logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Tänasest on müügil WRC Rally Estonia 2023 pääsmed

Rally Estonial on suur au ja privileeg taaskord suurriikide ja pikkade traditsioonidega korraldajate kõrval kuuluda hooajaeelsesse ametlikku MM-kalendrisse. Juba neljandat aastat järjest korraldatakse Eestis autoralli MM-etapp ning WRC Rally Estonia 2023 sõidetakse Tartus ning Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ja Mustvee valla teedel 20.-23. juulini. 

Imagine Dragons esineb 2023 suvel Vilniuses

Piletid müügil alates 1. detsembrist kell 10.00 www.piletilevi.ee.

Nele-Liis Vaiksoo koos poja Ron Jonathan Singsoniga annab detsembri lõpus Hiiumaal, Tartus ja Tallinnas kolm lummavat talvekontserti

Nele-Liis Vaiksoo ja Ron Jonathan Singson tulevad esmakordselt kokku, et anda jõulupühade paiku vaid kolm ainulaadset kontserti kaunites Eestimaa kirikutes!

Ivo Linna, Kalle Sepp, Jassi Zahharov ja C-Jam 'Rõõmsad jõulud üheskoos'

Detsembris ühendavad oma jõud Ivo Linna, Kalle Sepp, Jassi Zahharov ja C-Jam, et tuua rahvani kaunis jõulumuusika!

Reedel algava festivali Jõulujazz avab kodumaine pop-soul lauljatar Anett 

27. korda toimuv festival Jõulujazz algab reedel, 25. novembril kontserdiga Vaba Laval, kus oma teist täispikka stuudioalbumit „Late to the Party” esitleb Anett. Koos lauljatariga esineb bänd laiendatud koosseisus ning oodata on ka üllatuskülalist. 

Retrobest Festival 2023 - piletid nüüd müügil

Eesti suurima stiilipeo Retrobest peaesineja on Ricchi E Poveri ning festivalile annab võimsa avapaugu Anne Veski koos saatebändiga.

Tallinna Loomaaia retked õhtuhämaruses 2022

Tallinna loomaaia külastajate seas populaarsed ja oodatud talvised õhturetked toimuvad ka sel aastal advendieelsetel laupäevadel. Aasta lõpul avatakse õhtuti loomaaia väravad ainult neljal korral ning avaneb suurepärane võimalus kuulata ja näha kogenud giidide lugusid öise eluviisiga loomadest.

Sten Lassmann (klaver) Viimsi Artiumis

Teisel advendinädalal astub Viimsi Artiumi kammersaalis sisuka soolokontserdiga üles kõrgetasemelise, ambitsioonika ja elujõulise eesti pianismi võrdkuju Sten Lassmann.

Minimal Wind: Debüütalbumi 'hi' esmaesitlus

Kas tõesti ongi aasta 2022 lõpusirgel? Kas tõesti on pea aasta sellest, kui Eesti muusikale tehti suur kingitus? Vastus on jaa!

ERSO: Teel Pariisi

Enne veel, kui ERSO suundub kontserdireisile Pariisi, Münchenisse ja Nürnbergi, on Eesti publikul võimalus kuulda katkendeid reisil kõlavast kavast.

Elina Nechayeva ja Marko Matvere kutsuvad ühistele jõulukontsertidele

Sel jõuluajal panevad Elina Nechayeva ja Marko Matvere head soovid varakult jõulukaardiga teele ning rõõmustavat publikut säravate kontsertidega üle Eesti!

Šoti folkmuusik Nathan Evans astub üles Viru Folgi pealaval 11. augustil 2023

Nathan Evans, Šoti muusik, kes on praegu vaieldamatult kuulsaim meremeeste laulude ehk shanty'de esitaja, annab kontserdi Briti saarte kultuuri tutvustava festivali Viru Folk pealaval 11. augustil 2023 kell 22.00.

Birgit ja Uku Suviste - Jõulukontserdid 'Ilus aeg'

Birgit ja Uku Suviste olid esimesed jõulukontsertide andjad Eestimaa kirikutes, nende jõulukontsertide tuur toimus koos juba 14 aastat tagasi, aastal 2008.  Nüüd, 14 aastat hiljem tulevad Birgit ja Uku taas oma legendaarsete jõulukontsertidega üle Eesti jõulurõõmu tooma.

Tallinna Linnateatris esietendub ulmekirjanduse klassika - Ray Bradbury '451° Fahrenheiti'

Ameerika kirjaniku Ray Bradbury „451° Fahrenheiti“, lugu düstoopilisest maailmast, kus raamatud on keelatud, jõuab publiku ette 19. novembril Salme Kultuurikeskuse suurel laval. Dramatiseeringu autor ja lavastaja on Diana Leesalu.

Eesti Noorsooteatri uuslavastus räägib kõigist ägedatest asjadest

Eesti Noorsooteatris esietendub 20. novembril Duncan Macmillani „Kõik ägedad asjad”, mille lavastab Tanel Jonas Ugala teatrist. Lugu räägib noorest inimesest, kes hakkab üles kirjutama asju, mille nimel tasub elada.

Black Velvet tähistab 25. juubelit kontsertidega!

Eesti läbi aegade edukaim poistebänd Black Velvet tähistab aasta lõpus oma 25. sünnipäeva juubelikontsertidega Pärnus, Tartus ja Viimsis.

Kitarrivõlur Paul Neitsov 'Jõuluteraapia'

See pole tavaline teraapiasessioon, vaid mõnus õhtupoolik enda välja lülitamiseks kitarri saatel. Muusik esitab kitarril armastatud jõuluklassikat, kuid Paulile omaselt on kavas kindlasti üllatusi ja ei puudu ka mõnus naer enese ja elu üle. Muusika ja naer on parimad oma emotsioonide korrastamiseks ja maha laadimiseks kiirel  jõulueelsel ajal. Tulevad erakordselt ilusad kontserdid.

Toomas Uibo & Saara Pius - 'Ma hõljun taeva all' - sooduspiletid on saadaval kuni 10.11 (k.a)

Selle aasta detsembris annavad Saara Pius ja Toomas Uibo vaid 6 jõulukontserti Eestimaa erinevates paikades.

Esietendub Johan Elmi esmalavastus Ugalas 'Tule õige koju'

Sel laupäeval, 12. oktoobril jõuab Ugala väikeses saalis lavale Johan Elmi lavastus “Tule õige koju”. Lavastuse kunstnik on Eugen Tamberg. See on nii Elmi kui Tambergi jaoks esimene loominguline töö Ugala teatris. Uuslavastus põhineb kaasaegse iiri näitekirjaniku, näitleja ja lavastaja Phillip MacMahoni näidendil. Selle on eesti keelde tõlkinud Martin Algus.

Ülimenuka vestlusõhtu 'Mida mehed naistele ei räägi?' väike talvetuur

Kahe karismaatilise mehega, Margus Vaheri ja Eero Spriidiga, tuleb isegi talvel lavale hullama ning neile puid alla panema skandaalne ilusüstide kuninganna MARJU KARIN.

Koit Toome ja Noorkuu 'Jõulukontserdid'

Pühadeaeg toob kokku tõelised jõulutähed! Detsembris asuvad koos jõulutuurile Koit Toome ja ansambel Noorkuu ning kokku antakse 12 erilist kontserti üle Eesti.

Opera Royal Gala: The Voices of Berlin

21. sajandil on muusikageograafia kiiresti muutumas ja tänapäeval on Berliin kindlasti maailma peamiseks ooperipealinnaks: siin on kolm suurimat ooperimaja ja kaks mainekat muusikaakadeemiat, toimub palju festivale ning Berliini ooperimaastikul on vähe konkurente esietenduste ja ooperistaaride arvu poolest.

