logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Aksel Ojari - lugu teatris üles kasvanud andekast näitlejast

Aksel Ojari on 17-aastane näitleja, kes jõudis teatrimaailma tänu oma isale, Indrek Ojarile. “Näitlemise juurde jõudsin ma lapsena - kasvasin teatris üles ja niimoodi ta läks. Proovides olin vahepeal kaasas ja nägin hästi palju etendusi, kuidagi see pisik jäi külge lihtsalt,” selgitab Aksel. 

Oma esimese rolli tegi ta juba lasteaias kui talle usaldati Tipi Ja Täpi etenduses sõnaline roll. “Selles etenduses oli kaks tegelast Tipp ja Täpp ja mina olin Täpp. Alguses mul oli üks lause, aga Tipp võttis kuidagi sujuvalt minu lause ära nii et ma olin sõnatu Täpp,” meenutab Aksel muiates. 

Tänaseks on noor näitleja teinud kaasa mitmes teatrietenduses ning filmis. Nimekamatest projektidest võib välja tuua Linnateatri etendused “Koletis kuu peal”, “See hetk”,  “Vürst Gabriel ehk Pirita Kloostri viimased päevad” ning filmi “Tõde ja Õigus”. Lisaks õnnestus Akslil kaks aastat tagasi näidelda ka rahvusvahelises mängufilmis “Erna sõda”, mis linastub õige pea ka Eestis. 

Lisaks näitlemisele proovib noor näitleja sel suvel kätt ka lavastamises. Juba Augustis esietendub Aksli enda lavastatud ning dramatiseeritud etendus “Pikad Sammud”. Seda, kuidas Aksel lavastamiseni jõudis ning erinevatesse projektidesse pääses, vaata lähemalt intervjuust. 

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti