logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload
Recommended
Top sales Most views Just added
Buy ticket JAZZKAAR 2021 1 JAZZKAAR 2021 - Different venues 8.90 - 50.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket CryptoFest 2 CryptoFest Tallinna lauluväljak, Estonia 10.90 - 36.90
%
Buy ticket BMW IBU World Cup Biathlon Otepää / Laskesuusatamise MK-etapp 3 BMW IBU World Cup Biathlon Otepää / Laskesuusatamise MK-etapp - Tehvandi Spordikeskus, Otepää, Estonia 4.90 - 300.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket ERAMAA 4 ERAMAA - Pootsi veinimõis, Pärnumaa, Estonia 20.90 - 25.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Osnap 5 Osnap - Salme Kultuurikeskuse suur lava (Salme 12), Estonia 18.90 - 25.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Piletilevi TV
Rebroadcast
Wiener Staatsoper - Manon
Th 04/03/2021 21:00
Wiener Staatsoper - Manon
2h 30min
Free
Rebroadcast
Metropolitan Opera - Die Zauberflöte
Fr 05/03/2021 02:30
Metropolitan Opera - Die Zauberflöte
Music Director Emeritus James Levine conducts the full-length German version of Mozart’s magical fable, seen in Julie Taymor’s spectacular production, which captures both the opera’s earthy comedy and its noble mysticism.
3h 0min
Free
Virtual seminar
Lastekultuuri seminar 'Kes vastutab lapse kultuurikogemuse eest õppeasutustes?'
Fr 05/03/2021 09:30
Lastekultuuri seminar 'Kes vastutab lapse kultuurikogemuse eest õppeasutustes?'
ASSITEJ Eesti Keskus ja NAKS Festival kutsuvad:
Lastekultuuri seminar "KES VASTUTAB LAPSE KULTUURIKOGEMUSE EEST ÕPPEASUTUSTES?"
Veebiülekanne Noorsooteatrist 5.03.2021 kell 9.30 – 18.00 
vaadatav lehelt: piipjatuut.tv
“Lapseeas kogetu jätab jälje kogu eluks” Kaido Rannik, Miksteatri näitleja ja lavastaja
Seminari eesmärk on avada diskussioon lastele suunatud kultuuri teemal. Millist kultuurielamust ning kui suures mahus peaks pakkuma lastele nende õppekeskkonnas ja kelle poolt peaks see olema koordineeritud.
Seminar on suunatud haridustöötajatele, kultuuri- ja kunstitegijatele ning otsustajatele.
Seminar tutvustab lühidalt naaberriikides juba käimasolevaid programme ja tavasid. Eraldi fookuses on Läti ja Norra kogemused selles valdkonnas.
Seminari juhib ja modereerib:
ASSITEJ Eesti Keskuse liige ja Riigikogu kultuurikomisjoni liige EDUARD ODINETS 

AJAKAVA JA ESINEJAD:
9.30 Päevajuhi sissejuhatus ja tervitussõnad
9.40 Draama haridusest koolides. Teatrikunst õppekava osana.
Katrin Nielsen, TÜ VKA rakendusteatri õppejõud, “Teater kui õpikeskkond, mida pakub teatrikunst õppimisele” 
Kärt Tomingas, näitleja, laulja, teatripedagoog, loovuse kaudu õppimisest, Gaia kooli näitel
10.40 Mobiilsed kunstid, praktikud
Kas ja mil määral on võimalik viia kultuuri ja kunsti lasteaedadesse ja kooli? Millised on senised praktikad? 
10.40 Näitekunst: Teater Sõber, Priit Öövel
11.00 Näitekunst: Piip ja Tuut Teater, Marek Demjanov
11.20 ZUGA SIRUTUS ja väike paus (20 min)
11.40 Tants: ZUGA Ühendatud Tantsijad ja Sõltumatu Tantsu Lava, Tiina Mölder ja Ingrid Kääramees
12.00 Kaasaegne tsirkus: Tsirkusestuudio Folie, Terje Bernadt
12.20 Muusika: Kooli ja lasteaia kontserdid, Ülle Lehtmäe, Eesti Kontsert
12.40 Kirjandus, kujutav kunst: “Kas laps loeb?” + “näitus kohvris”. Triin Soone, Eesti Lastekirjanduse Keskus. 
13.00 LÕUNAPAUS
14.00 Piiriülesed praktikad, ZOOM-i vahendusel:
Norra KULTUURI SELJAKOTT, Ragnhild Tronstad, Kulturtanken
Läti KULTUURI SELJAKOTT, Jānis Znotiņš, Assitej Latvia, juhatuse liige
15.00 Laste ja noorte kultuurikogemus Kultuuriministeeriumi pilgu läbi täna ja tulevikus.
Kultuuriministeeriumi teatrinõunik Katre Väli
15.30 - ZUGA SIRUTUS ja paus (20 min)
15.50 Laste ja noorte kultuurikogemus Haridus- ja Teadusministeeriumi pilgu läbi täna ja tulevikus.
Hele Liiv-Tellmann ja Inge Raudsepp Haridus- ja Noorteametist, “...mõtestades kultuuri- ja väärtuspädevust, Kultuuriline identiteet riiklikes õppekavades
16.25 - 17.45 ÜMARLAUD
Seminari võtab kokku ümarlaud / paneeldiskussioon, kus osalevad lisaks ettekannete tegijatele ka Joonas Tartu Eesti Noorsooteatrist, Margit Salmar ja Merike Soomets Rahvakultuuri Keskusest, noortesaate NOVA saatejuht, õpilane Paula Rits, kultuuriajakirjanik Keiu Virro, õpetajate esindaja Kaarli Koolist Lea Krall, Klassiõpetajate Liit, Piret Jõul ja Lasteaednike Liit, Mairi Perman lasteaiast Kullatera jt.
17.45 Päevajuhi kokkuvõte

Seminar on kõigile osalejatele TASUTA.

Toetajad: Tallinna Haridusamet, Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahvakultuuri Keskus. 
Korraldaja: ASSITEJ Eesti Keskus
Seminar toimub rahvusvahelise noore vaataja teatrifestivali NAKS raames.
Vastutav korraldaja Marek Demjanov, 5058876, marek@piipjatuut.ee
www.assitej.ee 
Virtual seminar
Noorte pressikonverents
Fr 05/03/2021 14:00
Noorte pressikonverents
Kas tahad teada, millised piirangud meid veel ees ootavad? Või äkki aitab neist? Mida teha, et viirusest hoiduda? Millal ja keda üldse vaktsineeritakse? Mis saab huvitegevusest ja kontaktõppest? Kuidas noored saavad panustada viiruse vastasesse võitlusse?
Teie küsimustele vastavad tervise- ja tööminister Tanel Kiik, haridus- ja teadusminister Liina Kersna ja terviseameti peadirektori asetäitja Mari-Anne Härma.