Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

23.04.2017 15:00 'Viimased reliikviad' - Minski vokaalansambel 'The Russian Song' jäi ära!

Muusikaline Peterburg, mis pidi toimuma 11.05, LÜKKUB EDASI KUUPÄEVALE 12.08.17!

Muusikaline Peterburg, mis pidi toimuma 11.05, LÜKKUB EDASI KUUPÄEVALE 12.08.17! Kõik varem ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval! Soovi korral on võimalik pilet tagasi müüa kuni 4.05 k.a. Tagasiostu teostavad kõik Piletilevi müügipunktid (v.a Circle K). PDF piletite eest kannab kliendi arveldusarvele raha tagasi Piletilevi kontor.

21.04.2017 toimuma pidanud etendus 'Burlesk Show' jääb ära.

Piletid ostetakse tagasi kuni 12.05.17 (k.a.) kõikides Piletilevi müügikohtades va Circle K teenindusjaamad. Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveludsarvele. Korraldaja ja artisti management vabandavad võimalike ebamugavuste pärast.

JÄÄB ÄRA: 02.04.2017 Kellaviietee Five O'Clock Tea muusikasalong

Sündmus jääb ära. Piletid vahetatakse ümber teise kuupäeva vastu või ostetakse tagasi Piletilvi müügipunktides (v.a. Statoil) kuni 09.04.17 (k.a).

8.10.2017 jääb ära Rahvusooper Estonia etendus 'Pipi Pikksukk'

Piletid vahetatakse ümber mõne teise kuupäeva vastu või ostetakse tagasi kuni 09. oktoobrini(k.a). Pileti omanikel palume vahetuse või tagasiostu soovist teada anda aadressile tagasiost@piletilevi.ee

'Neuromonakh Feofan' uus toimumiskuupäev on 26. mai!

20.03 ja 21.03 'Ema Couragde' etendused ei toimu!

20.03 etendus asendatakse 'Kodumaa karjed' etendusega. Ostetud piletid kehtivad asendusetendusel, ostetakse tagasi või vahetatakse mõne teise NO99 etenduse vastu.

Promfesti raames toimuval 7.05 Tähtede gala alguskellaajaks on 17.00!

Korraldaja annab teada, et Promfesti raames toimuval 7.05 Tähtede gala alguskellaajaks on 17.00 (eelnev 19.00).

Linnateatri detsembrikuu mängukavas toimusid muudatused!

20.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 22.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära 27.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 28.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 29.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära

Kaunase muusikateatri etendusele 'Windsori lõbusad naised' etenduse kellaaeg on muutunud!

07.05.2017 kell 16 Vanemuise väikeses majas toimuma pidanud Kaunase muusikateatri etendusele "Windsori lõbusad naised" etenduse kellaaeg on muutunud. Uus kellaaeg on 19:00.

JÄÄB ÄRA: Volk ja Bella 'KAKS NEITSIT' lisaetendused jäävad ära

Lisaetendused jäävad tehnilistel põhjustel ära. Piletid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoilid) kuni 26.04 (k.a.)

Teatrietendus 'Kannatanu Goldiner ja tagajärjeks veidi ookeani' jääb ära

Piletid ostetakse tagasi kuni 15.04.15 (k.a).

LÜKKUB EDASI: Vladimir Pozneri loominguline õhtu 'Ajast ja endast' toimub 12. novembril

Lugupeetud Vladimir Pozneri loomingulise õhtu “Ajast ja endast” külalised!

 

Ürituse korraldaja teatab, et loomingulise õhtu toimumine on edasi lükatud esineja isiklikke põhjuste tõttu 22. oktoobrilt 12. Novembrile.

 

Kõik varem ostetud piletid on kehtivad. Kui uus aeg ei sobi, pileteid saab tagastada Piletilevi müügipunktides (va Statoilid).

 

Elektrooniliselt ostetud piletite ostjaid palume oma soovist tagastada piletid teatada e-posti teel info@piletilevi.ee.

 

Ürituse korraldaja palub kõigilt külastajatelt vabandust ebameeldivuste pärast.

 

12. novembril 2015 esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas tuntud ekraaninägu ja arvamusliider Vladimir Pozner. Külalisi ootab intellektuaalne diskussioon käesolevast ajastust ning ajakirjaniku avameelne paljastus iseendast.

 

Vladimir Pozner ei vaja pikemat tutvustamist. Tema silmapaistev elulugu ja loominguline pikaealisus hämmastavad. Ta on töötanud ajakirjanduses üle viiekümne aasta, teinud sadu säravaid intervjuusid planeedi huvitavaimate inimestega, loonud mitu dokumentaalsarja ja kirjutanud kümmekond raamatut.

 

Loominguline õhtu “Ajast ja endast” on unikaalne sündmus. Publikul saab vahetult osa võtta elavast ja kirglikust vestlusest ajaloost ja kaasajast, riigi arengusuundadest ja ühiskonnast. Vladimir Pozneri sõnadest on võimatu mitte vaimustuda. Tema arutlused on alati argumenteeritud, aga järeldused loogilised ja täpsed. See kohtumine ühendab inimesi, kes on teadlikud, targad ning otsivad vastuseid kõige keerulisematele küsimustele.