Marek Sadam ja Sadamasild - jõulukontserdid 'Kuidas ingliks saada?'

Kindlasti vahetuim kontsert nendel pühadel! Kingi enesele ja armsale!

Legendaarne Henry Rollins esineb 18. veebruaril Vene kultuurikeskuses

18. veebruaril astub esmakordselt Eestis publiku ette Henry Rollins, kes on üle maailma tuntud kui näitleja, laulja, kirjanik, saatejuht. Ta on tuntud rollide eest filmides "Heat", "Lost Highway", "Johnny Mnemonic", "Wrong Turn 2" ning muidugi ka rockmuusikukarjääri kaudu.

Kadri Voorand in duo with Mihkel Mälgand 'Jõuluks koju'

Jõuluks koju... koos Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandiga. Viis kaunist aastalõpukontserti üle Eesti.

Stefan & Liis Lemsalu suunduvad ühisele jõulureisile läbi maailma

Kaks viimaste aastate säravamat tähte Eesti pop-muusika maastikul - Liis Lemsalu ja Stefan - suunduvad ühisele jõuluturneele, et reisida muusikas läbi jõululaulude üle maailma.

Saksa sündipopi suurkuju Camouflage esineb Eestis

Järgmise aasta 27. oktoobril annab Alexela Kontserdimajas tuuri „Rewind To The Future and goodbye” raames kontserdi Saksa süntpopi legend Camouflage, keda tuntakse lugude “The Great Commandment”, “Love Is A Shield”, “Suspicious Love”, “Bad News”, “X-Ray” ja “Me And You” järgi. 

Maailmaklassika Tallinna Linnateatris – esietendub Gogoli 'Revident'

Tallinna Linnateater toob 29. oktoobril Salme Kultuurikeskuse suurel laval välja ukraina päritolu vene kirjaniku Nikolai Gogoli „Revidendi“, mille lavastab Markus Helmut Ilves. Nikolai Gogoli 1836. aastal kirjutatud satiiriline komöödia pilab korrumpeerunud Tsaari-Venemaa ametnikke ja nende ahnust ning rumalust. 

Publiku tungival soovil esineb Haapsalu Itaalia Muusika Festivalil taas 'Felicita' laulja Al Bano - piletimüük algab kolmapäeval

Piletid tulevad müügile kolmapäeval, 26. oktoobril kell 9.00. Haapsalu Itaalia Muusika festivalikülastajate palvele vastu tulles saab uuel aastal Haapsalu piiskopilinnuse hoovis kuulda taas Al Bano esituses legendaarseid hitte “Felicita”,  "Ci Sara" ja "Tu Soltanto Tu", mis on romantilise itaalia muusika sünonüümid. 

Ansamblist One Direction tuntud Louis Tomlinson esineb järgmisel aastal Tallinnas

Jah, sa lugesid seda õigesti! Maailmakuulsa poistebändi One Direction liige Louis Tomlinson külastab tuleval sügisel oma „Faith in The Future“ tuuri raames Balti riike ning avakontsert toimub 5. septembril Tallinnas, Saku Suurhallis. 

'Regina madre': Kersti Kreismann ja Andres Raag ema-poja duellis Tallinna Linnateatri laval

22. oktoobril jõuab Salme Kultuurikeskuse väikesel laval publiku ette Tallinna Linnateatri lavastus „Regina madre“, kus esmakordselt astuvad kahekesi koos üles Kersti Kreismann ja Andres Raag, ema ja poeg nii näidendi tegelastena kui tegelikus elus.

Tallinna Kammerorkester alustab uut sarja 'Kontsertmeistrid'

Neljapäeval, 20. oktoobril kell 19 esinevad Mustpeade maja Valges saalis Soome muusikaelu eestvedajad, tippviiuldajad Antti Tikkanen ja Minna Pensola. Tikkanen mängib Antonio Stradivari viiulil ning Pensola Stradivari õpilase Bergonzi viiulil, mille kuulsaim omanik on olnud USA viiuldaja Isaac Stern. Mõlema mängija pillid olid varem Soome dirigendi Paavo Berglundi omanduses.

Anne Paluver ikka veel 27! 

Uskumatu, aga Anne Paluver tähistab oma järjekordset juubelit ning saab juba… Stopp! Daamide vanusest ei ole viisakas rääkida, küll aga sellest, et Anne tunneb ennast ikka veel 27-aastasena, nagu oleks äsja lavakunstikooli lõpetanud.

Comedy Estonia & Mick Perrin Worldwide esitlevad... Dylan Moran - We Got This

'Komöödia Oscar Wilde' on tagasi oma uhiuue tuuriga.

Maailm samme täis - Maire Eliste Muusikakooli 20. a juubelikontsert

Maire Eliste Muusikakool asutati 2002. aastal esialgu väikese lauluringina. Peagi kasvas sellest mitmete kooridega laulustuudio, kes andis kontserte üle Eesti, Peterburi Eesti kirikus ja festivalidel raja taga.

Talveküla jõulumaa Torma mõisakompleksis

Sel aastal avab jõuluvana Glämmi oma MÕISA ja kutsub teid ka vaatama JÄNESTElinna.

Kellerteater lavastused

Kellerteater on Eesti esimene eksllusiivselt põnevikele, krimilugudele ja müsteeriumidele pühendatud teater, mis asub Tallinna vanalinna serval, eripärase õhustikuga püssirohuaida hoones Uus tn 37.

Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023

Bändi ainuke Baltimaade kontsert toimub 6. augustil Tallinna Lauluväljakul. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.

Tallinna Linnateatris jõuab esmakordselt publiku ette Jaan Krossi 'Tiit Pagu'

8. oktoobril esietendub Salme Kultuurikeskuse suurel laval Tallinna Linnateatri ja EMTA Lavakunstikooli koostöölavastus „Tiit Pagu“. Jaan Krossi värssromaani on lavastanud Jaak Prints, mängivad lavakooli XXXI lennu tudengid.

Festival Jõulujazz toob Eestisse artistid Islandilt Kamerunini

25. novembrist 18. detsembrini toimuva festivali Jõulujazz fookuses on kodu- ning välismaiste artistide ühiskontserdid – armastatud basskitarrist Richard Bona koos Estonian Dream Big Bandiga, Tallinna Kammerorkester koos Tõnu Kaljuste, Maria Fausti ning flötist Michala Petriga ning pianist Eydís Evensen keelpillikvartetiga Prezioso.

Prime Orchestra Christmas Sympho Show nüüd müügil

Talvepühade maagiline atmosfäär, särav muusika- ja valgusshow, üllatused, spetsiaalselt kutsutud vokalistid, koor, rokkbänd, DJ, eriefektid ja loomulikult maailmahitid – jõulu- ja uusaastahitid PRIME ORCHESTRA erilises esituses!

Noorte sotsiaaldraama 'Eliitkooli juhtum'

Noorte sotsiaaldraama „Eliitkooli juhtum“ Kaari Sillamaa noortedraama „Tütarlaste kooli juhtum“ ainetel.

Muusikalise lavastuse ''Minul on vari'' piletid nüüd müügil!

Sel suvel ülimenukaks osutunud muusikaline lavastus „Minul on vari“ etendub ka järgmisel aastal! Toomas Uibo ja Ott Kiluski poolt kirjutatud lugu viib vaatajad rännakule läbi väikese Toomase silmade. Kuna paljudel vaatajatel jäi see suure nõudluse tõttu 2022 aastal nägemata, siis toimuvad kordusetendused 2023 aasta juulis Palmse mõisa pargis.

VAT Teater alustab sünnipäevahooaega Camus’ 'Võõraga'

VAT Teater saab 1. oktoobril 35-aastaseks ja meil on suur rõõm seda sündmust tähistada esimese täishooajaga oma uues asupaigas, Sakala 3 Teatrimajas. Sünnipäevahooaega alustame trupilavastusega „Võõras”, mis esietendub siin homme, 21. septembril kell 19. 

Algas Rammsteini Leedu kontserdi piletimüük

Saksa bänd Rammstein naaseb Leetu oma seni kõige suurejoonelisema vabaõhu-show’ga. Rammstein esineb Vilniuses Vingise pargis 22. mail 2023. See on bändi 2023. aasta Euroopa staadioniturnee esimene kontsert.

Suur aastalõpukontsert 'A Vision Of Elvis' Rob Kingsley

Rock’n’rolli kuningas on tagasi! UK nr 1 Elvis Presley tribüütartist Rob Kingsley toob Eestisse legendaarse artisti muusika ja show kontserdil „A Vision Of Elvis“. Kokku vaid 3 kontserti Tallinnas, Pärnus ja Tartus.

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi Balti riikide suurim piletimüügiplatvorm Piletilevi tuli täna välja värskenenud kaubamärgi ja uuenenud ühtse digitaalse piletimüügiplatvormiga.

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Måneskini kontserdi lisapiletid tulevad müüki täna kell 10.00

19. mail 2023 esineb globaalne muusikafenomen ja Eurovisiooni võitja Måneskin Tallinnas, Saku Suurhallis oma esimese maailmaturnee “Loud Kids” raames. Kontsert müüdi välja üsna kiirelt, kuid koostöös bändiga on täna võimalik müüki paisata piiratud koguses lisapileteid. Lisapiletite müük algab kell 10.00 Piletilevis.

Elektroonilise muusika staar Bonobo esineb Tallinnas juba selle aasta lõpus

Head uudised jätkuvad! Kontsertagentuur 8 Days A Week, kes korraldas maikuus Tallinnas eduka JUNGLE kontserdi ning toob 9. juunil väljamüüdud kontserdi raames Eesti pealinna Michael Kiwanuka, annab teada, et 14. detsembril 2022 astub Tallinnas Noblessneri valukojas üles Briti muusik ja produtsent, viiekordne Grammy nominent Bonobo.

Pop-soulidiiva Imany esineb 28. novembril Alexela Kontserdimajas

28. novembril astub Alexela Kontserdimajas üles superhiti "Don't Be So Shy" autor Imany. Prantsuse pop-soul diiva astub seekord Eestis üles kavaga "Voodoo Cello", tuues lavale suurejoonilise kontsertlavastuse milles löövad peale Imany kaasa ka 8 tšellot. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 19. aprillil kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

UEFA saalijalgpalli Meistrite Liiga Tallinnas

Kutsume kõiki spordisõpru nautima Euroopa tasemel vaatemängu: 25.–28. augustil Kalevi Spordihallis seisavad vastakuti Eesti, Slovakkia, Iirimaa ja Walesi meistrid.

Tulge ja elage kaasa Tallinna klubile Cosmos võitluses pääsemise eest UEFA saalijalgpalli Meistrite Liiga põhivooru.

NELJAPÄEV, 25. AUGUST 2022 

16.30 Futsal Klub Lucenec (SVK) - Futsal Club Cardiff (WAL)

19.30 Blue Magic FC Dublin (IRL) - FC Cosmos Tallinn (EST)

REEDE, 26. AUGUST 2022

16.30 Blue Magic FC Dublin (IRL) - Futsal Klub Lucenec (SVK)

19.30 FC Cosmos Tallinn (EST) - Futsal Club Cardiff (WAL)

PÜHAPÄEV, 28. AUGUST 2022

15.30 Futsal Club Cardiff (WAL) - Blue Magic FC Dublin (IRL) 

18.30 FC Cosmos Tallinn (EST) - Futsal Klub Lucenec (SVK)

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti