Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

JÄÄB ÄRA: Madfest Festival

Suure kahetsuse ja kurbusega peab festivali korraldustiim teatama, et Madfest Festival 2017 kontserdi- ja peoala on täna, 19. augustil suletud. Festivali laadaala on avatud täna, 19. augustil kuni 18.00-ni!

Soovikontsert 2017. Kontsert - tantsuõhtu 17.08.17 jääb ära.

Pileteid saab vahetada uue kuupäeva vastu. Uus kuupäev on 11.10.17 . Kui uus kuupäev ei sobi siis pakume piletite tagasiostu. Palun andke piletite vahetusest või tagasiostust teada kuni 24.08.17

Soovikontsert 2017. Kontsert - tantsuõhtu 13.08.17 jääb ära!

Soovikontsert 2017. Kontsert - tantsuõhtu 13.08.17 jääb ära. Piletilevi ostab pileteid tagasi kõigis müügipunktides va. Circle K teenindusjaamad. Pileteid ostetakse tagasi kuni 20.08 k.a.. Kõigile e-pileti ostnutele tagastatakse raha automaatselt arveldusarvele.

Jääb ära Madfest raames toimuma pidanud Vallaliste pidu 19.08!

Selle asemel toimub hoopis MustMesi goes Madfest sündmus. Ostetud piletid kehtivad MustMesi sündmusel või ostetakse tagasi Piletilevi müügipunktidest väljaarvatud Circle K kuni 23.08.

Jääb ära 17.08 Sander Õiguse etendus!

Piletid ostetakse tagasi Piletilevi müügipunktidest kuni 21.08.2017 (k.a.). Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast.

EV100 Sajandi lugu: Rännakud. Tõotatud maa etendustel muutub kuupäev!

29. ja 30. oktoobri asemel toimuvad etendused 29. ja 30. septembril. Piletid kehtivad uuel kuupäeval ning kui uus kuupäev ei sobi, ostetakse piletid tagasi.

Igihaljad tähed estraadilavalt - MTJ, Heidy Tamme ja Boris Lehtlaan 'Me pole enam väikesed' 30.07; 2.08 ja 6.08 kontserdid jäävad ära.

Pileteid saab tagastada kuni 20.08.17. PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

3.; 4.; 5. ; 6. augustil toimuma pidanud 'Tõde ehk valetamise meistriklass' etendused jäävad ära.

6. augusti etendus asendatakse etendusega "Omade vahel", kõik piletid kehtivad asendusetendusel. Teiste etenduste piletid kehtivad kõikidel teistel MTÜ Kell Kümme augusti etendustel või ostetakse tagasi kuni 21.08. PDF pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number. Tavapileteid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides va. Circle-K teenindusjaamades. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

19.08.2017 toimuma pidanud 'Pettson ja Finduse rebasejaht' jääb ära.

Piletid ostetakse tagasi Piletilevi müügipunktidest, välja arvatud Circle K esindustest. PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul.

16.07.2017 toimuma pidanud Tiibeti lauliku Drukmo Gyal Dakini südasuvine kontsert lükkub edasi uuele kuupäevale - 23.09.2017 lauljanna sugulase raske haigestumise tõttu!

Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Juhul kui muu kuupäev ei sobi, saab pileteid tagastada kuni 20.08.2017. Pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number ning millisele etendusele soovite minna või kas soovite pileti tagasi osta. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast.

24.08 jääb ära Piip ja Tuut 'Hamlet' etendus. Kõik ostetud piletid kehtivad teistel

Juhul kui muu kuupäev ei sobi, saab pileteid tagastada kuni 20.08.2017. Pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number ning millisele etendusele soovite minna või kas soovite pileti tagasi osta. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

Laula mu muusikaingel muudatused!

25.05 Vanemuise KM's lükkub edasi 13.11.2017 peale 26.05 Jõhvi KM's jääb ära. Piletite tagasiost algab 22.05. Uutele kuupäevadele kehtivad vanad piletid. Pileteid saab tagasi osta kuni 12.06 k.a.

JÄÄB ÄRA: 02.04.2017 Kellaviietee Five O'Clock Tea muusikasalong

Sündmus jääb ära. Piletid vahetatakse ümber teise kuupäeva vastu või ostetakse tagasi Piletilvi müügipunktides (v.a. Statoil) kuni 09.04.17 (k.a).

8.10.2017 jääb ära Rahvusooper Estonia etendus 'Pipi Pikksukk'

Piletid vahetatakse ümber mõne teise kuupäeva vastu või ostetakse tagasi kuni 09. oktoobrini(k.a). Pileti omanikel palume vahetuse või tagasiostu soovist teada anda aadressile tagasiost@piletilevi.ee

20.03 ja 21.03 'Ema Couragde' etendused ei toimu!

20.03 etendus asendatakse 'Kodumaa karjed' etendusega. Ostetud piletid kehtivad asendusetendusel, ostetakse tagasi või vahetatakse mõne teise NO99 etenduse vastu.

Linnateatri detsembrikuu mängukavas toimusid muudatused!

20.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 22.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära 27.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 28.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 29.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära

JÄÄB ÄRA: Volk ja Bella 'KAKS NEITSIT' lisaetendused jäävad ära

Lisaetendused jäävad tehnilistel põhjustel ära. Piletid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoilid) kuni 26.04 (k.a.)

Teatrietendus 'Kannatanu Goldiner ja tagajärjeks veidi ookeani' jääb ära

Piletid ostetakse tagasi kuni 15.04.15 (k.a).

LÜKKUB EDASI: Vladimir Pozneri loominguline õhtu 'Ajast ja endast' toimub 12. novembril

Lugupeetud Vladimir Pozneri loomingulise õhtu “Ajast ja endast” külalised!

 

Ürituse korraldaja teatab, et loomingulise õhtu toimumine on edasi lükatud esineja isiklikke põhjuste tõttu 22. oktoobrilt 12. Novembrile.

 

Kõik varem ostetud piletid on kehtivad. Kui uus aeg ei sobi, pileteid saab tagastada Piletilevi müügipunktides (va Statoilid).

 

Elektrooniliselt ostetud piletite ostjaid palume oma soovist tagastada piletid teatada e-posti teel info@piletilevi.ee.

 

Ürituse korraldaja palub kõigilt külastajatelt vabandust ebameeldivuste pärast.

 

12. novembril 2015 esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas tuntud ekraaninägu ja arvamusliider Vladimir Pozner. Külalisi ootab intellektuaalne diskussioon käesolevast ajastust ning ajakirjaniku avameelne paljastus iseendast.

 

Vladimir Pozner ei vaja pikemat tutvustamist. Tema silmapaistev elulugu ja loominguline pikaealisus hämmastavad. Ta on töötanud ajakirjanduses üle viiekümne aasta, teinud sadu säravaid intervjuusid planeedi huvitavaimate inimestega, loonud mitu dokumentaalsarja ja kirjutanud kümmekond raamatut.

 

Loominguline õhtu “Ajast ja endast” on unikaalne sündmus. Publikul saab vahetult osa võtta elavast ja kirglikust vestlusest ajaloost ja kaasajast, riigi arengusuundadest ja ühiskonnast. Vladimir Pozneri sõnadest on võimatu mitte vaimustuda. Tema arutlused on alati argumenteeritud, aga järeldused loogilised ja täpsed. See kohtumine ühendab inimesi, kes on teadlikud, targad ning otsivad vastuseid kõige keerulisematele küsimustele.