logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Jeff Mills esitleb: Tomorrow Comes the Harvest

L 30.11.2024 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
41.50 - 71.50

Lükkub edasi: Jeff Mills esitleb: Tomorrow Comes the Harvest, Alexela Kontserdimaja, Tallinn  

Hea klient

Anname teada, et 5. juuniks 2024 Alexela Kontserdimajja planeeritud Jeff Mills esitleb: Tomorrow Comes the Harvest kontsert lükkub edasi. Detroiti muusikalegendi Jeff Millsi elektroonilise jazzi ja afrofunki projekti kontserdi uus kuupäev on 30. november 2024. Uuel kuupäeval kehtivad kõik 5. juuniks ostetud piletid Alexela Kontserdimajas sama saaliplaani alusel ja sama hinnakategooria kohtadel. Juba ostetud pileteid ringi vahetama ei pea.

Neile, kes ei saa uuel kuupäeval kontserdil osaleda, pakume järgmisi võimalusi:
- Vahetada pilet 21. augustil 2024 Alexela Kontserdimajas toimuva ikoonilise Šoti bändi The Jesus and Mary Chaini kontserdi samas hinnaklassis pileti vastu. Palume vahetuse soovist teada anda aadressil  tagasiost@piletilevi.ee kuni 6. juunini 2024 (k.a);
- Müüa pilet tagasi. PDF-pileti ja müügipunkti pileti omanikel palume enda soovist teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee. Kirja sisus märkida enda tellimuse number ja pileti ID number.

Tagasiost Piletilevis toimub kuni 6. juunini (k.a.), peale mida palume pöörduda korraldaja poole: info@tmw.ee  

Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast.

30. novembril 2024 esineb Tallinnas Alexela Kontserdimajas mõjukas Detroiti DJ, produtsent ja helilooja Jeff Mills oma elektroonilise jazzi ja afrofunki projektiga Tomorrow Comes The Harvest, milles teevad kaasa klahvpillimängija Jean-Phi Dary ja tablavirtuoos Prabhu Edouard. Kontserdi erikülaline on Maarja Nuut koos Šveitsi trummari Nicolas Stockeriga.

Tegu on Tomorrow Comes The Harvesti Euroopa tuuriga, mis jõuab prestiižikatesse kontserdimajadesse Londoni Barbicani keskusest Kölni Filharmooniani.

Jeff Mills on teerajaja – alates oma raadiosaatest “The Wizard” 1980ndatel ning kollektiivi Underground Resistance kaasasutamisest ja plaadimärgi Axis rajamisest 1990ndatel. Temast on räppinud Eminem ning ta on Prantsuse kultuuriministeeriumi teenetemärgi Ordre des Arts et des Lettres kavaler. 

Eeskätt techno DJ ja produtsendi ning trummarina tuntud Mills on ka nõutud nüüdismuusika looja, kes ühendab tantsupõrandate kunsti elavmuusikaga ning avardab elektroonilise jazzi helivälju. Lisaks on ta  arhitektuuri- ja moeuurija ning afrofuturistlike kontseptsioonide ja narratiivide looja. Ta on kirjutanud muusikat Fritz Langi ja Georges Méliès’ tummfilmiklassikale ning ulme-telesarja “The Outer Limits” ainetel NASA toel valminud raadiokuuldemängule. Mistahes žanris ja kooslustes tegutsedes on ta loomingu keskmes alati idee rütmist ja muusikast kui ajaülesest ja transtsendentaalsest kogemusest. Selline “hetkes olemine” on Jeff Millsi sõnul musta muusika alustala, ühtaegu väljendusvabaduse vahend ja piiritu teadmise pagas.

Millsi viimaste aastate olulisim projekt Tomorrow Comes the Harvest sai alguse 2016. aastal koos afrobeat’i loojast Nigeeria trummari Tony Alleni ja Prantsuse Guajaana klahvpillimängija Jean-Phi Dary’ga. Selle tuumaks on muusikalise tundmatu uurimine läbi vaba improvisatsiooni ning üheskoos kõrgema teadvuse tasanditele jõudmine. 2020. aastal lahkus Allen meie seast, ent Tomorrow Comes the Harvest’i kontseptsioon jäi. Mills jätkab seda koos Dary ja India tablavirtuoosi Prabhu Edouardiga, kellega koostöös ilmus mullu sügisel Axise leibli alt live-LP “Evolution”.

Jean Phi Dary on Prantsuse-Guajaana päritolu klahvpillimängija, laulja, laulukirjutaja, produtsent ja võitluskunstide spetsialist ning nii Jeff Millsi kui ka Tony Alleni kauaaegne koostööpartner. India päritolu Prabhu Edouard on üks oma põlvkonna tunnustatumaid tablamängijaid ning kogenud pedagoog, kes viib läbi rahvusvahelisi löökpillide meistriklasse ja seminare. 

Õhtu erikülaline Maarja Nuut on rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti laulja, multiinstrumentalist ja helilooja, kelle muusikailmad sünnivad pärimuse lahtimõtestamisest ja sideme loomisest tänapäevaga ambienti, techno, eksperimentaalse jazzi ja nüüdismuusika äärealadel. Nicolas Stocker on Šveitsi trummar ja perkussionist, kelle mängus annavad tooni polümeetrilised kõlaväljad, tämbriline mitmekesisus ja meloodilisus. Eelseisval kontserdil esitatakse üheskoos Nuudi uut loomingut, mille seas on nii ambientset ja eksperimentaalset kui ka jazzilikult gruuvivat materjali. 

Alexela Kontserdimaja uksed 30. novembril toimuvale kontserdile avatakse kell 18, Maarja Nuut ja Nicolas Stocker astuvad lavale kell 19, Tomorrow Comes The Harvest kell 20.

Kontserdi korraldaja on Shiftworks OÜ


Jeff Mills ft Jean-Phi Dary & Prabhu Edouard (2023)
Tomorrow Comes the Harvest LP (2018) koos Tony Alleniga
Tomorrow Comes the Harvest “Evolution” EP (2023)
Maarja Nuut “Hinged” feat. Nicolas Stocker (2021)

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jeff Mills esitleb: Tomorrow Comes the Harvest L 30.11.2024 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 41.50 - 71.50
Üritus Jeff Mills esitleb: Tomorrow Comes the Harvest
Kuupäev / Kell L 30.11.2024 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 41.50 - 71.50
Hinnainfo
Seisukohad asuvad saalis 9. rea ees
 
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Maarja Nuut ja Nicolas Stocker
Vaheaeg 30 minutit
20.00 Tomorrow Comes The Harvest
21:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1. ja 2. rea ning II rõdu 1. rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/
• Ostes pileti, kohustun täitma toimumiskoha sisekorra eeskirju. Tutvu nendega siit.

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 1€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 672 6608
info@tmw.ee
reg.nr: 10844006
Üritus Jeff Mills esitleb: Tomorrow Comes the Harvest
Kuupäev / Kell L 30.11.2024 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 41.50 - 71.50
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet The Jesus And Mary Chain: 40 Years The Jesus And Mary Chain: 40 Years Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Efterklang Efterklang Paavli Kultuurivabrik
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti