logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Dixit Dominus / Jõulud Vivaldiga

10. detsembril 2022 algusega kell 18:00 Tallinna Kaarli kirikus. Esinevad Kammerkoor Studium Vocale, Padise segakoor, ÜENSO orkester.

Mikk Saar, Jaan Sööt, Pääru Oja ja Allan Vainola 'Tänagi öösel kui muusika mängib'

Üks suurepärane seltskond muhedaid muusikuid saab aastalõpus kokku, et tuua publikuni üks mõnus kontserdielamus!

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Semjon Slepakov esineb Tallinnas

26 veebruaril laval Alexela kontserdimajas esineb Semjon Slepakov — terava huumori ja omanäolise stiili eest armastatud artist. Päevakohasus ja kordumatu esitusviis teevad tema iroonilis-sarkastilistest sketšidest YouTube'is miljonite vaatamistega hitid.

Suvelavastus 'Korvpall on saatanast' nüüd müügil

„Korvpall on saatanast“ on lavastus korvpallist, armastusest, usaldusest ja keerulistest valikutest. Lavale jõudvates tegelastes saavad vaatajad ära tunda omaaegseid legende nagu Tammiste, Krikun, Lipso jpt.

The Weeknd: After Hours til Dawn Tour - nüüd müügil

Lõppeva aasta enim auhindadele nomineeritud popstaar The Weeknd avalikustas oma maailmaturnee „After Hours Til Dawn“ järgmised, 2023. aasta sihtpaigad ning nende hulgas on ka Tallinn. The Weeknd astub esmakordselt Eestis üles 12. augustil 2023.

Endla Suures saalis esietendub muusikaline lastelavastus 'Tipp ja Täpp'

Endla Teatri Suures saalis esietendub laupäeval, 3. detsembril Uno Leiese lugudel põhinev muusikaline ja seikluslik lastelavastus „Tipp ja Täpp“. Legendaarsed telenukud Tipp ja Täpp on Endla Teatri lastelavastuses täies elusuuruses vahvad ja lõbusad tegelased, kelle päevad mööduvad mängides ja uusi asju välja mõeldes.

Hele Kõrve, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane 'Ära kingi mul lilli'

6 kaunist aastalõpukontserti koos Hele Kõrve, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebasega! Keelpillidel saadab neid Ann Kuut.

Augustibluus tuleb taas

Festival Augustibluus tegi teatavaks toimumiskuupäevad ning avas festivalipasside eelmüügi.  Eeloleval suvel 4.–6. augustini toimuv Augustibluus toob Haapsallu tippklassi artiste nii Ameerikast kui Euroopast, põnevaid eriprojekte ning kodumaise bluusiparemiku. Festivali peetakse juba 29. korda.

Kontserdisari 'Õppejõud laval'. EMTA

Kontsert kätkeb endas muusikalist armukolmnurka heliloojate Johannes Brahmsi, Clara Schumanni ja Robert Schumanni vahel. Kontserdil kõlavad vahetekstid heliloojate vahelisest kirjavahetusest ja esseedest.

Ugalas esietendub spioonikomöödia '39 astet'

Sel laupäeval, 3. detsembril jõuab aasta viimasena uuslavastusena Ugala suurele lavale maailmas palju menu kogenud spioonikomöödia “39 astet”, mille toob publiku ette Sander Pukk. Mitmeid nimekaid auhindu võitnud lavastust “39 astet” on saatnud tohutu menu nii Broadwayl kui West Endis.  

FIX esitleb aastalõpukontsertidel uusi laule

Legendaarne ansambel FIX annab kolm aastalõpukontserti Pärnus, Tartus ja Tallinnas! Bänd on olnud tänaseni tegus ning valmis saanud uute lugudega, mille esmaesitlus toimub just neil kolmel kontserdil!

Tänasest on müügil WRC Rally Estonia 2023 pääsmed

Rally Estonial on suur au ja privileeg taaskord suurriikide ja pikkade traditsioonidega korraldajate kõrval kuuluda hooajaeelsesse ametlikku MM-kalendrisse. Juba neljandat aastat järjest korraldatakse Eestis autoralli MM-etapp ning WRC Rally Estonia 2023 sõidetakse Tartus ning Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ja Mustvee valla teedel 20.-23. juulini. 

Imagine Dragons esineb 2023 suvel Vilniuses

Piletid müügil alates 1. detsembrist kell 10.00 www.piletilevi.ee.

Nele-Liis Vaiksoo koos poja Ron Jonathan Singsoniga annab detsembri lõpus Hiiumaal, Tartus ja Tallinnas kolm lummavat talvekontserti

Nele-Liis Vaiksoo ja Ron Jonathan Singson tulevad esmakordselt kokku, et anda jõulupühade paiku vaid kolm ainulaadset kontserti kaunites Eestimaa kirikutes!

Ivo Linna, Kalle Sepp, Jassi Zahharov ja C-Jam 'Rõõmsad jõulud üheskoos'

Detsembris ühendavad oma jõud Ivo Linna, Kalle Sepp, Jassi Zahharov ja C-Jam, et tuua rahvani kaunis jõulumuusika!

Reedel algava festivali Jõulujazz avab kodumaine pop-soul lauljatar Anett 

27. korda toimuv festival Jõulujazz algab reedel, 25. novembril kontserdiga Vaba Laval, kus oma teist täispikka stuudioalbumit „Late to the Party” esitleb Anett. Koos lauljatariga esineb bänd laiendatud koosseisus ning oodata on ka üllatuskülalist. 

Retrobest Festival 2023 - piletid nüüd müügil

Eesti suurima stiilipeo Retrobest peaesineja on Ricchi E Poveri ning festivalile annab võimsa avapaugu Anne Veski koos saatebändiga.

Tallinna Loomaaia retked õhtuhämaruses 2022

Tallinna loomaaia külastajate seas populaarsed ja oodatud talvised õhturetked toimuvad ka sel aastal advendieelsetel laupäevadel. Aasta lõpul avatakse õhtuti loomaaia väravad ainult neljal korral ning avaneb suurepärane võimalus kuulata ja näha kogenud giidide lugusid öise eluviisiga loomadest.

Sten Lassmann (klaver) Viimsi Artiumis

Teisel advendinädalal astub Viimsi Artiumi kammersaalis sisuka soolokontserdiga üles kõrgetasemelise, ambitsioonika ja elujõulise eesti pianismi võrdkuju Sten Lassmann.

Minimal Wind: Debüütalbumi 'hi' esmaesitlus

Kas tõesti ongi aasta 2022 lõpusirgel? Kas tõesti on pea aasta sellest, kui Eesti muusikale tehti suur kingitus? Vastus on jaa!

Elina Nechayeva ja Marko Matvere kutsuvad ühistele jõulukontsertidele

Sel jõuluajal panevad Elina Nechayeva ja Marko Matvere head soovid varakult jõulukaardiga teele ning rõõmustavat publikut säravate kontsertidega üle Eesti!

Šoti folkmuusik Nathan Evans astub üles Viru Folgi pealaval 11. augustil 2023

Nathan Evans, Šoti muusik, kes on praegu vaieldamatult kuulsaim meremeeste laulude ehk shanty'de esitaja, annab kontserdi Briti saarte kultuuri tutvustava festivali Viru Folk pealaval 11. augustil 2023 kell 22.00.

Birgit ja Uku Suviste - Jõulukontserdid 'Ilus aeg'

Birgit ja Uku Suviste olid esimesed jõulukontsertide andjad Eestimaa kirikutes, nende jõulukontsertide tuur toimus koos juba 14 aastat tagasi, aastal 2008.  Nüüd, 14 aastat hiljem tulevad Birgit ja Uku taas oma legendaarsete jõulukontsertidega üle Eesti jõulurõõmu tooma.

Tallinna Linnateatris esietendub ulmekirjanduse klassika - Ray Bradbury '451° Fahrenheiti'

Ameerika kirjaniku Ray Bradbury „451° Fahrenheiti“, lugu düstoopilisest maailmast, kus raamatud on keelatud, jõuab publiku ette 19. novembril Salme Kultuurikeskuse suurel laval. Dramatiseeringu autor ja lavastaja on Diana Leesalu.

Eesti Noorsooteatri uuslavastus räägib kõigist ägedatest asjadest

Eesti Noorsooteatris esietendub 20. novembril Duncan Macmillani „Kõik ägedad asjad”, mille lavastab Tanel Jonas Ugala teatrist. Lugu räägib noorest inimesest, kes hakkab üles kirjutama asju, mille nimel tasub elada.

Black Velvet tähistab 25. juubelit kontsertidega!

Eesti läbi aegade edukaim poistebänd Black Velvet tähistab aasta lõpus oma 25. sünnipäeva juubelikontsertidega Pärnus, Tartus ja Viimsis.

Kitarrivõlur Paul Neitsov 'Jõuluteraapia'

See pole tavaline teraapiasessioon, vaid mõnus õhtupoolik enda välja lülitamiseks kitarri saatel. Muusik esitab kitarril armastatud jõuluklassikat, kuid Paulile omaselt on kavas kindlasti üllatusi ja ei puudu ka mõnus naer enese ja elu üle. Muusika ja naer on parimad oma emotsioonide korrastamiseks ja maha laadimiseks kiirel  jõulueelsel ajal. Tulevad erakordselt ilusad kontserdid.

Toomas Uibo & Saara Pius - 'Ma hõljun taeva all' - sooduspiletid on saadaval kuni 10.11 (k.a)

Selle aasta detsembris annavad Saara Pius ja Toomas Uibo vaid 6 jõulukontserti Eestimaa erinevates paikades.

Esietendub Johan Elmi esmalavastus Ugalas 'Tule õige koju'

Sel laupäeval, 12. oktoobril jõuab Ugala väikeses saalis lavale Johan Elmi lavastus “Tule õige koju”. Lavastuse kunstnik on Eugen Tamberg. See on nii Elmi kui Tambergi jaoks esimene loominguline töö Ugala teatris. Uuslavastus põhineb kaasaegse iiri näitekirjaniku, näitleja ja lavastaja Phillip MacMahoni näidendil. Selle on eesti keelde tõlkinud Martin Algus.

Koit Toome ja Noorkuu 'Jõulukontserdid'

Pühadeaeg toob kokku tõelised jõulutähed! Detsembris asuvad koos jõulutuurile Koit Toome ja ansambel Noorkuu ning kokku antakse 12 erilist kontserti üle Eesti.

Opera Royal Gala: The Voices of Berlin

21. sajandil on muusikageograafia kiiresti muutumas ja tänapäeval on Berliin kindlasti maailma peamiseks ooperipealinnaks: siin on kolm suurimat ooperimaja ja kaks mainekat muusikaakadeemiat, toimub palju festivale ning Berliini ooperimaastikul on vähe konkurente esietenduste ja ooperistaaride arvu poolest.

Marek Sadam ja Sadamasild - jõulukontserdid 'Kuidas ingliks saada?'

Kindlasti vahetuim kontsert nendel pühadel! Kingi enesele ja armsale!

Legendaarne Henry Rollins esineb 18. veebruaril Vene kultuurikeskuses

18. veebruaril astub esmakordselt Eestis publiku ette Henry Rollins, kes on üle maailma tuntud kui näitleja, laulja, kirjanik, saatejuht. Ta on tuntud rollide eest filmides "Heat", "Lost Highway", "Johnny Mnemonic", "Wrong Turn 2" ning muidugi ka rockmuusikukarjääri kaudu.

Kadri Voorand in duo with Mihkel Mälgand 'Jõuluks koju'

Jõuluks koju... koos Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandiga. Viis kaunist aastalõpukontserti üle Eesti.

Stefan & Liis Lemsalu suunduvad ühisele jõulureisile läbi maailma

Kaks viimaste aastate säravamat tähte Eesti pop-muusika maastikul - Liis Lemsalu ja Stefan - suunduvad ühisele jõuluturneele, et reisida muusikas läbi jõululaulude üle maailma.

Saksa sündipopi suurkuju Camouflage esineb Eestis

Järgmise aasta 27. oktoobril annab Alexela Kontserdimajas tuuri „Rewind To The Future and goodbye” raames kontserdi Saksa süntpopi legend Camouflage, keda tuntakse lugude “The Great Commandment”, “Love Is A Shield”, “Suspicious Love”, “Bad News”, “X-Ray” ja “Me And You” järgi. 

Maailmaklassika Tallinna Linnateatris – esietendub Gogoli 'Revident'

Tallinna Linnateater toob 29. oktoobril Salme Kultuurikeskuse suurel laval välja ukraina päritolu vene kirjaniku Nikolai Gogoli „Revidendi“, mille lavastab Markus Helmut Ilves. Nikolai Gogoli 1836. aastal kirjutatud satiiriline komöödia pilab korrumpeerunud Tsaari-Venemaa ametnikke ja nende ahnust ning rumalust. 

Publiku tungival soovil esineb Haapsalu Itaalia Muusika Festivalil taas 'Felicita' laulja Al Bano - piletimüük algab kolmapäeval

Piletid tulevad müügile kolmapäeval, 26. oktoobril kell 9.00. Haapsalu Itaalia Muusika festivalikülastajate palvele vastu tulles saab uuel aastal Haapsalu piiskopilinnuse hoovis kuulda taas Al Bano esituses legendaarseid hitte “Felicita”,  "Ci Sara" ja "Tu Soltanto Tu", mis on romantilise itaalia muusika sünonüümid. 

Ansamblist One Direction tuntud Louis Tomlinson esineb järgmisel aastal Tallinnas

Jah, sa lugesid seda õigesti! Maailmakuulsa poistebändi One Direction liige Louis Tomlinson külastab tuleval sügisel oma „Faith in The Future“ tuuri raames Balti riike ning avakontsert toimub 5. septembril Tallinnas, Saku Suurhallis. 

'Regina madre': Kersti Kreismann ja Andres Raag ema-poja duellis Tallinna Linnateatri laval

22. oktoobril jõuab Salme Kultuurikeskuse väikesel laval publiku ette Tallinna Linnateatri lavastus „Regina madre“, kus esmakordselt astuvad kahekesi koos üles Kersti Kreismann ja Andres Raag, ema ja poeg nii näidendi tegelastena kui tegelikus elus.

Tallinna Kammerorkester alustab uut sarja 'Kontsertmeistrid'

Neljapäeval, 20. oktoobril kell 19 esinevad Mustpeade maja Valges saalis Soome muusikaelu eestvedajad, tippviiuldajad Antti Tikkanen ja Minna Pensola. Tikkanen mängib Antonio Stradivari viiulil ning Pensola Stradivari õpilase Bergonzi viiulil, mille kuulsaim omanik on olnud USA viiuldaja Isaac Stern. Mõlema mängija pillid olid varem Soome dirigendi Paavo Berglundi omanduses.

Anne Paluver ikka veel 27! 

Uskumatu, aga Anne Paluver tähistab oma järjekordset juubelit ning saab juba… Stopp! Daamide vanusest ei ole viisakas rääkida, küll aga sellest, et Anne tunneb ennast ikka veel 27-aastasena, nagu oleks äsja lavakunstikooli lõpetanud.

Comedy Estonia & Mick Perrin Worldwide esitlevad... Dylan Moran - We Got This

'Komöödia Oscar Wilde' on tagasi oma uhiuue tuuriga.

Talveküla jõulumaa Torma mõisakompleksis

Sel aastal avab jõuluvana Glämmi oma MÕISA ja kutsub teid ka vaatama JÄNESTElinna.

Kellerteater lavastused

Kellerteater on Eesti esimene eksllusiivselt põnevikele, krimilugudele ja müsteeriumidele pühendatud teater, mis asub Tallinna vanalinna serval, eripärase õhustikuga püssirohuaida hoones Uus tn 37.

Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023

Bändi ainuke Baltimaade kontsert toimub 6. augustil Tallinna Lauluväljakul. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.

Tallinna Linnateatris jõuab esmakordselt publiku ette Jaan Krossi 'Tiit Pagu'

8. oktoobril esietendub Salme Kultuurikeskuse suurel laval Tallinna Linnateatri ja EMTA Lavakunstikooli koostöölavastus „Tiit Pagu“. Jaan Krossi värssromaani on lavastanud Jaak Prints, mängivad lavakooli XXXI lennu tudengid.

Festival Jõulujazz toob Eestisse artistid Islandilt Kamerunini

25. novembrist 18. detsembrini toimuva festivali Jõulujazz fookuses on kodu- ning välismaiste artistide ühiskontserdid – armastatud basskitarrist Richard Bona koos Estonian Dream Big Bandiga, Tallinna Kammerorkester koos Tõnu Kaljuste, Maria Fausti ning flötist Michala Petriga ning pianist Eydís Evensen keelpillikvartetiga Prezioso.

Prime Orchestra Christmas Sympho Show nüüd müügil

Talvepühade maagiline atmosfäär, särav muusika- ja valgusshow, üllatused, spetsiaalselt kutsutud vokalistid, koor, rokkbänd, DJ, eriefektid ja loomulikult maailmahitid – jõulu- ja uusaastahitid PRIME ORCHESTRA erilises esituses!

Muusikalise lavastuse ''Minul on vari'' piletid nüüd müügil!

Sel suvel ülimenukaks osutunud muusikaline lavastus „Minul on vari“ etendub ka järgmisel aastal! Toomas Uibo ja Ott Kiluski poolt kirjutatud lugu viib vaatajad rännakule läbi väikese Toomase silmade. Kuna paljudel vaatajatel jäi see suure nõudluse tõttu 2022 aastal nägemata, siis toimuvad kordusetendused 2023 aasta juulis Palmse mõisa pargis.

VAT Teater alustab sünnipäevahooaega Camus’ 'Võõraga'

VAT Teater saab 1. oktoobril 35-aastaseks ja meil on suur rõõm seda sündmust tähistada esimese täishooajaga oma uues asupaigas, Sakala 3 Teatrimajas. Sünnipäevahooaega alustame trupilavastusega „Võõras”, mis esietendub siin homme, 21. septembril kell 19. 

Algas Rammsteini Leedu kontserdi piletimüük

Saksa bänd Rammstein naaseb Leetu oma seni kõige suurejoonelisema vabaõhu-show’ga. Rammstein esineb Vilniuses Vingise pargis 22. mail 2023. See on bändi 2023. aasta Euroopa staadioniturnee esimene kontsert.

Suur aastalõpukontsert 'A Vision Of Elvis' Rob Kingsley

Rock’n’rolli kuningas on tagasi! UK nr 1 Elvis Presley tribüütartist Rob Kingsley toob Eestisse legendaarse artisti muusika ja show kontserdil „A Vision Of Elvis“. Kokku vaid 3 kontserti Tallinnas, Pärnus ja Tartus.

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi

Piletilevi lansseeris värskenenud brändi ja piletimüügiplatvormi Balti riikide suurim piletimüügiplatvorm Piletilevi tuli täna välja värskenenud kaubamärgi ja uuenenud ühtse digitaalse piletimüügiplatvormiga.

Piletilevi müügipunkti- ja internetipoe teenustasu tõuseb 15. juulist

Piletilevi internetipoe- ja müügipunkti teenustasu tõuseb seniselt 0,90€ pileti kohta 1,20 eurole pileti kohta 15. juulist 2022. Teenustasu tõusuga kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu.

Måneskini kontserdi lisapiletid tulevad müüki täna kell 10.00

19. mail 2023 esineb globaalne muusikafenomen ja Eurovisiooni võitja Måneskin Tallinnas, Saku Suurhallis oma esimese maailmaturnee “Loud Kids” raames. Kontsert müüdi välja üsna kiirelt, kuid koostöös bändiga on täna võimalik müüki paisata piiratud koguses lisapileteid. Lisapiletite müük algab kell 10.00 Piletilevis.

Elektroonilise muusika staar Bonobo esineb Tallinnas juba selle aasta lõpus

Head uudised jätkuvad! Kontsertagentuur 8 Days A Week, kes korraldas maikuus Tallinnas eduka JUNGLE kontserdi ning toob 9. juunil väljamüüdud kontserdi raames Eesti pealinna Michael Kiwanuka, annab teada, et 14. detsembril 2022 astub Tallinnas Noblessneri valukojas üles Briti muusik ja produtsent, viiekordne Grammy nominent Bonobo.

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Ülimenuka vestlusõhtu 'Mida mehed naistele ei räägi?' väike talvetuur

Kahe karismaatilise mehega, Margus Vaheri ja Eero Spriidiga, tuleb isegi talvel lavale hullama ning neile puid alla panema skandaalne ilusüstide kuninganna MARJU KARIN.

Kõigepealt laseb ta meestel kõik saladused hingelt ära rääkida ning seda loomulikult ainult selleks, et pärast neile öelda, kuidas asjad tegelikult on, miks mehed vahel lollid on ning miks naised just nii teevad, et mehi närvi ajada.

Kõik valgustkartvad teemad kistakse kapist välja rambivalguse kätte ja lahatakse ainult neile omasel humoorikal ja rabavalt otsekohesel moel. Alates seksist kuni liiga teravate varbaküünteni välja, mis teki sisse auke uuristavad.

Millised on meeste suurimad hirmud ja salasoovid? Millised suurimad rõõmud ja fantaasiad? Kuidas mehed naist ja tema käitumist näevad, tajuvad ja tõlgendavad? Millised naised tegelikult on, ja miks? Seda kõike käsitleme laval läbi eluliste näidete ja huumori.

Olete lahkelt palutud samuti sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine vabatahtlik, aga väga oodatud. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele.

03.12 kl 19 – Tartu, ERM, J. Hurda saal, A-sissepääs
04.12 kl 17 – Vihula Mõisa kontserdisaal
05.12 kl 19 – Pärnu Kontserdimaja kammersaali
06.12 kl 19 – Eesti Filmimuuseum Maarjamäel, Tallinn

Vanusepiirang 18+.

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti