logo
Select period
Search from map
Menu

Festival Augustibluus 2024

Th 01/08/2024 17:00 - Su 04/08/2024 23:59
71.50 - 556.50
Show descriptionHide description
AUGUSTIBLUUS 30
 
Festival Augustibluus tähistab 30ndat aastapäeva!
Aastal 1994 alguse saanud Augustibluus on kasvanud üheks Eesti olulisemaks muusikasündmuseks ning saavutanud kindla koha Euroopa tunnustatud bluusifestivalide seas. Aastate jooksul on Haapsalu piiskopilinnuse lavale astunud mitmed muusikamaailma suurkujud nagu Andy Fairweather Low, Lucky Peterson, Devon Allman, Eric Gales, Candye Kane, Coco Montoya ja paljud teised, samuti parimad kodumaised muusikud.
 
Festivali peakontserdid toimuvad Haapsalu piiskopilinnuse õuel, programmi kuuluvad ka akustilised kontserdid vanas raudteejaamas, ülesastumised tänavakohvikute terrassidel ning luule- ja öökontserdid Haapsalu kultuurikeskuses. Juubeli puhul saab Augustibluusi programm olema mahukam kui kunagi varem. Festival toimub 1.–4. augustini. 
 
Festivali pass tagab sissepääsu kõikidele festivali kontsertidele ning ööklubidesse. Üksikute kontsertide piletid on müügil kohapeal. Ostes festivalipassi säästate raha ja väldite erinevate kontsertide sissepääsul tekkivaid piletijärjekordi. Kuni 14 aastastele (k.a.) lastele on sissepääs koos pileti ostnud vanemaga tasuta. Ratastoolis külastajale on sissepääs kõikidele kontsertidele tasuta, saatjal on nõutav pilet.

Events

No events were found
Buy ticket Festival Augustibluus 2024 Festival Augustibluus 2024 - Haapsalu
Buy ticket Festival Augustibluus 2024 / Lifetime Membership Card Festival Augustibluus 2024 / Lifetime Membership Card - Haapsalu
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload