avas festivalipasside eelmüügi.  Eeloleval suvel 4.–6. augustini toimuv Augustibluus toob Haapsallu tippklassi artiste nii Ameerikast kui Euroopast, põnevaid eriprojekte ning kodumaise bluusiparemiku. Festivali peetakse juba 29. korda.

Tänasest on müügil WRC Rally Estonia 2023 pääsmed

Rally Estonial on suur au ja privileeg taaskord suurriikide ja pikkade traditsioonidega korraldajate kõrval kuuluda hooajaeelsesse ametlikku MM-kalendrisse. Juba neljandat aastat järjest korraldatakse Eestis autoralli MM-etapp ning WRC Rally Estonia 2023 sõidetakse Tartus ning Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ja Mustvee valla teedel 20.-23. juulini. 

Imagine Dragons esineb 2023 suvel Vilniuses

Piletid müügil alates 1. detsembrist kell 10.00 www.piletilevi.ee.

Retrobest Festival 2023 - piletid nüüd müügil

Eesti suurima stiilipeo Retrobest peaesineja on Ricchi E Poveri ning festivalile annab võimsa avapaugu Anne Veski koos saatebändiga.

Šoti folkmuusik Nathan Evans astub üles Viru Folgi pealaval 11. augustil 2023

Nathan Evans, Šoti muusik, kes on praegu vaieldamatult kuulsaim meremeeste laulude ehk shanty'de esitaja, annab kontserdi Briti saarte kultuuri tutvustava festivali Viru Folk pealaval 11. augustil 2023 kell 22.00.

Saksa sündipopi suurkuju Camouflage esineb Eestis

Järgmise aasta 27. oktoobril annab Alexela Kontserdimajas tuuri „Rewind To The Future and goodbye” raames kontserdi Saksa süntpopi legend Camouflage, keda tuntakse lugude “The Great Commandment”, “Love Is A Shield”, “Suspicious Love”, “Bad News”, “X-Ray” ja “Me And You” järgi. 

Publiku tungival soovil esineb Haapsalu Itaalia Muusika Festivalil taas 'Felicita' laulja Al Bano - piletimüük algab kolmapäeval

Piletid tulevad müügile kolmapäeval, 26. oktoobril kell 9.00. Haapsalu Itaalia Muusika festivalikülastajate palvele vastu tulles saab uuel aastal Haapsalu piiskopilinnuse hoovis kuulda taas Al Bano esituses legendaarseid hitte “Felicita”,  "Ci Sara" ja "Tu Soltanto Tu", mis on romantilise itaalia muusika sünonüümid. 

Ansamblist One Direction tuntud Louis Tomlinson esineb järgmisel aastal Tallinnas

Jah, sa lugesid seda õigesti! Maailmakuulsa poistebändi One Direction liige Louis Tomlinson külastab tuleval sügisel oma „Faith in The Future“ tuuri raames Balti riike ning avakontsert toimub 5. septembril Tallinnas, Saku Suurhallis. 

Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023

Bändi ainuke Baltimaade kontsert toimub 6. augustil Tallinna Lauluväljakul. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Tommy Cashi maailmaturnee lõppkontsert toimub maikuus Tallinnas

Üle maailma hinnatud Eesti muusik ja visuaalkunstnik Tommy Cash läheb uuel aastal maailmaturneele, mis hõlmab ühtekokku 50 kontserti erinevatel festivalidel ja tuntumatel areenidel. Turnee finaalkontsert toimub 6. mail 2022 Saku Suurhallis.
 
Instagramis enam kui 900 000 jälgijaga Tommy Cash on kogunud maailmas kuulsust tänu post-soviet räpistiilile ja muusikavideotele, mis oma räige õrnuse ja nihestatud huumoriga on jõudnud miljonite silmapaarideni. Tuntuimatest hittidest on kuulajaid ja vaatajaid köitnud lood nagu “Racked”, “Pussy Money Weed”, “Little Molly” ja “Winaloto”, mida on Youtube'is vaadatud ligi 13 miljonit korda. 
 
Cashi tegemistest on ülevaateid teinud maailma suurimad moe-, muusika- ja filmiajakirjad. Koostööd on räppar teinud kümnete muusikutega, nagu Diplo, Bones, RIFF RAFF, Suicide Boys, Oliver Tree ja Charlie XCX, kes oli üllatusesinejaks Cashi 2018. aasta kontserdil Saku Suurhallis. Hiljuti andis artist välja lühialbumi “Moneysutra”, millel tehti koostööd staaridega maailma eri paigust. Peagi ootab Cashi maailmatuur, mis sisaldab hulgaliselt kontserte USA-s ning Venemaal ja endistes idabloki riikides.
 
Tommy Cashi maailmaturnee saab alguse 10. veebruaril, mil ta esineb San Franciscos. Pärast ringreisi USA-s liigub Cash Venemaale ja teeb tiiru peale Euroopale. Tuuri viimane kontsert toimub Tallinnas Saku Suurhallis 6. mail. 
 
Soodsaimad piletid on saadaval vaid detsembris.
 
Videod: 
Tommy Cash - “Little Molly”
Tommy Cash - “Racked”
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti