logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Tahtejõud viib tippu ehk lugu Helene Marie RägostHelene Marie Rägo on 22-aastane ratsasportlane, kes jõudis hobuste juurde juba kuueaastaselt. “Mu ema ütles, et ma hakkasin hobuseid joonistama. Mu peres ei olnud keegi ratsutamisega seotud - see oligi huvitav, et tavaliselt tulevad ratsutajad neist peredest, kus inimesed on rohkem selle spordialaga seotud, aga mina tulin sellisest, kus keegi ei teadnud mitte midagi,“ selgitab noor ratsutaja. Tänaseks on Helene võitnud Eesti Meistrivõistlustel hõbe- ja pronksmedalid ning on võistelnud ka Euroopa Meistrivõistlustel, mis oli ühtlasi tema üks suurimaid unistusi. “Ma lõpetasin kusagil seal keskel ja see ei ole üldse kehva tulemus, sest varasemad eestlased olid lõpus tavaliselt ja mina keskel, nii et ma olin väga uhke selle üle,” selgitab noor sportlane.

Lisaks ratsakarjäärile on Helene südameasjaks saanud ka muusika ning DJ pultide mängimine. “Muusika juurde jõudsin ma tänu sellele, et töötasin vahepeal baaridaamina ja minu tutvusringkonda sattusid inimesed, kes mängisid muusikat. Sealt kuidagi see pisik külge tuli ja samal ajal ma avastasin enda jaoks techno žanri, mida ma varasemalt ei olnud üldse kuulanud - siis ma tundsin, et tahaks neid kahte asja koos proovida,” selgitab Helene.

Seda, milliste raskuste ja võitudega ratsaspordi juurde naastes arvestama peab ning kuidas Eestis DJ karjääri alustada, vaata lähemalt intervjuust.

 
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti