logo
Valitse aikaväli
Etsi kartalta
Menu

Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы''

Su 9.4.2023 17:00
Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Teater NitJa piletiraha tagastamise juhised:
 
Palume saada oma sooviavalduse otse korraldajale aadressil alemeln@gmail.com, kirja sisus kindlasti märkida oma pileti(-te) ID number(-id) ja oma pangarekvisiidid, kuhu soovite kanda raha (IBAN konto number ning saaja ees- ja perekonnanimi ladina tähtedega). Meili teemaks palume märkida "Tagastus Eesti."
 
Taotlused võetakse vastu ja registreeritakse kuni: 30.04.23
Piletiraha tagastatakse kuni: 16.05.23

Pisarakomöödia „IMETEGIJAD“

Teater NitJa („НитьЯ“) esitleb profülaktilist perekomöödiat selle kohta, kuidas Ime aitab isal ja pojal tänu mõistmisele ja austusele jõuda harmooniani, saada jagu pettumusest teineteise suhtes ning näha eri põlvkondadesse kuuluvate inimeste elu ilu ja väärikust.

Kallid sõbrad! Kutsume teid vaatama meie sügavamõttelist lavastust, mis on tulvil hingesoojust ja huumorit ning annab võimaluse tajuda inimsuhete keerukaid seadusi ja rakendada neid oma igapäevaelus!

Teil on võimalus sukelduda küllusliku hingesügavuse ja siiruse maailma, täites oma südamed armastuse ja headusega. Särav ja peen huumor tagavad teile suurepärase õhtu!

„Imetegijad“ on midagi enamat kui lihtsalt pisarakomöödia. See on maagia, mis viib teid kohtumisele maailma ja üksteisega.

Etenduse kestus: 1 tund ja 30 minutit, ilma vaheajata.

Etendus on vene keeles.

Teater NitJa („НитьЯ“)

Teatri NitJa („НитьЯ“) loomingu eesmärk ei ole mitte meelelahutus tegevusetu inimmõistuse jaoks ega tema eemaldamine igapäevaelu saginast või vabastamine eksistentsi küsimuste koormast, vaid hoopis vaataja kaasamine elavasse ja kütkestavasse koosloomisprotsessi, mille kordumatus voos saavad otsekui iseenesest lahenduse elu kõige keerulisemad küsimused.

Teatri NitJa („НитьЯ“) näitlejad on rõõmsad entusiastid, kes on veendunud igavesti noorusliku sõnakunsti toimes, usuvad selle elustavasse jõudu ja elavad oma teatri selgete ideaalide nimel, tuues maailma üleüldise õnne rõõmurikast valgust.

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы'' Su 9.4.2023 17:00 Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Tapahtuma Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы''
Päivä / Aika Su 9.4.2023 17:00
Tapahtumapaikka Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Hintatiedot

Sündmuste müük on hetkel peatatud, kuni on täpsustatud sündmuse toimumise võimalikkus. 

Piletid vahemikus 16 € kuni 23 €

Lapsed, vanuses kuni 7 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta kui istuvad saatja süles
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Pronebo Art OÜ
Meeliku tn 23/3-62 Tallinn 13915 Harjumaa
5629 9775
alemeln@gmail.com
Reg No: 16612774
Tapahtuma Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы''
Päivä / Aika Su 9.4.2023 17:00
Tapahtumapaikka Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Samassa paikassa
Osta lippu Etendus ''Ära ole kurb!'' / Спектакль ''Не горюй!'' UusiUusiEtendus ''Ära ole kurb!'' / Спектакль ''Не горюй!'' Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Osta lippu Prime Orchestra. Rock sympho show Narvas Prime Orchestra. Rock sympho show Narvas Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Osta lippu Meister ja Margarita / Спектакль М.Булгаков ''Мастер и Маргарита'' Meister ja Margarita / Спектакль М.Булгаков ''Мастер и Маргарита'' Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Osta lippu Aastaajad - Vivaldi 345 / Времена Года - Вивальди 345 SuosittuSuosittuAastaajad - Vivaldi 345 / Времена Года - Вивальди 345 Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen