logo
Select period
Search from map
Menu

Pühajärve jaanituli 2024

Show descriptionHide description
Pühajärve Jaanituli 2024 esinejad on avalikud! Festivali peaesinejateks on NERVO ja Luude Austraaliast
 
Kahepäevane muusikafestival Pühajärve Jaanituli 2024 võõrustab sel aastal mitmeid maailma suurimate festivalide artiste. Välismaistest artistidest saabuvad Lõuna-Eestisse NERVO (AUS), Luude (AUS), Quintino (NED), A.M.C (UK), 1991 (UK) ja Issey Gross (UK).
 
Festivali ühed peaesinejad moodustavad koosluse NERVO. Tegemist on kaksikõdedega Austraaliast, kes alustasid laulukirjutajatena ja muusikaprodutsentidena sellistele staaridele nagu Miley Cyrus, Armin Van Buuren, The Pussycat Dolls ning võitsid Grammy auhinna laulu eest “When Love Takes Over” David Guetta ja Kelly Rowlandi esituses. Oma DJ-settidega on NERVO jõudnud suurimatele muusikafestivalidele nagu Tomorrowland, Lollapalooza ja Ultra ning pääsenud maailma Top 100 DJ nimekirjas 16. kohale. 
 
Teiselt poolt maakera tuleb Pühajärvele ka tantsumuusika produtsent Luude. 2021. aastal andis artist välja uue versiooni loost “Down Under”, mis oli Uus-Meremaal edetabeli tipus kaks korda kauem kui originaalversioon. Üheks mehe viimaseks hitiks on koostöös Moby ja samuti Pühajärvel esineva Issey Grossiga loodud lugu “Oh My”. Suurbritanniast pärit laulja Issey Grossile tõi läbimurde hittlugu “Used To This”, mille lõi koostöös Wilkinsoniga. Lugu oli 14 nädalat UK Top 40 edetabelis ja 12 nädalat BBC Radio 1 muusikalistis.
 
Hollandi tantsumuusikat on Pühajärvel esindamas Quintino. Talendikas DJ on suurtel festivalilavadel kõrvuti Tiësto, Steve Aoki, Afrojacki ja teistega. Koostöös Alokiga lajatasid muusikaprodutsendid hitiga “Party Never Ends”, mis kogus ainuüksi Spotify keskkonnas üle 41 miljoni mängimise. 
 
Suurbritanniast saabub Drum&Bass stiili esindajana A.M.C. Artist, kes õppis aastaid, et aru saada muusikast, mida ta viljeleda soovis, ning andis oma teose välja alles siis, kui oli kindel, et see peab parimate kõrval vastu. Nii ei suuda Drum&Bass muusikastiili austajad mööda vaadata lugudest “Tap Ho” ja “Ice Cold”. Londonis resideeriv DJ ja tantsumuusika produtsent 1991 andis alles 2022. aasta suvel välja oma debüütalbumi Odyssey, kuid on lühikese karjääri jooksul teinud koostööd Sub Focuse, Netsky, Chase & Statuse ja paljude teiste populaarsete artistidega. Tema striimituimateks hittideks on “Full Send” ja “Odyssey”. 
 
Festivali kahe päeva jooksul kütab Pühajärve pargi kuumaks ka Eesti muusikaparemik. Lava vallutavad 5Miinust, AG, Arop, Clicherik & Max, Gameboy Tetris, Genka, Jozels,  Karl-Erik Taukar, Liis Lemsalu, Marcara, Shanon, Smilers, Stefan, Terminaator ja Villemdrillem. 
 
Pühajärve Jaanituli 2024 on kahepäevane muusikafestival, mis toimub Eesti suurimal suvepühal. Osaleda saab traditsioonilistes lõbusates jaanipäevamängudes ja sooritada benji-hüppeid Pühajärve kohal. Mõne sammu kaugusel kontserdipaigast asub Pühajärve kaldal telklaager, mis on avatud kõikidele festivalikülastajatele. 
 
22. ja 23. juunil toimuvale Pühajärve jaanitulele saab pileteid osta Piletilevist ja festivali kodulehelt jaanituli.ee

Festival events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload