logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Württembergi Kammerorkester (Saksamaa) ja Tallinna Kammerorkester

Сб 22.11.2025 19:00 - Вс 23.11.2025 19:00
Описание событияСкрыть описание

L 22. november kell 19 Estonia kontserdisaal

P 23. november kell 17 Vanemuise kontserdimaja

Württembergi Kammerorkester (Heilbronn, Saksamaa)

Tallinna Kammerorkester

Solist Michael Barenboim (viiul)

Dirigent Risto Joost

 

Kavas:

R. Strauss. Sekstett ooperist „Capriccio“ op. 85

Vasks. Viiulikontsert „Distant Light“

Pärt. „Greater Antiphons“

R. Strauss. „Metamorfoosid“

 

Ebaharilik ja suurejooneline kontserdikava, kahe maineka kammerorkestri lavakohtumine, et musitseerida kordamööda ja koos. Orkestreid ühendab dirigent Risto Joost, kes on sage külaline mõlema orkestri ees. 2024. aasta sügisest on ta Württembergi Kammerorkestri peadirigent.

 

Württembergi Kammerorkestri on 1960. aastal loonud Faerber. Orkester on esinenud koos silmapaistvate muusikutega, nagu Martha Argerich, Alfred Brendel, Rudolf Buchbinder, Maurice André, James Galway, Hilary Hahn, Gidon Kremer, Sabine Meyer, Anne-Sophie Mutter jpt. WKO on salvestanud üle 500 klassikateose plaadifirmadele Deutsche Grammophon ja Teldec. Tuntud festivalid, nagu Salzburg Festival, Vienna Music Summer, Lucerne Festival, Schleswig-Holstein Musik Festival, Schwetzingen Festival ja Ludwigsburger Schlossfestspiele on orkestri regulaarsed esinemiskohad.

 

 

События

Мероприятия не были найдены
Купить билет Württembergi Kammerorkester (Saksamaa) ja Tallinna Kammerorkester Württembergi Kammerorkester (Saksamaa) ja Tallinna Kammerorkester Estonia kontserdisaal, Tallinn
Купить билет Württembergi Kammerorkester (Saksamaa) ja Tallinna Kammerorkester Württembergi Kammerorkester (Saksamaa) ja Tallinna Kammerorkester Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить