logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Estonian Fashion Festival

Чт 06.06.2024 18:00 - Вс 09.06.2024 23:59
Описание событияСкрыть описание
6-9 juuni 2024
Estonian Fashion Festival
 
Estonian Fashion Festival on jätkusuutlikest põhimõtetest lähtuvaid disainereid tutvustav mitmepäevane keskkonnahoidlikult korraldatud moefestival, mille tippsündmusteks on kolm eriilmelist moeetendust. Festivali lisaprogrammi kuuluvad erinevad näitused, töötoad, harivad moefilmid, koolitused ja seminar.
 
Estonian Fashion Festival asutajaliikmed on Kõrgem Kunstikool Pallas, Tartu Loomemajanduskeskus, Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia ja Tartu linn. Estonian Fashion Festival kuulub Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 programmi.
 
///
 
6 juuni Knorringu Aadlimaja (uksed avatud 17.00, etenduse algus 18.00)
Mood-Performance-Tants
 
Mood-Performance-Tants (MPT) on Eestis ainulaadne moeetendus, mis ühendab unikaalsel viisil moe, performance ́i ja tantsu. MPT loob alustavatele moeloojatele võimaluse esitleda oma erakordseid disainilahendusi platvormil, mis on sama ebatavaline kui nad ise. Disainerite tööd tuuakse publiku ette tõeliselt pilkupüüdva ja mängulise esitusena. MPT julgustab alati unikaalseid ja ebatavalisi ideid kollektsioonides, etendustes, dekoratsioonides ja asukohtades.
 
7 juuni Knorringu Aadlimaja
Eesti disaini Showroom
 
Showroom koondab Eesti disainerite paremiku. Showroomiga pakume disainerite rahvusvahelist väljundit ja kontakte, kaasates sündmusele nii kohalikke kui rahvusvahelisi moevaldkonna otsustajaid ning professionaale. Showroomi disainerid astuvad üles Antoniuse moeetenduse raames ning sellele järgnevalt pop-up alal.
 
8 juuni ERM
Seminar Greenery
 
Estonian Fashion Festivali seminar Greenery keskendub jätkusuutliku ja keskkonnasäästliku moe ning disaini temaatikale, et soodustada nii tarbijate, disainerite kui ka laiema üldsuse arengut keskkonnasäästlikkuse suunas.
 
Seminaril astuvad üles ringmajanduse ja disaini eksperdid, jätkusuutlikud disainerid ning keskkonnasäästlikkusele pühendunud organisatsioonid. Lisaks informatiivsetele ettekannetele kutsutakse publikut kaasa mõtlema kuidas teha kestlikumaid valikuid. Inspireerivaid kogemuslugusid jagavad ringmajandavad ettevõtjad.
 
8 juuni ERM (uksed avatud 17.00, etenduse algus 18.00)
Antonius Fashion Show
 
Antonius Fashion Show (AFS) on ready-to-wear kollektsioone tutvustav moeetendus, kus suurt tähelepanu pööratakse kollektsiooni kantavusele, praktilisusele, rõivaste keskkonnasäästlikule tootmisele ja müügile.
 
 
9 juuni ERM (uksed avatud 17.00, etenduse algus 18.00)
OmaMood
 
OmaMood etendus toob vaatajani traditsioonilise käsitöö väärtused modernses võtmes, toetades kohalikust käsitööpärandist inspireeritud ning jätkusuutliku, eelkõige aeglase, disainiliikumise põhimõtete järgi valmistatud rõivaste loomist ja kandmist.

Фестивальные события

По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить