logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Rumours of Fleetwood Mac

E 4.9.2023 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
39.90 - 79.90
Rumours of Fleetwood Mac on legendaarse Fleetwood Maci maailma parim tribuutbänd. Septembris jõuavad nad oma turneega ka Tallinnasse. Esitlemisele tulevad Fleetwood Maci ajatu muusika parimad palad, mis vaimustavad nii kauaagseid kui värskeid fänne. 4. septembril 2023 on Eesti muusikahuvilistel erakordne võimalus olla Alexela Kontserdimajas tunnistajaks Fleetwood Maci maagiale ja nostalgiale.
 
Rumours of Fleetwood Mac suudab tipptasemel kanaldada Fleetwood Maci vaimu ja olemust. Nende pühendumus detailidele ja ületamatu kunstiline osavus annavad Fleetwood Maci lugudele uue elu ning ansambli tähelepanuväärne andekus võimaldab fännidel uuesti läbi elada Fleetwood Maci suurimate hittide võlu, taaselustades kalleid ja luues käigult uusi mälestusi.
 
See erakordne tribuut on pälvinud heakskiidu Fleetwood Maci asutajaliikmelt Mick Fleetwoodilt endalt - just see peegeldab kõige paremini Rumours of Fleetwood Maci esituste laitmatut kvaliteeti ja autentsust. Mick Fleetwoodi toel on sellest tribuutbändist saanud ülim austusavaldus rock’n’rolli mõjukaimale supergrupile.
 
Rumours of Fleetwood Mac - “You Make Loving Fun” https://www.youtube.com/watch?v=4_x6r1Py1Jk
 
1967. aastal loodud Fleetwood Mac on üks kõigi aegade mõjukamaid rokkbände. Bändi koosseisus on aastate jooksul toimunud märkimisväärseid muutusi, kuid pidevalt on laval olnud Mick Fleetwood ja John McVie, üles on astunud bändi ridades ka legendaarsed Christine McVie, Lindsey Buckingham ja Stevie Nicks. Nende omapärane kõla ühendab rocki, poppi ja bluusi ning nad on loonud ajatuid hitte nagu "The Chain", "Don't Stop" ja "Gypsy". Ansambel on kokku müünud üle 100 miljoni plaadi ja Fleetwood Maci muusika kütkestab ja inspireerib jätkuvalt eri põlvkondi.
 
Rumours of Fleetwood Mac - “Dreams” https://www.youtube.com/watch?v=jaBneY-0joA
 
Oma emotsionaalsete esituste poolest tuntud Rumours of Fleetwood Mac on pälvinud säravaid arvustusi kriitikutelt kui ka muusikahuvilistelt. Sunday Times ütles nende kontserdi kohta, et nad suudavad maailma esimest supergruppi järele teha vapustavalt ja uskumatult täpselt. Mail on Sunday kuulutas: "Nad teevad Fleetwood Maci paremini kui Fleetwood Mac." Kollektiivi kontserditel kogu maailmas on osalenud üle 950 000 kirgliku Fleetwood Maci fänni. Youtube’is on nende videosid vaadatud üle 97 000 000 korra. Rumours of Fleetwood Mac on end kindlalt tõestanud esmaklassilise tribuutbändina kõikidele Fleetwood Maci andunud fännidele.
 
2023. aasta turnee tõotab tulla suurepärane elamus, mis viib publiku Fleetwood Maci ajatu klassikaga nostalgilisele reisile. Tule ja saa osa Rumours of Fleetwood Maci võluvast kontserdist ning taasavasta enda jaoks Fleetwood Maci maagia.
 
Rumours of Fleetwood Maci kontsert toimub 4. septembril 2023 Alexela Kontserdimajas. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktidest ja veebipoest.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Rumours of Fleetwood Mac E 4.9.2023 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 39.90 - 79.90
Üritus Rumours of Fleetwood Mac
Kuupäev / Kell E 4.9.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 39.90 - 79.90
Hinnainfo
 
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Rumours of Fleetwood Mac
Kuupäev / Kell E 4.9.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 39.90 - 79.90
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Haken Haken Paavli Kultuurivabrik, Tallinn
Osta pilet Katie Melua Katie Melua Maarjamäe Lossipark (Eesti Ajaloomuuseum)
Osta pilet Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 PopulaarnePopulaarneDepeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 Tallinna lauluväljak
Osta pilet Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti