Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ootamatutel põhjustel jäävad ära 26.07 ja 23.08 toimuma pidanud kontserdid!

Piletid vahetatakse ümber teise kuupäeva kontsertsarjade “Väelaulud 2017” või “Maailmamuusika trubaduurid” vastu või ostetakse tagasi Piletilvi müügipunktides (v.a. Circle K) kuni 30.06.17 (k.a). Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast.

TCC.EE teatab, et seoses muutustega mitme artisti esinemisgraafikus viiakse show´ 'Täpipealt' 6.-7. juuni Tartu ja Tallinna kontserdid üle 2017. aasta sügisele.

Show Täpipealt toimub 15.10 kell 19:00 Tallinnas ja 16.10 kell 19:00 Tartus. Kõik varem ostetud piletid kehtivad. Juhul kui uued kuupäevad ei sobi, siis piletid on võimalik tagastada kuni 30.06 k.a. Tagasiost müügipunktides on avatud alates 16.06.2017

Laula mu muusikaingel muudatused!

25.05 Vanemuise KM's lükkub edasi 13.11.2017 peale 26.05 Jõhvi KM's jääb ära. Piletite tagasiost algab 22.05. Uutele kuupäevadele kehtivad vanad piletid. Pileteid saab tagasi osta kuni 12.06 k.a.

JÄÄB ÄRA: 02.04.2017 Kellaviietee Five O'Clock Tea muusikasalong

Sündmus jääb ära. Piletid vahetatakse ümber teise kuupäeva vastu või ostetakse tagasi Piletilvi müügipunktides (v.a. Statoil) kuni 09.04.17 (k.a).

8.10.2017 jääb ära Rahvusooper Estonia etendus 'Pipi Pikksukk'

Piletid vahetatakse ümber mõne teise kuupäeva vastu või ostetakse tagasi kuni 09. oktoobrini(k.a). Pileti omanikel palume vahetuse või tagasiostu soovist teada anda aadressile tagasiost@piletilevi.ee

20.03 ja 21.03 'Ema Couragde' etendused ei toimu!

20.03 etendus asendatakse 'Kodumaa karjed' etendusega. Ostetud piletid kehtivad asendusetendusel, ostetakse tagasi või vahetatakse mõne teise NO99 etenduse vastu.

Linnateatri detsembrikuu mängukavas toimusid muudatused!

20.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 22.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära 27.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 28.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 29.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära

JÄÄB ÄRA: Volk ja Bella 'KAKS NEITSIT' lisaetendused jäävad ära

Lisaetendused jäävad tehnilistel põhjustel ära. Piletid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoilid) kuni 26.04 (k.a.)

Teatrietendus 'Kannatanu Goldiner ja tagajärjeks veidi ookeani' jääb ära

Piletid ostetakse tagasi kuni 15.04.15 (k.a).

LÜKKUB EDASI: Vladimir Pozneri loominguline õhtu 'Ajast ja endast' toimub 12. novembril

Lugupeetud Vladimir Pozneri loomingulise õhtu “Ajast ja endast” külalised!

 

Ürituse korraldaja teatab, et loomingulise õhtu toimumine on edasi lükatud esineja isiklikke põhjuste tõttu 22. oktoobrilt 12. Novembrile.

 

Kõik varem ostetud piletid on kehtivad. Kui uus aeg ei sobi, pileteid saab tagastada Piletilevi müügipunktides (va Statoilid).

 

Elektrooniliselt ostetud piletite ostjaid palume oma soovist tagastada piletid teatada e-posti teel info@piletilevi.ee.

 

Ürituse korraldaja palub kõigilt külastajatelt vabandust ebameeldivuste pärast.

 

12. novembril 2015 esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas tuntud ekraaninägu ja arvamusliider Vladimir Pozner. Külalisi ootab intellektuaalne diskussioon käesolevast ajastust ning ajakirjaniku avameelne paljastus iseendast.

 

Vladimir Pozner ei vaja pikemat tutvustamist. Tema silmapaistev elulugu ja loominguline pikaealisus hämmastavad. Ta on töötanud ajakirjanduses üle viiekümne aasta, teinud sadu säravaid intervjuusid planeedi huvitavaimate inimestega, loonud mitu dokumentaalsarja ja kirjutanud kümmekond raamatut.

 

Loominguline õhtu “Ajast ja endast” on unikaalne sündmus. Publikul saab vahetult osa võtta elavast ja kirglikust vestlusest ajaloost ja kaasajast, riigi arengusuundadest ja ühiskonnast. Vladimir Pozneri sõnadest on võimatu mitte vaimustuda. Tema arutlused on alati argumenteeritud, aga järeldused loogilised ja täpsed. See kohtumine ühendab inimesi, kes on teadlikud, targad ning otsivad vastuseid kõige keerulisematele küsimustele.